Jump to content

какво ще кажете за тази


Recommended Posts

в холандия съм гледах ги тука,но сравнение с германия са с 2-3 хиляди евро по скъпи.

мислих и над вариянта да взема от бг но приятели ми казаха че 90% не им одговарят колометрите.

почти всичките са с врътнати километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другата седмица ще ходя да я гледам,дайте савети.

какво да гледам за какво да внимавам.спрял съм се на 3литровия дизел

много колеги го хвалят тук във форума но съм нямал досег с този мотор.

карам а6 2.5 тди 150кс.[ръчка] но сам решил да мина на автоматик.

преди бях фен на ръчката но тука покарах няколко автоматика и останах доста

впечатлен,особенно в задръстванията е супер удобнно,с ръчната когато

попадна в задръстване ме заболява кракът да натискам сайдинител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитам много ли са и километрите за тази цена,

при положение че ще има расходи за отиване и връщане до бг,

регистрация,застраховка,данък.

между другото знае ли някой колега какъв е данъка

на тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората изглежда доста по-свежа от първата ... освен това е с ел.седалки (първата няма) и опцията за превключване на скоростите от волана (перата).

Освен това на втората пише, че има и гаранция ... предполагам, че тоя теглич на снимката е оригинален и се прибира, но е добре да попиташ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората изглежда доста по-свежа от първата ... освен това е с ел.седалки (първата няма) и опцията за превключване на скоростите от волана (перата).

Освен това на втората пише, че има и гаранция ... предполагам, че тоя теглич на снимката е оригинален и се прибира, но е добре да попиташ

да наистина е с пера не бях го забелязал,но за мене не са толкова важни.

не мисля че ще се ползват толкова често,но не е лошо да ги имаш,

не толкова за полвзване отколкото за газария пред приятелите :hilezh::(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мислех, но на планинско каране ми се оказват доста удобни.

Нещо не ми пасва автоматика, когато има много завои и се редува изкачване и спускане.

Но в Холандия мисля че няма да имаш такъв проблем :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола ако ще е ремонтираш в Холандия по-добре се откажи. Цената на А6 4F почва от 16к евра за седан и 18к евра за Avant. Всичко друго според мен си е риск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да наистина е с пера не бях го забелязал,но за мене не са толкова важни.

не мисля че ще се ползват толкова често,но не е лошо да ги имаш,

не толкова за полвзване отколкото за газария пред приятелите B):gruebel:B)

Е тука си безкрайно прав. Имам такива пера и за почти три години съм ги ползвал 3 пъти. Това е най-безмислената екстра в колата ми и никога повече не бих я имал предвид при покупка.

Иначе 3.0 ТДИ е добър мотор, А6 е добър модел, но всичко е до късмет. Ако попаднеш на поне полузапазена бройка ще си доволен, ако си вземеш протрит от каране кош, ще си скубеш косите. То си е лотария.

Успех! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам, че тоя теглич на снимката е оригинален и се прибира, но е добре да попиташ

Оригиналният е по-различен(поне от 2007ма), но този изглежда да има врътка за сваляне.

Щом си в Холандия огледай района около Дортмунд, все истински неща сме си докарвали от там. Можеш да зададеш търсене в радиус около някой пощенски код.

Иначе тази последната я продава турчин, не знам дали турците в Германия си купуват колите от турски автокъщи или след като им скъсат гъза ги дават на такива, но след като съм видял много пъти как А6ци, Е класи и т.н., карани от турци прекосяват Европа(и не само), лазейки по асвалта, защото само на предния капак не са сложили нещо, не бих искал да имам допир до такава кола.

Редактирано от Cucurko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналният е по-различен(поне от 2007ма), но този изглежда да има врътка за сваляне.

Щом си в Холандия огледай района около Дортмунд, все истински неща сме си докарвали от там. Можеш да зададеш търсене в радиус около някой пощенски код.

Иначе тази последната я продава турчин, не знам дали турците в Германия си купуват колите от турски автокъщи или след като им скъсат гъза ги дават на такива, но след като съм видял много пъти как А6ци, Е класи и т.н., карани от турци прекосяват Европа(и не само), лазейки по асвалта, защото само на предния капак не са сложили нещо, не бих искал да имам допир до такава кола.

[/quot

Не бях забелязал че е от турчин,как разбра никаде не пише

Тая кола ако ще е ремонтираш в Холандия по-добре се откажи. Цената на А6 4F почва от 16к евра за седан и 18к евра за Avant. Всичко друго според мен си е риск.

не защо да я ремонтирам не съм забелязал да пише че има дефект нещо.

а за цените тука гледам че авантите са по евтини от седаните.

Тая кола ако ще е ремонтираш в Холандия по-добре се откажи. Цената на А6 4F почва от 16к евра за седан и 18к евра за Avant. Всичко друго според мен си е риск.

не защо да я ремонтирам не съм забелязал да пише че има дефект нещо.

а за цените тука гледам че авантите са по евтини от седаните.

извинявам се за повторенията нещо не мога да му свикна още на форума :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си гледаш общата информация за колата най-долу можеш да избереш да отвориш страницата на автокъщата или ако натиснеш Impressum директно ти дава конкатите, където пише и име за контакт... та в случая Tugba Akyel. Много авто търговци в Германия са турци, не съм си купувал от нито един, така че не мога със сигурност да твърдя какво продават, колата изглежда запазена... Но пък има и много търговци, които са германци и досега съм видял само изключително коректно отношение от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да сега забелязах мерси за инфото

вече ще гледам и кой е продавача,а тази първата ще ходя да я видя

на 200км ми е така че мога да отскоча да и хврля еднно око.

така 1е търсенето продължава с пълна сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората има повече екстри - преден/заден парктроник, пакет багаж, теглич, ел. седалки. Данъка е към 400лв. за този двигател.

Вземи си Авант обаче - няма да се жаляваш. Повечето са и с лед стопове и са с по-яка визия и почват да ги правят година след седана, така че може да попаднеш и на по-нов екземпляр. На тая и по-евтина цена обаче и от БГ може да си вземеш кола - риска вече си е горе долу същия като от Германия ако не е от дилър. Ако дюзите и моторчетата на клапите са ОК, всичко друго или не се чупи или се прави и се ядва като разход. Късмет! :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи да се изясня,какво търся:

ауди а6,2005та и на горе,3.0тди,кожа,автомат

мисля че 3литровите всичките са куатро.

ксенон,цветнната навигация.

да не е със спортно окачване.

до 200хил.км.

подгряващи седалки.горе долу това е,всяка допълнителна екстра е в плюс.

бюджета ми е до 15хил.евро

като мисля за колата да дам до 13хил. + закарване за бг,

регистрация,данък,застраховка и ако може връщане в холандия

още 2хил. евро.

горе долу това е.

а да попитам кнсомативите като масло,филтри и тн. тука ли да ги сменям или в бг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я първо разпитай в Холандия колко ще ти струва обслужването. Мисля, че ще ти е по-скъпо ако го направиш там. Докарването и после обратно ще ти дойде към 1200 евра. От Холандия са горе долу 2500 км в едната посока.

Ако питаш мен за 16к евра ела вземи на Verter колата. Хем обслужена, хем регистрирана и си е в БГ. Какво ходиш да се юркаш там. Така или иначе пак ще ти стъпи на 16к, щом си ги заделил.

Той и без туй и е вдигнал мерника да я продава. Пък не е като да няма екстри.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега консумативите в БГ ще са ти между 550 лв (при добър гаражен майстор) и към 900 лв в Ауди. Ти си преценявай. Останалото от поста ги е за тема в "Купува/Продава". Като теглиш чертата за тия пари с малък пазарлък ще вземеш кола от БГ - 2006/7г даже- ще си я провериш в сервиз и ще си спестиш разправии. Със спестеното гориво ще си смениш консумативите :gruebel:

П.П. На Вертер колата си заслужава, но дали ще се навие той трябва да си каже

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата на verter я следя отдавна във форума,

но не знаех че я продава.

ако наистина е решил да я продава аз сам готов

за зделка колата наистина е хубава.

само не знам на кви километри е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуснах му едно съобщение,чакам одговор.

между другото търсенето продължава.

засега гледам в холандсите,немските и белгийски саитове.

отворен сам за всякаква помощ от вас.

ако забележите нещо потходящо моля пускайте линкове.

да допълня търся седан не авант. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писах на verter не я продава още.

наистина добра кола струва си всяка стотинка.

дано и аз да на меря някоя добра,да не ми вади проблеми от после.

а да ви попитам колеги за километрите,около 200хил. добре ли е

или да търся на по малки километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...