Jump to content

Audi coupe quattro с двигател AAN


Recommended Posts

  • Отговори 310
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

около 150 км и няма прекъсвания...

IMG387.jpg?noCache=1397927467 IMG388.jpg?noCache=1397927565

какво правиме с G28 грешката която се дава след повторно палене....(това е датчика който чете зъбите на коляновия вал 135) .колата пали винаги  а в дебелите книги пише , че ако е неизправен този датчик няма палене....така е , защото с откачен датчик не пали и гасне когато го откача в запалено положение...Прозвънил съм кабела до компа има стабилни връзки.....нещо друго е ...та ако някой се е сблъсквал с проблема моля за помощ...а до колкото знам поне още 3-4ма колеги са с подобен проблем 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

ами 98лв за дълга и 60 лв за късата....това умножено по 2 .... най -вероятно до ден два ще поръчам ....

Такива са и цените в Порше без отстъпка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

IMG525.jpg?noCache=1408384859  IMG524.jpg?noCache=1408384691

нова боя добре ...ама без лайсни баси грозотията...

първо пререждам карантията и скоростите и тогава поръчвам лайсни ...няма как

Редактирано от knikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

минаха настройките при ТСТ... но съединителя не даде повече от 215кв. на 1.3бар ...

Вече след нова година ще търся някакъв да издържи до 450-500...всякакви предложения са от полза...

А след настройките започна да пали много трудно с много въртене...само при мен ли е така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

обмислям да сложа "fuel pressure gauge" ,където сега е буста а него да го бодна в таблото....като борда изчезва...така или иначе не показва вярно след настройките  630цц дюзи и дебитомер с 90мм хаузинг

2s8pgls.jpg
33esoeh.jpg

 

a0w4f5.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интериора ще търпи още промени  ....ще монтирам и климатроник...и копчето специално заради теб ще го преместя където му е мястото ...обещавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не сложиш бууста на пластмасата пред волана? Адриан на а4та му го е направил така и според мен стои много добре. С какво окачване си? Ще я свалиш ли надолу или така ще е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със supersport  пружини и амортисьори...ама искам малко да слезе още, ще сложа H&R пружини...

за буста .... не ми харесват никак стърчащи уреди или в колонката затова искам да е в таблото понеже най-много той ще се гледа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно ама малко "черен хром" на другите рингове и щеше да го успиш невиждано. Другото иначе е рингче на буст метъра. И сега е чудесно! Най-добрия монтаж на буст метър който съм видял при табло като твоето. БРАВО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това е експериментално на ВДО, имам и УН4 там ще го правя да ми харесва...сега колкото да видя колко дири ще нацепя ... ама стана горе долу ...ринговете ще ги махна   и ще пръсна черен мат средната конзола  да е еднаква...

ползвах 52мм уред за буста...ако се ползва 45мм няма да се налага да се реже цял ред от индикаторни лампи на платката и всичко ще е наред..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добре изглежда пред духалка, греда на тавана, и тн. 

 

Скоро си мисля че ще имаш последователи :) 

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Публикувано (Редактирано)

още някои полезни глезотийки пристигнаха...остава дилемата със съединителя...и е готова за около пестин

CAM00008.jpg?noCache=1426142279 $_12.JPG

Редактирано от knikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...