Jump to content

Защо ми е преместена темата?


Recommended Posts

Имах пусната обява в раздел "авточасти и консумативи".

Тази вечер забелязах ,че е преместена в раздела "цели коли на части".

Обявата нее за раздела в който е преместена!!!Каква е причината да бъде преместена?

В обявата са изброени отделни части и е подредена доста коректно.Защо е преместена?

Нека някой модератор ми обясни защо е преместена.Ако има някаква нередност от моя страна нека я поправим и да я върнем на точното място.Ето я и темата:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=113537&st=0&p=1703763&fromsearch=1entry1703763

Адрес на коментара

А тази - Продавам Ауди Б4 2.0 16V Quattro на части, не е ли леко излишна в такъв случай? Или дай да си напускаме отпадъците, къде що видим празно място?

Адрес на коментара

Вероятно е преместена защото е "цяла кола на части". Отговора на този въпрос струва 25лв по сметката на форума.

Благодаря.

Адрес на коментара

Има хора напускали отделни теми за всяка отделна част от колата и никой не им прави забележки!

Поне съм си събрал всичко в една тема.

Ем щом е излишна трийте я.

Ама на другата не и е мястото там.

Кое грешно в темата - можеби заглавието.

Адрес на коментара

Или дай да си напускаме отпадъците, къде що видим празно място?

Някои хора прекаляват с изказванията :bia: ,мисля , че всички тук трябва да се уважаваме и да си помагаме,а не да се заяждаме.Колега'Караконджул' ,можеше да се изразиш по по- любезен начин,както го направи Гризли /-25 лв/.

Аз примерно ще закупя доста от частите - това не са отпадъци.но..........немъ смисъл

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Колегата "Караконджул" се изявява като върл моралист в раздела купува / продава, нека му напомним да не се хаби толкова, има си модератори в този раздел.

Адрес на коментара

Правилата на форума, в този си вид, не забраняват да се пускат обяви за отделни части на 1 автомобил. Решение на съответния потребител е дали ще събере всичко, което може да се продаде от една кола в една тема или ще пусне 10 отделни теми. Обединяват се и се модерират теми, в които информацията се дублира, за да не се стига до неразбирателства.

А темата на колегата, който недоволства от преместването, си е точно за раздел "коли на части".

Редактирано от tita
Адрес на коментара

Ами щом там и е мястото тогава я изтрийте.

Сага почвам да пускам 50 отделни теми с по една част.

Към колегата "Караконджул"

Не ми се занимава да си хвърлям боклуците - за това ги продавам.

Адрес на коментара

ако си си у вас ,прави каквото искаш,ама тук,не е у вас,съответно се съобразяваш,и толкова ли си важен че пускаш отделна тема за толкова глупаво нещо?

Ти луд ли си?

С най-добри чувства :bia:

Адрес на коментара

Просто исках да знам защо е преместена темата.И каква грешка съм допуснал за да не се повтаря.

Попитах най учтиво,а някой хора ме нападнаха доста сериозно.Ама както и да е.

Щом пречи да се пускат нови теми повече няма да пускам :bia: .

Адрес на коментара
Има хора напускали отделни теми за всяка отделна част

Ти, не си ли един от тях? Примери - Продавам два фара за Ауди Б4, Продавам двигател 2.0 16V АСЕ!

Ем щом е излишна трийте я

"Ем", тя, не е излишна. Просто ти си пример за явно шмекеруване. Пусни си една тема и само нея си ъп - вай. Никой няма да ти направи забележка, дали е в раздела за части или за цялата. Ама ти, понеже си хитър, защо да не напускаш отделно мотор, отделно фарове, отделно другите части/отпадъци, а за капак и цялата да стои в "подходящия" раздел. Не бъди тънкообидчив.

мисля

Много мислиш.

има си модератори в този раздел

Колега Радибечетири, напълно споделям Вашето мнение :bia:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара

Сага почвам да пускам 50 отделни теми с по една част.

Въобще не те съветвам да го правиш. Лично ще ти дам бонус почивка от форума, ако все пак намериш за нужно да пуснеш н-броя теми за отделни части вместо една. Просто по-голяма глупост едва ли ще генерираш.

Поздрави!

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...