Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

audi A6 avant quattro 96-97 г.  2000 куб (140кс) да попитам за бензинова помпа (потопяема) цена .....

  мн ядове ми създава тази кола и тази механична инжекция никои не иска да я пипа ( а с ремонт на коли хич ме няма )
благодаря  предварителноо !!!!

Редактирано от Antani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Raino!

 

Интересуват ме следните неща за А6 4F, VIN: WAUZZZ4F76N082351

 

1) Тампони преден мост

2) Биалетки

3) Предни дискове + накладки

4) Задни дискове + накладки

5) Left Engine Mount Solenoid Valve

6) Locking Unit for Central Locking (задна дясна врата, ако има значение)

 

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какъв е шанса да намерим една 5-степенна ръчна скоростна кутия за А3 1.6 2001 AVU? Няма да се разсърдя ако изкочи и втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравей, Raino!

 

Интересуват ме следните неща за А6 4F, VIN: WAUZZZ4F76N082351

 

1) Тампони преден мост

2) Биалетки

3) Предни дискове + накладки

4) Задни дискове + накладки

5) Left Engine Mount Solenoid Valve

6) Locking Unit for Central Locking (задна дясна врата, ако има значение)

 

Мерси предварително!

 

Здравей, утре до обяд ще имаш цени на ЛС.

Колега, какъв е шанса да намерим една 5-степенна ръчна скоростна кутия за А3 1.6 2001 AVU? Няма да се разсърдя ако изкочи и втора ръка.

Според мен варианта ти е единствено втора ръка, нова е безумие.Ще видя дали някой покрай мен няма нещо.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, да те попитам каква е цената на предни накладки с дискове и лагер-главина на предното ляво колело? Колата е Audi A3 2.0 tdi 2004г. Благодаря!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, да те попитам каква е цената на предни накладки с дискове и лагер-главина на предното ляво колело? Колата е Audi A3 2.0 tdi 2004г. Благодаря!

Здравей, за да мога да ти дам цена на търсените от теб неща ще ми е необходима рамата на колата. Пусни ми я на ЛС ако не е проблем . :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Бих искал да попитам дали предлагаш климатичен компресор за А4 В6 - 2004г, AVF мотор 1,9 TDI , а номера на оригиналния компресор мисля че е 6seu14c или по скоро дали изобще предлагаш такива части. Разбира се ако се намира такъв най-силно ме интересува цената. Благодаря предварително.

Поздрави,

Любо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, интересува ме цена на комплект предни амортисьори за Ауди А4 Б6 2001 1.9 TDI 130 коня и евентуално има ли промяна в цената за Аеротуин Комплекта рамена + чистачки или още идва към 200лв. И евентуално оригиналните фабрични чистачки цена. Мерси предварително и лек ден....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно е много точен. Дано си остане такъв....Намира всичко, което обещае......Много точно момче е!!!!

Много се радвам, че има хора като него...коректни и точни, до минута и до стотинка....

 

Райно ще поръчам ти флакона добавки на АУДИ за чистене на дюзи...Профилактично, не че е нужно. Дай ми цени....Не знам кога ще успея обаче да се видя с теб...Утре вечер, става ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...