Jump to content

А6 C4 - Проекти


Recommended Posts

Ето ти още едно красиво и изчистено Ц4 :hilezh:

С тая лепенка на стъклото и тия циганийки на фаровете не ми се вижда изчистено. Джантите обаче са красиви наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това с изхвърляне на задната чистачка с моторчето го направих миналата седмица. Нямах търпение! Стана много приятно :hilezh: Половината работа беше да си намеря подходяща гумена тапа :zustimm:

ПП - Имам питане към по запознатите...Някой може ли да ми каже какво точно отпред е различно за да излезе гумата навън като на С6??? А отзад какво е различно пак да излезе гумата?

На снимката с фейслифтовите се вижда как червената си е с нормално окачване(поне така ми изглежда). След манипулация със С-ковите раздувки колата става смешна. Гумите остават още по-навътре и става трагедия. Та ако има ентусиасти първо, или фланци, или с-кови части само някой да каже какво трябва :zustimm:

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП - Имам питане към по запознатите...Някой може ли да ми каже какво точно отпред е различно за да излезе гумата навън като на С6??? А отзад какво е различно пак да излезе гумата?

На снимката с фейслифтовите се вижда как червената си е с нормално окачване(поне така ми изглежда). След манипулация със С-ковите раздувки колата става смешна. Гумите остават още по-навътре и става трагедия. Та ако има ентусиасти първо, или фланци, или с-кови части само някой да каже какво трябва :zustimm:

Джанти 18-ки,8,5J,ЕТ 35,с гуми 245/45/18

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шенкели от С6,това трябва.

Само джантите с гумите нищо друго не е нужно :dance:

Редактирано от комбито
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега различно е. Загледай в темата снимките на С-ките и ще видиш. Аз съм сигурен че е различно, но явно ще трябва да си проверя сам по каталозите. Един път при Емо се заговорихме за слагане на големи спирачки, и той човека си каза "Трябват ти и главини"...Друг е офсета на диска, друг е и шенкела. Колата седи раздута от окачването, не от джантите.

ПП - Ако все пак намеря време и ми се занимава ще проверя и ще кажа. Ако някой не е забелязал на С-ките задните калници на комбито са обикновени, но гумите са 3см по-навън от на нормална Ц4-ка :zustimm:....Пък не е като да не съм виждал един и същи модел джанти на двете коли как седи :zustimm:

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да тунингова добре Ц4 си е една много трудна задача. Да ви питам колеги...Какво включва хром пакета на Ц4-ката? Няколко съм виждал и седеше отвратително! Комбинирано с високо окачване и малки джанти си става цигания голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво мислите за визията без лайсни по вратите както на http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2331/5349594047385430001334291374oI7djoMs14aYQ7pbfIdb.JPG ?

Редактирано от martin1984
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тя по хубава от оригиналната А4-ка :hilezh: Поне от тука на там да знаят колегите с А4-ки, първа стъпка за тунинг купуване на Ц4-ка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимката с С-ките в снега е страхотна!дано колегите ако идват към морето да се обаждат тази година!миналото лято засякох тази черната седан ,страшна стойка на пътя!браво на колегата!А по въпроса за тунинг,моето мнение че този модел няма нужда от тунинг визия,а само от оригинални джанти и иситински части!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва зеленото не е човек !!! dry.gif Може би със ББС джантата обаче dance.gifПрав си Исо,бледнее новия модел пред стария rolleyes.gif бати хармоничната кола е товаflehan.gif

1.8 Т насажда ли се в тоя кош? rolleyes.gif А на Куатро?respekt.gif

П.П. Ако се насажда тук,ще се насажда и във V8 - по пътя на логиката smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, търсих доста тунинг (оптичен) проекти , но не намерих нещо,което да ме заинтригува!!

Трябва ми идея за тунинг на (А6 Ц4) приемам снимки и линкове към проекти!

Благодаря на отзовалите се :zustimm:

Колега какво става някакво развитие с тунинга на А6 Ц4 няма ли вече?

post-70204-0-16200800-1336940746_thumb.j

Редактирано от Kris_exe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...