Jump to content

Избор на А4 4x4


Recommended Posts

A4 B5 с куатро ... смях. Това не е куатро просто. От личен опит го казвам, снимки да качвам ли.?

Съветвам колегата да си избере друг модел на ауди с куатро.

Дай снимки и обясни защото ми е интересно.За пръв път чувам за някакви съществени разлики между моделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това Ауди Б6 ли е

Ако се зачетеш в поста ми колега ... ще видиш че не е В6 а направо В7 B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питал съм не веднъж майка ми и толкова плащаме за Ауди-то..., а то е Ауди Б5 00 год 1.6 101 коня и плаща около 150 лева

Не е възможно - проверете как са вкарали в програмата киловатите - най - вероятно са грешно вкарани.

Вярно,това беше много ценна информация 74 кв не е равно на 101 кс данъка е с около 100% разлика

Данъкът се определя от kW, а не от конски сили.

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги,можете ли да ми кажете информативно за какви пари може да се намери горе-долу читаво Б6 бензин 2.0 131 коня и колко пари излиза обслужването ремъци,масла,ролки и т.н. и въобще този двигател читав ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се зачетеш в поста ми колега ... ще видиш че не е В6 а направо В7 B)

Е какво да чета 2000 страници видях че му искаш 10 хилки и реших че е B6 са за б7 тънко го даваш

Колега тоя 2.0 ката 131 разправят че бил маслояд ама така съм чел тук по форума ,ако само това му е кусура значи не е лош мотор

Редактирано от a4 avant s-line
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ги,че има за по 7-8000 с пазарлък може да спаднат. Като модел много ми харесва,а и не искам да имам главоболия и ходене по сервизи... между другото попаднах на 1 обява,която ми грабна окото вижте и си кажете мненията http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11297000826324295&f1=details http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11327859907689739&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега ... да помислим логично.

Има ли според теб Ауди А4 2000г. Фейслифт и модела да е (В6)

Много точно съм го написъл ... и затова мислех че си прочел по-внимателно.

п.п Относно първата А4 т.е S4 какво да коментираме ... перфектно S4 и с Газ даже :hilezh: писана е 2000г. но слабо да е тази по вероятно е регистрирана тогава някога,някъде.Автопилот пише ама не е снимано да се види ... което ме навежда на мисълта че едва ли е така и го има въобще.

Не се вижда хубаво ама май и бордовия липсва,а е писано че има.

Съдейки по лепенката на мвр на страничния прозорец ... таз е специЯлна еС-четворка.

Втората ... по-добре ... 2000г. е със сигурност,по-добре изглежда ... ама нещо ЕСП системата липсва като чели ... оттам натам си е до лична преценка.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега ... да помислим логично.

Има ли според теб Ауди А4 2000г. Фейслифт и модела да е (В6)

Много точно съм го написъл ... и затова мислех че си прочел по-внимателно.

Няма смисъл Марто..... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка ... не съм такъв човек ... предпочитам да повторя,потретя всичко дано се разбере ... така ще излезе че се заяждам или спамя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........попаднах на 1 обява,която ми грабна окото вижте и си кажете мненията ...

Вземи си го на секундата тва око:hilezh:.

И кое по-точно те "грабна"?Калъфите на седалките и волана ли?А отдолу какво ли има....?Странностите с различните видове джанти от ляво и от дясно, или не ги виждаш?Или пък "великата" цена за това предно(поне да беше куатро....)?

Или странно зеещата в дясно броня под фара?Явно си мераклия, затова така лесно те "грабват" такива коли.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си го на секундата тва око:hilezh:.

И кое по-точно те "грабна"?Калъфите на седалките и волана ли?А отдолу какво ли има....?Странностите с различните видове джанти от ляво и от дясно, или не ги виждаш?Или пък "великата" цена за това предно(поне да беше куатро....)?

Или странно зеещата в дясно броня под фара?Явно си мераклия, затова така лесно те "грабват" такива коли.

Хаха Нико съсипа ме ... с тоя пост честно ти казвам не не не ... :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 B5 с куатро ... смях. Това не е куатро просто. От личен опит го казвам, снимки да качвам ли.?

Съветвам колегата да си избере друг модел на ауди с куатро.

Да не би да не е торсен.

Сподели разликата,моля те!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 B5 с куатро ... смях. Това не е куатро просто. От личен опит го казвам, снимки да качвам ли.?

Съветвам колегата да си избере друг модел на ауди с куатро.

Да бе, Ради, я сподели какво имаш предвид с това, че направо ни взриви всички! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да не е торсен.

Сподели разликата,моля те!!!

Няма разлика споко :) Куатро като всички други от тия години - торсен + едл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В краина сметка колата е на Горубляне всеки може да я види срущу т образното след бариерата нагоре до Спиди....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си помислят и други, че е нещо му липсва :lol: Иначе разликата е че е на Б5 пък това е мноо гадна кола :)

Редактирано от DLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги,дайте си мнението за този автомобил,за сега на него съм се спрял, като цяло много ми харесва да рискувам ли да отида да го огледам или да изчакам малко http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=11330970792513782&avto=Audi_A4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че си заслужава,но на две снимки по купето се отразява бялата линия на асфалта и в първия момент помислих,че колата е жулната там.Доста неща изглеждат по реални в сравнение с други обяви,примерно километрите.Но като се закачи на ВАГ-КОМ ще излязат евентуалните проблеми и може би трябва да се провери турбото в какво състояние е.Заслужава си огледа,ако колата е близо до теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо тогава цената е толкоз ниска,спрямо другите? Това не мога да си обясня? И ме хвърля на мисълта,че и има нещо. Лично мнение, може и да греша

Редактирано от ivan marinski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам къде и е ЕСП-то ...

Както и бордовия с този напаловина ФИС не е много бордови ...

Не е с 4-ри ел.стъкла ...

Струва ми се че има някакви интервенции правени по пръчката за маслото или снимката лъже ...

Десния фар незнайно защо изглежда по-тъмен и мъгляв от левия ...

това е което горе долу се вижда от снимките.

трябва си обстоен преглед и тест с ВАГ КОМ

колата мисля че е вкарана от немско или австрийско ...

успех дано се окаже добра ... мотора и задвижването са точната комбинация ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами каквото и да е правено , това е 12 годишна кола.По какво разбра,че е вкарана от немско или австрийско -просто ми е любопитно

Не мисля,че цената е ниска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направи сравнение с др модели от 2000 година. От много време търся бензинов (1.8 или 1.8Т) седан със всички екстри .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шанса да се вкара толко постен "като леща" автомобил от този клас от Италия е малък ...

(2-ел.стъкла,без С-волан,без спортен салон,без голям фис,без двойно полирани махагонови лайстни и т.н) - това ме навежда на мисълта че е от немско ... щото едно време като търсех съм прегледал един куп обяви и сравнявал отделните В5-Фейслифтови екземпляри ...

цената няма да коментирам ... но е нисичка или човека е на зор или иска бързо да се отърве от тази кола ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...