Jump to content

Audi MMI 2G 2012


Recommended Posts

Ако не ти се занимава да ъпдейтваш ММИ, може да си ъпдейтнеш само навигацията до последната версия без проблем - става за 7-8 мин. Единствено няма да имаш 3D view на картите.

Необходим ти е само последния диск от 2011 да вкараш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото твоята е 3G, а тя е с SD карта.

Тази тема е за 2G навигациите, който са с DVD и ги има навсякъде в нета.

Просто при 3G е по-сложно заради един активиращ код .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си 3G и не ти се дават 500+ лева за карта с персонален код за активация можем да пробваме една версия, която свалих преди време и която руснаците твърдят, че работи без код за активиране. Трябва ти една SD карта от 32GB и действаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.torrentino.com/torrents/922554/start_download

Eто на по нормално място!

Свалих го от този линк. Записах го с ImgBurn на скорост 2х. Пуснах го и всичко е ОК.

Диск - maxell DVD+R

Благодаря!

Ауди а6 2005 комби 4f

Редактирано от cnapku
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Помощ. С новата карта 2012 съм,но направих update до 6300 от Руски торент и след това с мъка го върнах до 5570.След тази процедура TMC-то вече неработи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери настройките - с бутон Инфо и после бутон Сетъп. Има и една опция с бутон Радио и бутон Сетъп която също трябва да е на "он". Ако въобще липсва иконката ТМС принципно това значи, че в момента едновременно няма налични станции и навигацията не е включена, а ако има кръстче върху иконката значи че навито е включено, но не се откриват станции и т.н.. Освен това за да работи и показва визуално или акустично инфо, както и неговото съдържание (напр. спиид камери), зависи и в коя държава се намираш. В Швейцария последното е незаконно, а в Холандия не.

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите мом4ета аз сьщо сьм нов и искам да разбера за ауди а6 2001 (с нави плюс сьм) от каде може да си сваля сд. с карта на европа!!благодаря предварително!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто отгърни поне до пета стр. назад в темата - Wizi и баба са писали за това средата на август 2012. Твойта карта не e с ММИ 2G, а RNS и принципно е в друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да кача версията от торента ,ако MMI и навито не са ъпдейтвани ? Колата е Q7 от 2007 и в момента работи с версия от 2010г .

SW AU-HI 42.2.00709

HW AU 716-HU 6387D2.0

FC SW : 05071 AFC6AaB320060

FC DS 0060FCHW:H01

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Мога ли да кача версията от торента ,ако MMI и навито не са ъпдейтвани ? Колата е Q7 от 2007 и в момента работи с версия от 2010г .

SW AU-HI 42.2.00709

HW AU 716-HU 6387D2.0

FC SW : 05071 AFC6AaB320060

FC DS 0060FCHW:H01

Не би трябвало да имаш какъвто и да е проблем

След като сложа диска ,не стартира ъпдейта , трябва ли да минавам пре междинна версия и коя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте ,скоро се сдобих със S8 2007-ма ,но мисля че нямам DVD - това възможно ли е изобщо ... ? Свалих софтуера с Навигацията записах го на DVD ,но просто няма къде да го сложа ,опитах в CD Changer-а който е в жабката ,но не разчита DVD диска .CD Версия не откривам ,така че ако знаете някакво решение било то да ми кажете къде може да са скрили DVD - то или нещо друго не знам.

P.S. Имам и друг проблем който колегите не искат да решат ,питах в друга тема за проблем с Bluetooth-a - не иска да се свърже с Samsung Galaxy Nexus ,пише че свързването е невъзможно при включена или изключена Моторолата вътре ?!

Благодаря ,предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, провери в лявата секция на багажника за ДВДто, в близост до усилвателя.

Относно блутут, пробвай първо да изтриеш всички телефони регистрирани в ММИто, рестартирай и виж дали телефона ще открие колата. Мисля обаче, че или имаш моторолата или блутута - двете заедно не работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.За Bluetooth-a : Двете устройства принципно се намират ,въвеждам кода и в 2-те ,но не става - на телефона ми излиза катинарче към MMI-то ,а на самото ММИ пише свързването невъзможно. Това важи за включена и изключена Моторола.

2.За DVD-то : В лявата част на багажника няма нищо друго освен някаква псевдо-мрежичка за багаж и нещо което прилича на въздуховод за парно . :(/> Адски съм отчаян ,наистина не мога да повярвам ,че тази кола няма DVD . Много ми е интересно ако отида в Порше и искам да ми инсталират навигация ,какво аджеба ще предприемат ?! Благодаря !

Редактирано от drago_i
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а какво има зад кората с мрежичката - трябва да има разни неща като усилвател понеgruebel.gif. Ако все пак си уцелил малшанса с А8 ца без нави, това удоволствие е доста скъпо в Порше (към 5х ) и те най-вероятно никога не са монтирали такова.

За блутута пробвай да възстановиш заводските настройки на телефонното меню на колата. Незнам защо въвеждаш код в ММИ- той се въвежда само в телефона според това какъв е зададен в колата, обикновено е 1234. Ако все пак не става може да пробваш с ъпдейт на софтуера в Порше и те да ти го настроят - това поне е евтино.

Като казвам телефон имам предвид мобилен телефон, не вграден в подлакътника или на друго място в колата.

Сега видях и какво си писал в другата тема - според мен за да работи блутута, трябва да се кодира за него, а не за моторолата. Двете едновременно няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...