Jump to content

Поставяне на автопилот на А6 (4F/C6)


icemaan

Recommended Posts

 Може ли да ми кажете от къде до къде да го пусна този кабел?В смисъл от кой пин до кой пин.Буксата при волана я знам,но другата коя е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Kristofer Буксата зад мигачите и темпомата  5 пин и бялата букса зад предпазителите 10 пин се слага . След това кодираш и си готов 

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности!За тази зад мигачите знаех(прочетох),но другата ме мъчеше.Още веднъж благодаря.

И още едно питане-сложих и борд компютър,но не иска  да тръгне."активирах" в раздел steering...coding и след това промених предпоследната цифра,че колата ми е с борд и темпомат...но не тръгва.Нещо друго трябва ли да се прави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kristofer: моята е 2005 и кодингът е такъв: Coding: 2049043

т.е. имам борд и е куатро, останалите опции или ги имам, а кодинг се добавя при липса, или ги нямам: ACC, AFS, Tyre

Добавяй смело 2048!

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не е вече добавено, че ще стане каша с 1 на ум.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи при мен е 0262153.Значи трябва да го направя 2310153,нали така?Защото го направих и не става нищо.Борд. компютъра отново не работи.А ми прие кода.

Редактирано от Kristofer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, правилно. Само че трябва да махнеш този бит: 

 

+0002 = w/o Driver Information System (DIS)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи го 0260153. Трябва да махнеш: +0002 = w/o Driver Information System (DIS), което ще рече "без борд".

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,сега стана.И борда светна като коледна елха.Започна да ми казва за неработещите крушки.Интересното е,че не ми работят само на номера,а ми изписва,че и за стопа от ляво и за габарита от ляво,а те работят.И сега другия въпрос-как се сваля таблото,за да му пусна от "еди кой си пин"(ще се разровя и ще прочета кой беше) маса,за да спре да свети лампата за течността за чистачките?

П.П.Огромно благодаря за информацията и помоща.Ще дойда на  някоя среща в София да почерпя,но да се сгрее малко времето за да е подходящо за бира.Още веднъж благодаря!

Редактирано от Kristofer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш централните духалки, тази в ляво развиваш, ключа за фаровете след това развиваш малко болтове и таблото излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на фейса на един от екраните на малкия дисплей на таблото,си показва постоянно зададената от темпомата скорост.Но при другите не се вижда а свети само зеления символ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като натисна сет на темпомата по средата на дисплея излиза един голям зелен часовник и под него с големи цифри зададената скорост. След няколко секунди изчезва и остава да свети само малкия зелен часовник. Като цъкам +/- пак се появява за малко. Като натисна спирачка и после резюме на темпомат пак излиза. С клипче ми е сложно тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Колеги на този километраж зеления часовник свети ли при включен темпомат? Мога да задам скорост, да увеличавам и намалявам скороста със лоста, но на таблото не се появява никаква индикация, че нещо е включено.

20230103_094141.jpg

Редактирано от BaSsPRo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...