Jump to content

A4 98' 125 AVANT за 3800лв


Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да попитам за вашето мнение за Ауди А4 125 кс. дали цената от 4300 е добра, при положение, че колата е на реални 85хил км с документи, фактури от Ауди Фиренце ( Флоренция ). В багажника в/у хромираната лайсна още има залепени найлоните. Вътре колата е като нова, с 3 лъчевия волан и ЦД чейнджер. Принципно внасям коли от Италия и такава кола е рядкост, а аз си търся нещо хубаво от марката Ауди или VW.( външно също е без забележка с изключение на счупена капачка на лявото огледало.) Та моля за мнения за сделката и за колата като цяло ?

Редактирано от Vaskoban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притеснява ме само разхода, а не ми се слага газ на такава кола, само да я съсипвам. Преди тва карах А3 125кс и не бях доволен от разход-вървене, а тая ще е по-зле и в двата аспекта. Но тази даже е обслужена на 75 хил км. и е регистрирана преди 10 дни с платена гражданска. Качвам се ,отивам до някои брокер,права каско и карам. Много я мисля, по-съм склонен да я взема от колкото да я изпусна.

Редактирано от Vaskoban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се чудиш....уж вкарваш коли, а питаш за цена и състояние, струва ли си :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А4 125 кс. дали цената от 4300 е добра, при положение, че колата е на реални 85хил км

Но тази даже е обслужена на 75 хил км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво се чудя ли? Ами тази кола, ако реша някой ден да я продам, си е вечно моя на тази цента. Принципно такова ауди не трябва да струва повече 2900 3000 лв. Притеснява ме алуминиевата предница, колата може да е на 85 хил. но това не ме застрахова с/у лунния пейзаж в София, и да правя всяка година предница за 400 500 лв... това ме притеснява колеги, ако я взема специялно за неверниците ше пусна тема с детайлни снимки. Търся ви мнението не ви търся заяждането и предубежденията, ок ?

Редактирано от Vaskoban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата с цел реклата ли е ?

Чакаш някой да каже - дай да я взема аз ?

И цената, каква е 3800 или 4300 ?

А бе ти адекватен ли си, ако е с цел реклама си има пордраздел "Купува-продава" в тоя форум... тука май освен заядливци, други не се мяркат.... както и да е не ви искам " компетентното мнение ". Цената е 4300 с каското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега формулирай си постовете правилно.Никой не се заяжда.

Един път си написал 3800 по-надолу 4300

Един път 75 хиляди км,после 85.

Остави настрана че няма снимка,а как очакваш сериозно отношение,при положение че ти сам не можеш да обясниш за какво става въпрос.Или се разминаваш в обясненията,и този който чете решава че няма смисъл да се хаби напразно.

И с този си пост НЕ СЕ заяждам.Казвам ти как изглежда отстрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дали съм адекватен ?

"Принципно внасям коли от Италия и такава кола е рядкост, а аз си търся нещо хубаво от марката Ауди или VW.( външно също е без забележка с изключение на счупена капачка на лявото огледало.) Та моля за мнения за сделката и за колата като цяло ?"

Ти или си най-неадекватния авто-търговец, който съм срещал или съвсем си нямаш на идея, с какво се занимаваш.

Човек, който внася и продава коли пита във форум дали да си купи кола :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не е след 4 години ще и вземеш едни 2000 лева и загубата ще е едва 1800...Това е супер сделка!!! BTW стига с тези носачи - 100% същите са на A4 до 2007ма, Пасат 5 и 5,5, А6(С5),Шкода СуперБ (1), първата А8 и се намират пълен комплект за под 300лв... и Голф 2 не така евтин! :)

П.С. Ако я продаваш ти, по-добре сложи някоя снимка. Едно момче, което не разбра, че си продадох моята ми мрънка от доста време. Може да се уреди нещо! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина е на тези километри и над 5000лв. си заслужава.

А загуба винаги се търпи от една кола, няма да си е вечно твоя.С докарване и всичко като ти излезне 4900-5000лв. и след 2г. ако е в хубаво състояние и вземеш 2300лв. да кажем си е съвсем нормална загуба.

Дай снимки, че ми е интересно как изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не искаш колата ти да се обезценява, вземи си 12+ годишен форд, алфа или фиат. След 2-3 години едва ли ще е много по-поевтиняла ;)

От друга страна ако 3800 е цената, след 2-3 години аудито ще струва около 2500-3000 лв. при положение, че е пазена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата вече е купена, но още не съм я прехвърлил на мое име. Ще кача снимки, след 1 2 седмици, когато я прехвърля на мое име. Засега впечатленията са ми мноого добри. Колата наистина е на тези км. До колегите, които ме оплюха, разбирам си от работата, цената на колата е мн висока, за да правя пари от нея, наистина, като си зачетох поста, е малко объркващо написан, за което се извинявам. Та колата я взимам за 3800 лв, но гражданската е само за 3 месеца платена + тва че имам и 200 лв прехвърляне на мое име и с каското минаваме доста тази цена и отиваме дори над 4300. Колата няма да се продава, поне докато не намеря нещо по-ново и така добро. Скоро ще я снимам и ще направя нова тема с детайлни снимки на колата :). Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то ако я и обслужиш направо 5000 лв. ще ти излезе.. после газова като сложиш става около 6400... два чифта гуми зимни/летни - стана 7500...

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрахме каското на 14 годишна кола защо го правиш?

Наясно ли си как ще ти оценяват щетите ако нещо се случи и по какъв начин ремонтират възрастните коли в доверените сервизи?

За останалото - честито за автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрахме каското на 14 годишна кола защо го правиш?

Наясно ли си как ще ти оценяват щетите ако нещо се случи и по какъв начин ремонтират възрастните коли в доверените сервизи?

Да ти имам логиката.Ако я направи тотал или удари и трябва да извади 1000-2000лв. тогава какво правим ? А ако я откраднат ? А как човек ако няма каско си оправя дребните драскотини, следи от камъчета, спукани стъкла и тн., които неминуемо ще станат от ежедневна употреба.... или е по-добре да караме изподрани и занемарени кошници, които ни е гадно да ги гледаме за да спестиме 250лв. на година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрахме каското на 14 годишна кола защо го правиш?

Наясно ли си как ще ти оценяват щетите ако нещо се случи и по какъв начин ремонтират възрастните коли в доверените сервизи?

За останалото - честито за автомобила!

Мерси колега! :zustimm: Каското ми е за да си държа колата пред блока, без да се притеснявам дали, когато излезна няма да я видя потрошена от готини съседи, издрана от същите или не дай си боже да я гепат. Нали са 4 - 500 лв. на година. Толко ти е и паркинга годишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е, че при възрастните коли се плаща 0.3 или 0.4 по стойността, която реално струва да се въстанови щетата. Ако имам щети за 1000 лв (пресен случай) плащат 400 в нааай-добрия случай. Питайте си брокерите и вижте как върви ликвидацията, ако правят такава. Част от дружествата въведоха квота за щетимост на паркинг.

Логиката, коята да ми я имаш, има логика. Ако влиза в доверен сервиз вече е друго :) В крайна сметка всеки сам си решава :) Аз само споменавам - който иска ще провери и ще види :)

Извинявам се за офтопика :)

Редактирано от JRushmore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено парите стигат за ремонт с части от моргите, само дето е добре да си ги събираш сам. Не виждам какъв е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...