Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

Истината е, че на комбито се закачат всякакви индивиди управляващи всевъзможни класове автомобили... На S3 се плашат, нa ГТА-то се плашат, дори и на 18-ката дизел не се ребчат, а с това комби съм като абониран... От Голф2 до Кайен, Файтон, Туарег, всичко, което можете да се сетите с цена между 2 000 и 200 0000 лева налита... кой от ляво, кой от дясно. Айде от ляво няма грижи. Има супер възпитани типове, които кеф ти прави да им дадеш път. Пускат мигачи, изчакват те на дистанция... Ама нек'ви льольовци и калтаци дет се лепят на задната броня на къси дълги и после тръгват рязко в дясно... под ножа! Един не е минал от дясно до сега. А колко са захождали... майко що бензин е отишъл :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха , ей, Смехоубиец  :hilezh: . Да не ги прострелваш кат Рибата ГТР-а , човекът си кара на темпомат с 200 и Рибата решава, че ще се бегат и почва да дава газ, а човечецът продължава да си круизва с 200 и после Лялячът вика: -Ей , как подадох бинокъла на един ГТР ! :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отричам, че понякога падат и невинни жертви, покосени от френдлъ фаиър :D :D :D  

 

 

Хахаха , ей, Смехоубиец  :hilezh: . Да не ги прострелваш кат Рибата ГТР-а , човекът си кара на темпомат с 200 и Рибата решава, че ще се бегат и почва да дава газ, а човечецът продължава да си круизва с 200 и после Лялячът вика: -Ей , как подадох бинокъла на един ГТР ! :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука бая способности трябват - следиш огледалото, преценяваш опонента, вече взимаш някакво решение ще го порязваш или не и взависимост от решението трябва вече да превключваш горивото, правейки това съответно трябва на минеш на правилната предавка, през цялото това време да не изпускаш опонента от поглед и цялото това нещо за части от секундата.

Аз не бих се справил  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялото това действие е оттренирано и максимално изчистено откъм излишни движения... А отделно, че не преценявам нищо, стрелям на месо :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва си от време на време.
Най-яко е да изчакаш някой дет се е засилил и си мисли, че е безсмъртен да се изравни и да го минеш като спрел. 
После не смеят да си дигнат погледна на светофара. Така е дриснал, че е омазал седалката.

Редактирано от smg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе внимавайте с тия гонки ще миналaта година както си карах дъртата Е55ца изотздзе започва да се набират едно БМВ X6 40d и ми прави  постоянно къси/дълги, пуснах мигач направих му място и дадох газ до долу изравнихме се и след това последва ластик от 4-5голи и това упражнение го повторих 5-6 пъти до Икея, тоя не му се вярваше какво му причини дъртия мергел, направих му пълна програма от всякакъв вид точковане, единия път дори го пуснах да мине и след това го разминах от дясно.

След Икея върнах газта тоя се довлачи изотзадзе засече ме и спряхме да се разправяме, оказа се неприятен тип, искаше саморазправа и да ме прави клиент на Yavor20V, отвърнах му че не съм виновен, че колата му е спряла. :lupe:

 

Извода от цялата история, е че трябва да се внимава, тия точкования могат да доведат някой път и до тежка физическа контузия, един познат си вади Полото от поляната. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за точните думи !
Малко хора са толкова реални.. повечето ще преувеличат.. как са слезнали и почнали разправии и.. винаги са печелившите  :steinigung:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То комплексари в трупове дето се мислят за бързи има много.

Ако ги точковаш културно без засичане, средни пръсти и т.н. ми се вижда странно да те засичат и слизат за саморазправа.

 

Аз само един път имах подобен случай с една дърта издухана А6 4.2, дето си мислеше че V8-ка е да си е*е мамата, ама като на втория светофар тръгна да ме засича го оставих да си чупи главата сам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе внимавайте с тия гонки ще миналaта година както си карах дъртата Е55ца изотздзе започва да се набират едно БМВ X6 40d и ми прави  постоянно къси/дълги, пуснах мигач направих му място и дадох газ до долу изравнихме се и след това последва ластик от 4-5голи и това упражнение го повторих 5-6 пъти до Икея, тоя не му се вярваше какво му причини дъртия мергел, направих му пълна програма от всякакъв вид точковане, единия път дори го пуснах да мине и след това го разминах от дясно.

След Икея върнах газта тоя се довлачи изотзадзе засече ме и спряхме да се разправяме, оказа се неприятен тип, искаше саморазправа и да ме прави клиент на Yavor20V, отвърнах му че не съм виновен, че колата му е спряла. :lupe:

 

Извода от цялата история, е че трябва да се внимава, тия точкования могат да доведат някой път и до тежка физическа контузия, един познат си вади Полото от поляната. :stupid:

 

 

Ти си му правил уличен gangbang после се чудиш що слиза и налита да те праща при резания чур. Отнесисе с респект към гърбавия му чиреп и няма да имаш ядове, т.е. като пусне къси дълги дрисваш кротко в ъгъла у десно и готово. А ти хем си го поругал публично а после олеле..... :hilezh:

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ви е ,че изобщо спирате :hilezh: аз един път спрЕх(имаше светофар) и щеха ме бият некви лши мутри охранители

В такива случаи подаваш монокъла и само дерзаеш за физиономията на пилота на заден план,тва е....Най-Одачни са магистралите

Ся,разбирам че изражението на надъхания и все още неосъзнаващ порязан кавал с "бърза" кола е много примамливо да се види,ма некой верно мое да попадне при мене след тва за урегулиране на предницата и сходимост на бивните :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв, напоследък страшно много народ гледам, че слиза от колите по светофарите. Поне 3-4 случая за последния месец. Народа хептен изпатка.... Едно време някакъв беше слизал по същия начин на моя приятелка и гаджето и. Гаджето обаче се оказа печено в точно тоя занаят, заключиха се в колата, телефон на полицията. Шапкарите дошли за няма и две минути, та дела после за уплах и тн... Тая моята приятелка писа, че не можела да спи, разтроена била, стресирана.... псевдо бияча отнесе едно дело за 2000лв нематериални щети и айде по живо по здраво...  :hilezh:

 

Особено сега с тая бърза процедура хич не е работата за саморазправа. Един колега 110кг боксьорче за 19 минути го "оправиха" в съда, без някакви допълнителни свидетели и прочие.. Общо взето:

- Кой те би? 

- Ей, онзи там на скамейката.

- Как те би? 

- Много ма би! 

- Намира се за виновен, 900лв. Следващия!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то така трее ве, напълни се с врачански и Кюстендилски 'дигачи цяла София.

Зъбе, теб на България те беха страхували май?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,баш пред нас :hilezh:

ма тия колко ме страхувАха,толко и беха насрани ,щото чичо шеф в турбо кайена помислИ ,че некой ше му зима мерки за дървеното пАлто ,а G-класата с челно съпротивление на будка за вестници ,докато се набЕре ,тоо с кайена беше вече отупан :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама кой е казал да слизате, седите си в колата (ако няма къде да бягате) пресегате се изотзад на колана и бъркате за модния аксесоар в чйито описание винаги на края има размери описващи математически цилиндични тела, след което кротко обяснявате че всъщност няма защо да се опитват да ви правят труден за рисуване и се просто поредния льохман по пътя. Аз така правя като ми заслизат при което слизача бавно и спокойно с походка на победител (и чат пат дръпнал се свинктер) се прибират и кой откъде е.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май скоро някой бивш военен не е вилнял по кръстовищата с пистолет, та зачестиха слизанията. Ако думнат някой отворко и няма да слизат така смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе некой хора са родени с късмет. Аз нали ви разправях историята, как си седя кротко на един светофар и един мангал от една благоевградска стотица излезнА и наби ебати песника на джама на едно ренде до мен? Мислех, че ша ма разпорат от викане после като свидетел по съдилищата, а още нищо. Вече половин година мина. Ма мангала си го закопчаха, много бързо, изненадан бях. Интересното в случая беше, че както колегата каза, бивш военен беше дядото в рендето. И като извади една ютия, оня напраО дрисна ! ! ! Навре се в оня гроП и не излезна, докато не го извлекоха ушевите. Дядката военен вика, добре, че имах лека служба в армията, иначе ако бях некой нервак, да си умрел от свръх доза оловце, младеШ! Бхахахаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...