Jump to content

Ауди А4 1.8 125 к.с Накладки


123213

Recommended Posts

стана време да сменям накладките отпред бихте ли ми препоръчали някакви хубави накладки за отпред и като цени да споделите информация който има по добри познания в марките и качеството

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниската цена при дискове и наклатки винаги е някакъв компромис. Аз би степенувал така нещата,АТЕ, според мен един от върховете на сладоледа, Феродо-термо куайът,ама само този тип, мн добри ,класическото феродо, не бих го сложил на колата си за нищо на света , Паджид, swag Лемфрьодер, една идея по надолу, цимерман лично мн разочарован, от няколкото комплекта които съм слагал , всички са престъргвани,за дисковете говоря, от там нататък ТРВ, Лукас, БОШ ,Игер- мигер,минтекси и сяква друга глеч е с твърдоста на стомана и мизикални възможности на метал група,уникални диско убийци,скоро свалих наклатки като нови,на повече от 3 години,дисковете като грамофонни плочи:steinigung:.

Замислил съм прадоксите, свързани с работата ми да ги снимам,за да не се мисли че правя реклама на някоя марка.

Купувайте само от официални представители или от доказаните продавачи във ФОРУМА на резервни части.Най важно е за една кола да може да спре,по всяко време и условия,за всичко останало е суета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накладките по ЕТКА са 90 евро без ДДС. От ибей излизат по-евтино, но трябва да се дебнат.....

Аз бих заложил на дискове и накладки АТЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец си взех дискове и накладки Текстар от колегата АСЕ. Дисковете бяха около 60лв/бр, а накладките около 70лв.Направих им около 1500км засега всичко е 6. Цените на АТЕ бяха +- 20лв.

Редактирано от T.Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец си взех дискове и накладки Текстар от колегата АСЕ. Дисковете бяха около 60лв/бр, а накладките около 70лв.Направих им около 1500км засега всичко е 6. Цените на АТЕ бяха +- 20лв.

+1 Аз лично съм много доволен от Текстар :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Аз лично съм много доволен от Текстар :zustimm:

Нали е форум и си пишем и споделяме опит и впечатления,ако знаеш как спират наклатки АТЕ или други подобни от съшия клас,,няма начин да напишеш горното мнение,реално не знаеш как можеш да спираш,хубавото е че човек се адаптира на спирачното усилие и не му прави впечатление:rolleyes:,натиска си и си свирка,дано не ти се налага да разбираш разликата между скъпи и евтини наклатки.:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ти кажа колега от къде знаеш, че не съм карал с АТЕ ? Просто последните две смени заложих на Текстар и съм си много доволен даже! Незнам какво разбираш по евтини накладки, но цените и на АТЕ и на Текстар са доста сходни да не кажа почти идентични!

PS: И да ти кажа спирам си повече от добре с предни дискове на 312 мм :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то хубаво,ама аз сравнявам поне със 100 коли а ти със твоята една .........,не знам кой е по меродавен като впечатления,после АТЕ е и текстар на сходни цени даже идентични,може ама на битака:hilezh:,после никой не е дошъл при мен с по добро спиране от това с което си е тръгнал,та недей да си толкова доволен,опитваме се да помогнем в избора на човека,позволи ми да имам повече опит от теб,не подценявам никого.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..хубавото е че човек се адаптира на спирачното усилие и не му прави впечатление:rolleyes:,натиска си и си свирка...

zustimm.gif

Накладки Zimmermann на дискове ATЕ отпред ,по мое мнение се оказаха добра комбинация . Текстар едва ли ще сложа отново .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...