Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, смятам да си купувам А2, след 2001, дизел и се чудех дали някой може да ми каже нещо повече за този модел? Кои са потенциално слабите му места (на какво да обърна най- голямо внимание при огледа) Всякаква информация ще ми е от полза. Все още се колебая между дизел и бензин - дайте съвет! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чул много добри отзиви за А2-ките...маи по добрия исбор беше бензин.

Защо не се ориентираш към А3-ка. Цената ще е приблизително същатата,а колата е по голяма и по сигурна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи кво да ти кажа-прекрасен избор...това едно от най здравите аудита,скачай смело на някое бензиново обаче....само я провери да не е удряна,че аз ходих да гледам една, един приятел искаше да я купува за жена си и щях да падна от смях как я беха заварявали....а тя все пак е алуминиева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите! Защо толкова се различават мненията за А2? Аз по принцип искам да си взема малка кола- икономична най- вече, и затова се спрях именно на това ауди. Да си призная направо се влюбих в него като го видях, ама това е друг въпрос.. :bia: Защо е по- добре бензин? Единствената причина да искам дизел по принцип е, че е доста по- икономичен в града.. Пак мерси за отговорите, определено са ми от полза.. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм чел аз,дизеловите мотори бяха калпави,добър разход дават на гориво,но искат много скъпи консумативи и то доста често...доста проблемни са. Аз бих ти препоръчал 1.9тди на А3 ако искаш дизел...

Иначе питаи deliveryman ...тои е светило по темите за аудитата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срам за ауди е тая а2

Трябва да ти кажа че това е една от най-здравите коли на Ауди.Преди 2-3 госини бях чел някаде в Билд че няма регистрирана такава кола получила сериозен дефект.....А за дизеловия мотор какво да кажа-чудесно да ти хачи 3.9/100 това си е фантазия:bia: само гледай наистина да не е удряна и системите да работят.Най-добре 1.4PDTDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не казвам че се чупи, но няма нищо общо с визята на марката и ми е меко казана доста грозна. но това си е мое лично мнение. нафтичката в бг е уникална, не че бензина е цвете, но по новите дизели не могата да работят с нашта скапана нафта, затова й голяма част от хората вече не искат дизели

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, кажи как я разбираш визията на марката за малка градска кола?Или по добре да няма такава?Не си мисли че се заяждам,просто си говориме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е спряна, но виж какво ще я замества :bia:

http://forum.avtoindex.com/viewtopic.php?t=6101

Има и на бг, ама нещо не мога да го намеря сега..

И това, и още едно -А1 нещо такова ще бъде:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия вариант малко по ми харесва,ама не ги решавам аз тия неща :bia:

Иначе А2-ката на външен вид ми харесва... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гери продава се едно а2 1.4 тди маслено зелено със 17" РС джанти супер е с бежов салон о т вътре аир багове, климатроник и други екстри ако имаш ентерес пиши ! :bia:и е 2002 ,на една приятелка е!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е спряна, но виж какво ще я замества :bia:

http://forum.avtoindex.com/viewtopic.php?t=6101

Има и на бг, ама нещо не мога да го намеря сега..

Упс, чак сега забелязах, че това човече :D показва средни пръстчета.. :D Сори.. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, колеги, след като някой иска да си вземе А2 значи по някакъв начин му допада като визия. Няма да си взимате вие, а GeRi, нали?! Въпросът е какви са плюсовете и минусите на тая колица.

Тук има една статия с кратко описание на модела и неговите "силни" страни. Далеч не е изчерпателно, но все пак придобиваш някаква представа. На немски е, така че, ако не разбираш, помоли някой да ти я преведе.

Също и тази статия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A2-срам за Ауди

А4\A6\A8-2,5tdi-калпав мотор

Продавайте си колите и искачайте на B3-ки.

Ако искаш смяна ...готово :bia: Само че ще трябва да доплащаш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това, и още едно -А1 нещо такова ще бъде:

..'баси, това като Ланча отпред. Да си призная, отврат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като Ланча Либра :bia: . И аз смятам че на Ауди не им подхождат малки модели като А2 и А3, все пак за тоя клас си имаме Фолксваген.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли 4-те кръга на Ауди отпред и отзад? има

бие ли Smart и всякакви други подобни по показатели? бие

сравнително нова ли е ? да

казаха ли експертите тук, че е здрава? да

е? няма повече какво да коментираме, щом на Geri й харесва - това е колата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази А1-ичка наистина има много лош вид, който въобще не отива на Ауди и стила на фирмата. А2-ката е хубав автомобил, не е от най-красивите Аудита, според мен, но все пак си е чистокръвно Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...