Jump to content

Как ще изглеждат нископрофилни гуми на Б4


Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам следния въпрос. Как изглежда Б4 с гуми 205/50/15. Супер много място ли остава до калника и грозно ли изглежда ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Имам следния въпрос. Как изглежда Б4 с гуми 205/50/15. Супер много място ли остава до калника и грозно ли изглежда ? :)

По лично мое скромно мнение ще е страшна грозотия. По-добре мини на 205/55/16 или ако не ти се сменят джанти, пробвай с 195/55/15!

С другото ще свалиш колата ниско долу до пътя, ще зейнат дупки до подкалниците, ще развалиш яко и возията, ще смеянаш окачване всеки сезон и изобщо ще съсипеш колата. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам спортно окачване, но скоро ще сменям пружините :) Аз в момента съм на 65 и е нещо ужасно :D Като джип съм :D

Аз бях до скоро на 65.. ужасно грозно и високо нещо и замених гумите за 195/50/15 отпред и 195/55/15 отзад и мога да ти кажа че с 195/55 стой убийствено :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях до скоро на 65.. ужасно грозно и високо нещо и замених гумите за 195/50/15 отпред и 195/55/15 отзад и мога да ти кажа че с 195/55 стой убийствено :hilezh:

Аха.. ем аз имам 2 гуми на 50 ... ама са малко кофти и не стават за предни :( Иначе и аз исках на 55 да взема.. ама явно ще изкарам това лято с 4 на 50 .. и после ще ги метна гадните и ще взема 2 на 55 за задни и така мисля, че ще стане.. Но на 1во време трябва да купя още 2 на 50 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зимата карах отпред Б4-ката със 195/55/15....лоша работа: грозна визия, ужасна возия, по-ниска предница. Все лоши работи :hilezh: , ама ми изпаднаха много запазени тези гуми и се прежалих, въпреки размера.

За нашите дупки колкото по-високи са гумите, по-добре....и да не са много широки, че се люлее купето, което е тъпо и опасно при висока скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниско профилна гума на 15 на В4, това да не е Голф 3? :steinigung:

Ниска гума само на 18ка джанта на тази кола :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално погледнато не мисля, че ше е толко зле. Виждал съм VW Vento с 16ки с гуми на 40... а колкото и да е Ventoto е доста по високо от Б4ката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грозна визия, ужасна возия, по-ниска предница. Все лоши работи :hilezh:

Всеки с мнението и вкуса си на мен лично ми харесва как стой и как изглежда <_< на мен лично не ми харесва високата предница все едно се возя в каруца и гледам отгоре му какво става на платното.. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В профил 205/50/15, 195/50/15, 195/55/15 изглеждат почти еднакво (+/- 10 мм), като 195/50 е една от най-големите грозотии :hilezh:

Малко по-висок профил трябва на Б4... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a оригиналния размер на вентото знаеш ли го? ;)

Мисля, че е 14ка, но все пак колата е много по висока ;)

Каквото дойде .. :) Нали за това трябва да се пробва всичко :) Благодаря все пак за мнението :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие осъзнавате ли се, че говорите за различни автомобили ?!

Б3 и Б4 са на различни профили гуми !

И да - всичко по ниско от 60 на 15 цола седи грозно на таз кола !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен тези размери ми се струват обидно смешни за Б4. Аз се придържам твърдо към препоръчаните 195/65-15" през зимата и 205/60-15" лятото.

И от втория размер, който търкалям за летни съм много доволен, от към стабилност и от към визия.

Ако исках нископрофилни гуми, щях да обърна внимание на 16",17" цола и съвсем леко снижаване в окачването, но това само за изложбен вариант :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А цолажа на гумите на снимката е????? щото мен не ми изглежда на 15" :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз съм с б3 и отзад съм с 205/50 15 без спортно окачване, и мисля че никък не е грозно виждал съм и 90ка с същите джанти и размер гуми и тя без спортно окачване и на нея и ходят страшно много. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=33227&st=2360 тука има няколко снимки ,само дето отпред е още с 195/60 14 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...