Jump to content

Как ще изглеждат нископрофилни гуми на Б4


Recommended Posts

Ето това са мойте задни гуми 195/55/15 , на мен ми харесва как стой всеки с вкуса мнението и разбиранията си.

401926_426835724017647_297446370_n.jpg

Редактирано от kuhak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това...

Защо гумата е толко много в калника ?!?

//////////////////////////

195/55/15 стои много по-добре от 195/50, нищо че на прима виста са доста близки.

205/50 също е ОК :zustimm:

Всички профили на 40 или 45 при ширина 195 или 205 и на цолаж 15, 16 и 17 са много зле изглеждащи и също толкова лошо возещи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kuhak каква е тази уморена задница бе човек :gruebel:

С този размер гуми и джанти би трябвало да е поне на един пръст отгоре,а не един пръст вътре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Има ли някой на Б4 с 205/50/17 или 225/45/17 да качи снимка че да видя на какво прилича? Тези размери излизат най близки до общич диаметър на стандартното колело със 17' джанти.И не знам 225/45 дали не е много пресилено за Б4 <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектни са и двата размера за Б4.

205/50 е малко по-висок от 225/45, но и двата стоят идеално. :)

Нямам снимка на Б4, но са огледай за снимки на най-бързата Б4(VIRUSS), тя е с 225/45 ;)

п.п. Не забравяй, че има и един момент с по-ниско окачване, но все пак дори и със стандартното пасва и изглежда чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

а някой д асподели мнение за гуми 195/55/ 15

AUTOGARD SA 902-

какво производство са и въобще какво може да се очаква от тях гледам скоросния индекс е V ако има някой да е пробвал гуми с такава марка

говоря за летни че вече трябва да сменям след края на сезона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайчета, ако ще взимаш китайчета по-добре се спри на Westlake (по мое мнение и наблюдение сред най-добре представящите се китайски гуми на нашия пазар)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайчета, ако ще взимаш китайчета по-добре се спри на Westlake (по мое мнение и наблюдение сред най-добре представящите се китайски гуми на нашия пазар)

погледнах ги , но за този ценови диапазон бих предпочел кимхо или кумхо незнам тотно кое е вярно има и клебер .

въпросните гуми ги намерих на цена около 70лв за размерер 195/55/15 ,но никога не ги бях чувал .

продавачката гледа тук гледа там не пише от къде са което ми направи силно впечатление и от кой голям производител е зад тях или благоделтеля .

до сега карах а клебер ,не се оплаквам ,но нямам 500 лв за 4 гуми а тук в 300- 350 се вместа с монтажа.

има ли някви белязи по който може да се види кое качество егумата или нещо такова.

Редактирано от CHERVEQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със нископрофилните размери 195-ци на 15 цола не се ли променя много показанието на скоростомера? А и всичките, които съм виждал, са били със по-нисък товарен индекс от препоръчвания 91..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за показанията на скоростомера не съм го мислил. иначе тези са 85 V

чудя се какво да правя , че очаквам покачване на цените на всичко с тия горива !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудя се какво да правя !!!!

Ами вземи си 195/65/15 или 205/60/15 и не се занимавай с глупости. :bia:

http://prikachi.com/images/76/5227076u.png

Редактирано от Gnaks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

предпочитам грешка в киометража от колкото да има фатална грешка ,че един път съм ял дървото със гръмната гума и сега съм малко болен на тая тема гуми и спирачки.blink.gif

сменям ги сигорно на 50% ама ко да правя. пусти страх заради детето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показанието на скоростомера е най-малкия ти проблем,не виждаш ли,че са с 4см по-малък диаметър... :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводския размер е 195/65/15.

Най-често алтернативата е 205/60/15 (-7 мм) като летни гуми. Отварят стойката.

195/50/15 категорично не - разликата в диаметъра е -58 мм. Това е размер на Голф 3, аз си карах и Поло-то (9n) с такива.

195/55/15 категорично не - разликата в диаметъра е -39 мм.

За отваряне на стойката с по голям цолаж:

205/55/16 - става (-2мм)

205/50/17 - става (+2 мм)

215/45/17 - става (-9 мм)

За 18", 19" джанти без окачване няма смисъл да се пробва. То и за 17" е под въпрос де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумявате ме,просто нямам думи. Що не пробвате 14" да турите,отзад стават със сигурност :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на 90-ката съм с 195/50/15 но съм и със спортно! Само мога да кажа, че изглежда уникално :respekt:

kuhak каква е тази уморена задница бе човек :gruebel:

С този размер гуми и джанти би трябвало да е поне на един пръст отгоре,а не един пръст вътре :hilezh:

Има двама трима седнали на багажника гаранция!!! :hilezh:

Редактирано от Au(90)di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предпочитам грешка в киометража от колкото да има фатална грешка ,че един път съм ял дървото със гръмната гума и сега съм малко болен на тая тема гуми и спирачки.blink.gif

сменям ги сигорно на 50% ама ко да правя. пусти страх заради детето.

Според мен колкото е по-нисък товарния индекс спрямо предписания, толкова е по-голяма вероятността да ти гръмне гумата, особено ако не е нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на 90-ката съм с 195/50/15 но съм и със спортно!

Колко и да ти е спортно окачването, 195/50/15 си е кофти работа...

Но, щом ти харесва, няма проблем... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колкото е по-нисък товарния индекс спрямо предписания, толкова е по-голяма вероятността да ти гръмне гумата, особено ако не е нова.

ясно по- добре 195 на 65 на 91

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...