Jump to content

Audi coupe quattro 20V


integrale45

Recommended Posts

Еее супер.

Утре и аз слагам 15-ките.Да видим дали ще му олекне на 7А-то.

Какъв ГИ сложихте,че и аз нещо се двоумя.От две седмици си карам колата на бензин и чак не ми се пробва пак на газ с тая плочка :wall: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 119
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нямам представа какъв е ГИ,някакъв втора употреба,двигатела не тресе изобщо,дори мислех да сложа чаша с вода да се види какви кръгчета ще прави :hilezh: На NM-а едната джанта тежеше 20 кг с въздуха :hilezh: и моите лети джанти са по тежки от стоманените :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииииии,ако сложа 13-ки жанти със 155 гуми от Жигули сигурно ще обърна километража. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден :) ГИ е Бардолини за 6 цилиндара с редуктор МОТОР и рейка Валтек която е нова. за 200 лева всичко.И Антончо стига си ми коментирал нещата без да питаш :2gunsfiring_v1:

Редактирано от DEWAUT1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Някой има ли представа компютрите на NM и 7А дали са еднакви,понеже имаме намерение на NM-а да сложим ламбда сонда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм на моя NM комп от 7А и подкара помпа и даде искра...по-натам не зная,просто беше в далечната 2004-2005 и нямаше никъде такива неща,пробвах с такъв комп да видя къде ми е проблема и стана до толкова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес направихме опит да поставим ТАП /АЕБ 510N/,както е показано на схемата,обаче електронното устройство не се активира.Има едно диодче,което трябва да светне,но не светва и няма промяна в ъгъла на запалване.Някой слагал ли е ТАП на NM и ако е така,как сте го свързвали.Задължително ли е да се свръзва към ТПС-а устройството,пробвано е с няколко ТАП,няма промяна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи точно сигнала от ТПСа го активира, целта е да не измества ъгъла когато е на празен ход

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потенциометър,с който се гласи на какви обороти да тръгва корекцията/предварението

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой има ли представа как вървят цените на комплекта кабели за свещите за NM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтап няма, на линка, който си пуснал, цената е 268.00 лева, без този кабел за първи цилиндър. Той липсва. Имайки предвид колко струва този за втори цилиндър обаче, цената с малко надхвърля 300 лева. Сега ми се изясниха някои работи.

А иначе може да се купи и комплект на БРЕМИ за 1.8 125 кс на AGN мотор и отделно още един проводник за 1 ви цилиндър от дългите и цената е на половина точно. А Бреми е марка за фабрично вграждане на някои мотори след 1994 та година.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да повдигнем темата в друга насока

Продава се Audi Coupe quattro 20V NM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я познавам отвсякъде,карал съм я,помагал съм с ревизията по мотора,на колега от форума е.Тази тема я пуснах заради нея.Веско от Шумен я знае.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...