Jump to content

Отсъпка в Евро07


Recommended Posts

Здравейте Колеги,

Искам да попитам дали някой от Вас има отстъпка в Евро07 от порядака на 30%

Ако да нека да ми пише на Л.С

Готов съм да почерпя за услугата

Поздрви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евро07 вече не правят отстъпки. В смисъл не ти определят крайната цена. Те ти дават шарнир примерно за 20лв, ти си го продавай за колкото искаш.

Освен това не работят с крайни клиенти, доколкото ми е известно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромна част от номенклатурата им е с отвратително качество части от тия не бих сложил дори в колата на тъщата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да продавам а да си купувам...

ами ролки ремаци и такива неща дори и тук в Германиа са на съшата фирма INA

освен оригиналните но те всъщност не се знае на каква фирма са.

Правят отсъпка на някой със сервиз примерно... даже сигурно повече от 30%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромна част от номенклатурата им е с отвратително качество части от тия не бих сложил дори в колата на тъщата :hilezh:

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно това ти казвам - вече не правят отстъпка, защото не ти определят крайната цена. Цената е еди каква си, ти от клиента вземи колкото можеш и искаш...

Ти търсиш някой, който да ти ги купи от тях и да ти ги даде на същата цена.

Ако е механик може и да се навие, но магазини за авточасти едва ли ще ти направят такава услуга, щото такава им е работата - влагат пари в части и те чакат да отидеш да си купиш, като накрая остане някой лев и за магазина, ако инфлацията не го е изяла този лев докато това се случи...

Пък с тези отстъпки от 30%, че някои правят и повече даже - сети се сам колко е раздута цената, за да получиш отстъпка от 30% и да останат и пари за магазина...

Това все пак е 1/3 от цената!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромна част от номенклатурата им е с отвратително качество части от тия не бих сложил дори в колата на тъщата :hilezh:

Ами на два пасата,новите карета изкараха 300 километра и направо се строшиха :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами направил съм сравнение с цените тук и в БГ

цените са 1:1 на гореспоменатата марка... с разлика до 4-5евро

Което означава че би трябвало да няма разлика в качеството

Защото ми се е случвало примерно едни свещи Бош тука да струват с 8Евро повече на свещ а за различните държави има различно качество това е ясно( тука едни батерии изкарват с месец повече от същите в БГ много е странно)

И да, търся механик който да може да ми вземе частите с отстъпка нали форумите са за това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромна част от номенклатурата им е с отвратително качество части от тия не бих сложил дори в колата на тъщата :hilezh:

Не искам да защитавам никой,но те имат огромен избор от авточасти,някои от които на смешни цени.Разбира се,че като си купуваш авточасти на цени на килограм старо желязо,няма как да очакваш кой знае какво качество.Както има боклуци,така си има и истински части.Има си клиенти за всичко.Купувал съм от тях неща,които никъде другаде не съм откривал-за стари и редки коли примерно...

Това за отстъпките също не е съвсем така.Имат си в сайта обявени цени и дават от тях определен процент отстъпка,в зависимост от оборота най-вече.

И да, търся механик който да може да ми вземе частите с отстъпка нали форумите са за това :)

Мога да ти помогна,но първо не знам от къде си,а и за 30% още съм твърде малък клиент :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да, търся механик който да може да ми вземе частите с отстъпка нали форумите са за това :)

По лесно може да ти се помогне,като напишеш какви части търсиш,защото във форума има хора,които продават с 30 % отстъпка.Аз лично съм се възползвал от това,като си закупих комплект съединител и много съм доволен

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся ремъци ролки успокоители, термостат евентуално съединител комплект

С6 Ц4 4.2 АЕС

и каквото още излезе

Ако има такива хора ще се радвам да се запознаем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за отстъпките също не е съвсем така.Имат си в сайта обявени цени и дават от тях определен процент отстъпка,в зависимост от оборота най-вече.

Явно от доста време не си влизал в сайта им .. :) На бившото място на цените, сега има нарисуван телефон .. :D

Аз също бих посъветвал колегата да каже какво точно търси, някой може да му помогне с по голяма отстъпка от друг вносител ..

И аз не вземам вече от Еврото даже и антифриз и течност за чистачки, защото и те замръзват .. :lol:

Последно взех от тях миналата година 2 "Немски" диска, единия се наложи да го нося на машина за изправяне ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно от доста време не си влизал в сайта им .. :) На бившото място на цените, сега има нарисуван телефон .. :D

Аз също бих посъветвал колегата да каже какво точно търси, някой може да му помогне с по голяма отстъпка от друг вносител ..

И аз не вземам вече от Еврото даже и антифриз и течност за чистачки, защото и те замръзват .. :lol:

Последно взех от тях миналата година 2 "Немски" диска, единия се наложи да го нося на машина за изправяне ..

Търся ремъци 2бр. ролки 4бр успокоители 2бр помпа водна, термостат евентуално съединител комплект

С6 Ц4 4.2 АЕС

и каквото още излезе някакви семеринги и гарнитури...

Ако има такива хора ще се радвам да се запознаем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся ремъци 2бр. ролки 4бр успокоители 2бр помпа водна, термостат евентуално съединител комплект

С6 Ц4 4.2 АЕС

и каквото още излезе някакви семеринги и гарнитури...

Ако има такива хора ще се радвам да се запознаем

Пиши на колегата kpematop тои има такава и преди 1 месец ги сменявахме точно тези неща.Тои ще ти каже от каде какво наи изгодно и отстъпка да вземеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички, че така сериозно сте се заели с мойте части,

Единственото което се предлага за тези коли като фирми на географските ширини на европа са

Febi bilstein

INA

QH

RUVILLE

DAYCO тук цените са двойни се едно оригинални части

Всички са заплюти с изключение на последните 2 за които просто не съм търсил мнения

за ИНА не съм прочел също негативни отзиви

Всико в БГ е от ИНА поне за моята кола надявм се че няма да има проблеми...

Само се притиснявам от помпата на всякъде са някакви италянски...но ще видим

Даже от комплект на GATES идват ролки от ИНА

Ако някой има нещо против да го каже сега или.... после ще е късно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво те притеснява това бе колега, то Гейтс и ИНА са една от най добрите комбинации за ангренаж ..

Италианците правят и хубави работи, понякога :D когато искат .. Водните им помпи SIL например, се ползват за първоначално вграждане в повечето им коли и хич не са за изхвърляне .. Виж, Метели, Пирели и т.н... са вече друга бира .. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...