Jump to content

Recommended Posts

1,8 т с малки модове :hilezh:

:hilezh::hilezh::hilezh:

другия път в клас ц :hilezh::bia:

Остроооооо :hilezh::lol:

Много са лоши тез 4цил да знаеш :bia:

Але вие немате ли си друга раОта ве .

Имаме ,ама ни мързи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ще е много трудно. Което и В5 1,8Т, стига да не е пред полуразпад, ше го прави да се припада. :D

Полека само с изказването

Което и В5 1,8Т, стига
щото не си видял как върви въпросното A4 б7. Такива като теб надъхани с каквито и да е B5-тици редовно ги наказват.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полека само с изказването...

Що? Леко само да не се разплачеш, за малко да ме убедиш. Ясно е че невървелника е пипан, ама и аз нЕам предвид стокови В5. :rolleyes:

А и пробвай да не даваш акъл така категорично... и сопол аз не съм надъхан. Аз знам за кво иде реч.

И ако бързака каже кво е правил, вервай ми до три минути ще се намери, точно такова В5, дето да му покаже колко е спрЕл.

Тези категорични мнения си ги пробутвай нЕкъде, дет Ше ти обърнат внимание. Тук сме пренаситени от акълии.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак поредната сговнена тема ебаси СПИРАЙТЕ СЕ!!!Човека е казал кво кара и кво търси за сверка който иска да застава който не да си мълчи и да не разваля темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак поредната сговнена тема ебаси СПИРАЙТЕ СЕ!!!Човека е казал кво кара и кво търси за сверка който иска да застава който не да си мълчи и да не разваля темата!

Много си прав. Ама нещата излязаха, така че все едно искам да се гоня за пари с някого :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ако искаш и лев сложи... пак ще се появи някои дето да те препарира :D :D :D

Мисля че като скачаш така категорично на някой е редно да кажеш кво точно си правил по колата... та да ти скочи някои адекватно подготвен ;)

Аз примерно мога веднага да те ударя..... БМВ 525д автоматик с вентилатор и дюзи от Х5-ца и ремап... точно 200 магарета съм... та ако имаш топки давай да обмислим и залога?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ако искаш и лев сложи... пак ще се появи някои дето да те препарира :D :D :D

Мисля че като скачаш така категорично на някой е редно да кажеш кво точно си правил по колата... та да ти скочи някои адекватно подготвен ;)

Аз примерно мога веднага да те ударя..... БМВ 525д автоматик с вентилатор и дюзи от Х5-ца и ремап... точно 200 магарета съм... та ако имаш топки давай да обмислим и залога?

Писах съвсем приятелски,никъде не съм споменавал пари,взеха ме на подбив с някакви коли 600 + . С БМВ-то съм съгласен да се пусна когато кажеш. С хибридно турбо съм и чип,стокова генерация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах съвсем приятелски,никъде не съм споменавал пари,взеха ме на подбив с някакви коли 600 + . С БМВ-то съм съгласен да се пусна когато кажеш. С хибридно турбо съм и чип,стокова генерация.

Сори :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах съвсем приятелски,никъде не съм споменавал пари,взеха ме на подбив с някакви коли 600 + . С БМВ-то съм съгласен да се пусна когато кажеш. С хибридно турбо съм и чип,стокова генерация.

Не се впрягай, тук сме си такива заядливи типове :D:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Само да кажа че съм правил подобна сверка с октавия 2.0тди 140к.с. с чип и там не знам си какво.Аз съм с а4 1.8т 180к.с. без чип бия го с кола кола и нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...