Jump to content

Recommended Posts

колеги колебая се за едно А4 1.9-110-97г.,искам малко инфо за тази кола-който има мойе да изкаже мнението си(колко гори,как варви-за ока4ването съм наясно 4е е малко калпаво)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объем топливного бака 62

Время разгона (0-100 км/ч) 11.3 (12.8) c

Максимальная скорость 196 (192) км/ч

Расход топлива на шоссе 4.3 (4.9) л/100км

Расход топлива в городе 6.9 (9) л/100км

Расход топлива Смешанный цикл 4.9

Справка тук

А окачването си е много наред даже.Но за бг пътищта и танк да имаш,ще го потроши... :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, много добър избор ако харесваш коли с дизелови агрегати.

Той и да харесва дизелови агрегати , надали ще се зарадва на попадението да си вземе дизелче от Бг па и 97-98 лето :blink:

Ще има после :stupid:

ама като никой не чете !!!

Колегите изписаха 12345678909089907807 теми за дизела на старо, да не говорим в 8мата 9 тата година.

Аз близо 2 години си самовнушавах да си купя дизел, защото досега не съм имал никога. До такава степен се бях мотивирал, че друго не исках да погледна.

Седиме с немеца и гледаме перфектната за годините си а4 бензинка, а аз се мръщя и викам прекрасна е ама...искам дизел...той ме поглежда сериозно :)

Аз купувам бензинката без настроение..ама сега :blink::):bia:

Ще сменя консумативи за 300-400лв. :blink:

Дизел ще си купя като порасна и само от немско , задължително на не повече от 3-4 години и не повече от 100к/км, а дотогава съм остро на PETROLEUM.

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво искаш да кажеш с "Бг па и 97-98 лето "-ако имаш предвит че колата ще е търкаляна в BG,не нововнос е!Двигателя е АФН.

Приятелю, искам да кажа че ти ще си я получиш тук в БГ, нали?

И за каква сума става на въпрос, ако не е тайна разбира се ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами цената е много добра според мен(11000лв.)от много добър мои приятел,мога да я карам на всякви майстори да я преглеждат и ако я харесам тогава вече да се пазаря за цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 TDi e прекрасен мотор :stupid: не съм карал 110к, моя е 90, но мисля че разлика в разходя почти няма да има, пък ще дърпа повечко :blink:

а А4 е много добра кола, естествено ако смяташ да я караш цял живот или да я караш като служебна - замисли се за култовите алуминиеви носачи... На мен не ми пука, всяко следващо Ауди е с алуминиеви носачи, едва ли конструкторите са в грешка...

Моето е автоматик, затова харчи към 1л. отгоре, но ето ти реален софийски разход : 8-9 (на компютъра пише 8.4)

Извънградско моето падна на 6-7 със 130-140 ( на компютъра - 6.6 )

демек ако е с ръчни скорости :

градско : 7.5

извънградско : 5.5

По книга е горе-долу толкоз

Имай в предвид, че разхода на дизела не пада толкова извънградско, както е при бензина

Иначе съм учуден от вървежа, колата е 1,3тона и някакви си 90 кончета я движат перфектно. Динамична е, а как сладко свири турбината като я настъпя...:blink:

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Колата е уникална. Карам Б4 и когато реша да купувам друга, ще е точно тази. Дори с дизелов мотор пак е по-динамична от моята 2.0 пълна инжекция.

А изправиш ли я на дълго, ще си умреш от кеф. Успех във взимането на решение и да не забравиш да си оставиш някоя хилядарка за началното обслужване - все нещо ще изскочи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харчи 7.5-8.5/100 градско и 5.5-6.5/100 селско, зависи как караш, климатроник включваш ли, какви гуми и т.н.

Окачването си е добро, аз поне не се оплаквам, а нямам възможност да я жаля, щото все бързам :bia: Разходите по консумативи не са убийствени, даже са ми съвсем приемливи, сравнявам с предишната 90 2.3Е

А върви добре !!!

ако е читава не му мисли,

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е до късмет,аз съм търсил с месеци кола и после не съм бил доволен,друг път съм купувал вечер в полумрак след 15 мин оглед и се оказа най-читавата кола ,която съм имал! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...