Jump to content

AUTO CLUB SHOW 2012


Васко

Recommended Posts

Здравейте!

Получихме покана за участие в AUTO CLUB SHOW 2012. За какво става въпрос?

Българска търговско – промишлена палата има удоволствието да Ви покани да участвате на изложението AUTO CLUB SHOW 2012, което ще се проведе за втора поредна година в зала ,,Христо Ботев’’, в София от 5 до 7 октомври 2012г.

Участие в мероприятието ще вземат автомобилни вносители и клубове на различните марки автомобили, както и фирми тясно свързани с атомобилния бранш. Всеки един клуб самостоятелно ще определи кои от неговите членове ще вземат участие в шоуто.

По време на AUTO CLUB SHOW предвиждаме, за да е по – атрактивно и интересно както за посетителите така и за участниците провеждане на демонстрации, конкурси и състезания за най - добър вътрешен тунинг, най – атрактивен оптичен тунинг, автомобил на публиката, ретро автомобил, car audio.

С тази инициатива ще се опитаме да съберем феновете на най-красивите, най-бързите и най-добре свирещите автомобили от цялата страна. На шоуто посетители и участници ще имат възможността да се срещнат и обменят идеи. Чрез AUTO CLUB SHOW целим да популяризираме клубовете и да увеличим техните членове. Амбицията ни е с Ваша помощ мероприятието да стане ежегоден празник с присъствие на всички клубове в България.

Има ли целаещи, които искат да представят автомобилите си на AUTO CLUB SHOW 2012 от името на Ауди Клуб България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава покана :)

Нека притежателите на хубави возила да вземат участие,без да се срамуват :hilezh:

Точна бройка на автомобилите има ли нещо :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава покана :)

Нека притежателите на хубави возила да вземат участие,без да се срамуват :hilezh:

Точна бройка на автомобилите има ли нещо :gruebel:

Брат, аз гласувам за твоята! Особено ако успееш да я довършиш до тогава, с две високо вдигнати ръце гласувам за черното яйце :zustimm:

На Blese 4ката сигурно ще участва :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси брат,моя дрънгел нема да е готов,поне във вида в който искам да бъде :)

2 месеца са ми малко,за да я довърша,а и плануваната боя ще се случи след зимния период,не че е зле,но броните са за боядисване :zustimm:

А и честно казано има далеч по-стойностни коли за показване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да предложа моята. Не е кой знае какво но вие ще си прецените.

В момента е с USP предна брония,премахнати надписи от заден капак. Това са разликите по външния вид спрямо клипа.

Иначе спецификациите са 1.8T Quattro внос от USA. Почти всички екстри с интериор от черна перфорирана кожа и тн.

Модификациите са по окачването 18" BBS RG-II джанти , FK/Koni coiloveri,щанги от RS4,едномасов 240мм махвик със притискател и керамичен съединитл от RS4,ръчно изработена генерация 2х76мм с магнифлоу средно и 2 крайни гърнета,alpine touch screen мултимедия + камера за задно виждане с rockford fosgate усилвател и колони + magnat усилвател,допълнително уредче за бооста в централната решетка (фабрично изглеждащо) , ръчен боостконтролер, конусен филтър , афтермаркет рецирколационен клапан обд2 към блутоот реална информация на андроид платформа. Кара се на 1 бар , конете не са мерени.

Има тема в тунинг проектите за повече инфо.

В скоро време ще се боядисат сивите детайли в цвета на колата.

Редактирано от kocta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпадам имам някой неща за опаравяне и не ми се ходи така :steinigung:

Дон Диего,Вектра с кабриото са все варианти :rolleyes:

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-4 коли са,избор има,така че на kocta колата не изглежда зле.

Илияне не издребнявай бате, марш в залата :hilezh:

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-4 коли са,избор има,така че на kocta колата не изглежда зле.

Илияне не издребнявай бате, марш в залата :hilezh:

Не става съвсем малко е забележката ама ме дразни и не ми се ходи така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илияне аз моята за тва не я карам от 1 седмица хъъххъхъх ,само за срещите се вади (срам не срам отивам) :hilezh:

Подсигурете 4 трупчета за доминатора :lol:

Иначе ако ти е готова,никак нема да е зле да бъде там :respekt:

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви да избягвате да си чатите в темата!

Нека собствениците, които имат желание, да ми пишат по едно ЛС, /ако дай Боже да има много желаещи/ ще подберем най-подходящите, така че да се представим достойно, като на VW фестовете :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно, тайно и кой ще гласува не е основното на етапа. Нека видим има ли желаещи на първо време :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите, които са ме предложили. В момента мотора на кабриото се сменя, но мисля, че до датата на събитието колата ще е напълно готова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без никакви лоши мисли искам да попитам кои точно "автоклубове" са поканени и откога БТПП се занимава с подобни "несвойствени" за нея дейности. :gruebel:

Понеже повечето форумци са били дечурлига в началото на прехода - БТПП изнудваше, като монополист частните предприемачи с измислени такси за произход на стоката и пр.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям на 101% думите на Коко!

Само в допълнение ще кажа, че такава покана се получи и в VW Club BG и тя бе отхвърлена.

Кажете ми какво АКБ ще спечели от това събитие? Пари ли? Известност ли? Ще популяризира идеите си?

Колите участници ще получат своите 5 мин слава в нета, а организаторите на събитието цяла година ще се бият в гърдите какво уникално събитие са направили. Събитие, което за тях е само и единствено с комерсиална цел. Да не мислите, че на някой в БТПП му пука за феновете на марката?

Решението си е ваше. :bia:

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКБ не само, че няма да спечели пари, ами и ще плати такса за участие на потребителите на форума.

Ще спечелят тези, които имат желание да си покажат автомобилите. В крайна сметка това е основната идея на авто клубовете. По-скоро според мен това трябва да бъде основната идея, за съжаление нещата напоследък доста се комерсиализираха. При нас, за добро или лошо, все още не е така и моето мнение е, че трябва да участваме във възможно повече мероприятия от подобен характер. Кой го организира и какви цели преследва не е от първостепенно значение, ако това ще зарадва феновете.

В този ред на мисли до момента имаме двама човека, които изявиха желание да се включат. :respekt: Още един път моля всички, които са готои да участват, да ми пишат по едно ЛС. :zustimm:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека поне желаещите и предложените да бъдат придружени с информация с какво ще предствят клуба- ОЕМ вид, тунинг, аудио- проект, ретро и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...