Jump to content

Качествени оригинални и афтърмаркет части от Куаттро-БГ ООД


Recommended Posts

интересува ме задно окачване (носачи, пружини, армотисьори и т.н.) за а4 б5/спортно/ - WAUZZZ8DZXA325267. казаха ми че от завода е излезнала с такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 374
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Здравей колега нов съм в форума но ми трябват следните части за ауди 2.0 абк -115кс/1993г

Комплект съединител

Горна и долна помпа съединител

Запалителни кабели

Дистрибуторна капачка

Палец

Свещи

Накладки предни за дискове 280мм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се наредя до доволните клиенти. Няколко пъти съм ползвал услугите на колегата. Винаги е бил бърз и коректен, но това не съм го намирал за нещо кой знае какво, защото това все пак му е работата. На последната поръчка, обаче нямаше как да не ми направи впечатление. Иде реч за едни амортисьори, за които ми обяви две цени, като за по-ниската трябваше да изчакам два дни. Аз не съм давал зор така, че спокойно можеше да вземе частите на по-ниската цена и да ми ги достави на по-високата. По-високата цена е същата каквато предлагат другите търговци във форума за тази марка.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен коректността е на първо място. Може не винаги да успявам, все пак завися от доста хора, дали те ще си свършат работата. Но поне правя всичко възможно. В същото време имам удоволствието и късмета да работя с интелигентни хора, знаят какво искат и имат финанси да го получат. Така нещата стават лесно и за тях и за мен.

 

Благодаря за топлите думи :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега да ми дадеш цена за Motul 8100 x-clean+ 5w30 9литра  цена за маслен горивен въздушен и поленов филтър  на MANN FILTER

audi a6 4f 2,7TDI 2006 BPP WAUZZZ4F96N144705

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега 1.9тди афн 97г.рама WAUZZZ8DZVA079455,цени за водна помпа,ангренажен ремък(ако може на Daico) и оригинално зелено масло за хидравликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, може ли да получа цена по отделно и обща за масло Motul 8100 5w40 5л. горивен, маслен, въздушен и на купето филтри Mann. Свещи НГК или Денсо подходящи за LPG. Както и комплект кабели към тях.

Също така и предни и задни накладки АТЕ и спирачна течност ДОТ4.

Колата е Ауди А4 Б6 AVJ 1.8t с ГИ.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирма Куаттро-БГ ООД предлага на Вашето внимание следното:

Основните задачи, които си поставяме са:

- правилна идентификация на частите с помощта на всички налични данни за автомобила – номер на рамата (VIN), код и номер на двигателя, година на производство, оборудване на автомобила

-доставка на качествени резервни части от доставчици, гарантиращи произхода и качеството им

-възможно най-кратки срокове на доставка на частите с минимални транспортни разходи за клиента

При идентификацията на резервните части се използват при възможност оригиналните програми за всеки един производител на автомобили, което в значителна степен намалява грешките при избор на частите, както и електронни и хартиени каталози.

Частите се закупуват изключително от основните официални представители на съответните марки авточасти за страната, което гарантира качество и произход и се избягва в значителна степен възможността за монтаж на некачествени части, части с кратък срок на издръжливост и износоустойчивост.

Подборът на частите винаги е съобразен с желанията на клиента по отношение на качеството и цената, като същевременно клиентите могат да получат съвети по отношение на марките, произхода, срокове на доставка, цени.

За ремонт на окачването най-препоръчителни са:

• амортисьори, ходова част на ZF Trading (Sachs, Boge, Lemfoerder), TRW, SWAG, Febi/Bilstein

• спирачни компоненти на ATE, TEXTAR, REMSA, LPR

• колесни лагери и лагер-главини на SKF, FAG, SNR

• маншони и карета на GKN/Loebro/Spidan

За смяна на основни консумативи:

• филтри на Mann, Knecht, Hengst

• двигателни и трансмисионни масла на Castrol, Total, Motul, Comma

• ремъци Gates, Contitech

• обтяжни ролки INA, SKF, SNR, NTN

• водни помпи Hepi, Ruville, Dolz

• термостати Wahler, Behr

• радиатори Behr, Valeo

Електронни и електрически компоненти на Beru, NGK, VDO, Hella, Bosch

Части за основни ремонти на двигатели:

• сегменти, бутала, лагери на Mahle, Kolbenschmidt, Glyco

• гарнитури и болтове за глави на Victor Reinz, Elring, Payen

Партньори на Quattro-BG OOD са утвърдени доставчици като Ауто Плюс, Ауто Хелп, Аутобул, Аутохит, В и Д Авто, Аутодинамик, Старс Ауто както и официални автомобилни представители – Дару Кар (BMW), Юнитрейд – Х(VAG), София Ауто(OPEL), София Франс Ауто (PEUGEOT), Автомотор Корпорация (CITROEN) и други.

Офертата за авточасти по запитване ще бъдат офеормени по следния начин:

Марка, каталожен номер, цена на дребно с ДДС в лв, отстъпка, цена към клиента с ДДС в лв, доставчик, срок на доставка (ако частта не е налична на територията на страната).

 

Отстъпките за афтърмаркет части са от 25 до 35%.

За клиентите извън София - доставка с Еконт.

За оригиналните части според срок на доставката и ценова група на частите - от 10 до 35%.

Телефони: 0895 678 489, 0896 627 538

Скайп: georgi_bostandzhiev

E-mail: gsb_audifen@abv.bg

Адрес на управление и седалище - София, жк Дружба 1, бл 86, вх. Б, ап 25

Срок за връщане на стоки - 14 дни, ако не са монтирани, опаковката е запазена и са в добър търговски вид.

Фирмата е регистрирана по ЗДДС, булстат BG201160401, МОЛ Георги Бостанджиев

Приемам запитвания по всяко време, включително празници, събота и неделя.

С уважение:

Георги Бостанджиев (gsb), управител на Куаттро-БГ ООД

Здравей колега, каква е цаната на термостата за ауди а4 1.9 131 коня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега трябва ми добавката за предната броня S line за Ауди А4 Б6 със номер по Ауди 8E0 807 110 B GRU.

http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/366827_x600.jpg

Ето за това става въпрос.

Ще може ли ценичка

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега 

трябва ми външен кормилен накрайник за Пасат б5 99г. 1.9 TDI PD 116 AJM.

Аз видях в сайта цената на TRW ако може и др. варианти.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега 

трябва ми външен кормилен накрайник за Пасат б5 99г. 1.9 TDI PD 116 AJM.

Аз видях в сайта цената на TRW ако може и др. варианти.

Поздрави

Здравей 

Стана един фал и ще ми трябват вътрешен кормилен накрайник ляв и маншон на рейката  за този ляв накрайник.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Надявам се да ми помогнеш. Трябват ми гарнитура за главата, гумички на клапаните и датчиците за охладителната система че нещо не ми се вкючват перките и цена ако може. Двигателя е АСЕ 2,0 16V 140 коня.Разбира се колата не се

кара в момента и е на майстор.

Благодаря ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, колата ми е 2.0TFSI BWA Quattro Декември 2005-та - можеш ли да ми дадеш цени за инжектори и 2те ламбди (мен едната ми е умряла но не знам още коя), благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...