Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Не ме свърташе да чакам ота ъпдейт до близалката и снощи с кеф открих, че има имидж в сайта на гууглъл за моя телефон и го флашнах без да се замисля. Страхотен андроид, скоро сигурно няма да помисля за къстъм ромове, много ми харесва. Нексуса е на 2+ г. обаче андроид 5.0 върви супер мазно, плавно, анимациите са страхотни, не забелязвам лаг, забивания или каквито и да е проблеми за един ден ползване. За добро или лошо вече в regents менюто излизат аповете с разделения, т.е. може да има по-няколко хрома, сърчове, докс и т.н. което е удобно от една страна, обаче бързо стават много нещата там. Това на първо време.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сеща ли се за дайлър , където вместо цифри да има букви...Нещо подобно на нокия с фенерче...лист от имена където търсиш с букви и лист с разговорите...Друго почти не ми трябва, ако може и да се плъзгат подобно на HTC, а не да се превключва с икони...

Не разбрах .. http://www.htc.com/us/support/htc-one-mini-att/howto/400026.html

 

По дефолт на повечето HTC

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един китаец с 4.1.1 ,защо в някои сайтове не ми излиза видеото?Пример спортал и гонг.Кара ме да търся флаш плеар.В ютуб нали са флаш базирани клиповете,а там работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че са html5. На компа като влезеш в сайта има опция да избираш флаш или хтмл5 искаш.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай така, слагаш хакната версия на флаш от тук http://www72.zippyshare.com/v/44455848/file.html , после теглиш един Dolphin Browser от настройките му задаваш Flash Player on

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два инвайта за уанплюс уан, ако някой иска  :lupe:

 

Освен това днеска е и черен петък и го има свободен за поръчка  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си места, да си купиш и без покани One Plus One

 

http://www.minideal.net/original-one-plus-one-quad-core-2-5-ghz-qualcomm-snapdragon-801-ram-3gb-rom-16gb-with-5-5-full-hd-touch-on-lens-display.html

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се :)

Просто цената е по ниска и си идва с европейско зарядно и т.н.

 

П.С. Всъщност да не излезе, че навивам някого да си взима такъв.

Всеки сам си преценява. Аз също го разкарах моя :)

Редактирано от ggatwo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май не е много изгоден след като може да се сдобиеш веднага с Галакси С4 от МТЕЛ срещу 330лв кеш и 2 годишен договор.

 

http://www.mtel.bg/mtel-transfer/mc/device/ma/index/device/2582.Samsung-Galaxy-S4-VE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

П.С. Всъщност да не излезе, че навивам някого да си взима такъв.

Всеки сам си преценява. Аз също го разкарах моя :)

Сподели защо ?

 

Нещо май не е много изгоден след като може да се сдобиеш веднага с Галакси С4 от МТЕЛ срещу 330лв кеш и 2 годишен договор.

 

http://www.mtel.bg/mtel-transfer/mc/device/ma/index/device/2582.Samsung-Galaxy-S4-VE

На хартия и според ревюта говорим за сравнение с S5  , което със сигурност не струва 350$...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

350$ (плюс евентуално мито и ДДС) са ужасно много за китайска пръчка с неясно каква изработка и вложени части. Може и да е много пъргава но да и забива връзката, да гъгне говорителя, да няма шумоподтискане и хиляда още "акота". Няма и възможност за допълнителна памет.

 

С5 се намира за 750лв което не е много по-скъпо и ще работи гарантирано.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално шумоподтискането на тоя китаец е невероятно. Има цели 3 датчика за noise canseling, при S5 са един или два...Идва в БГ на цена точно 605лв нов, при цена на 5цата от 1К+ нов....S5 изобщо не ми харесва, имах S4 и го разкарах и сега отново съм с S3 и в момента се чудя какво да си купя...Определено няма да е Самсунг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели защо ?

 

На хартия и според ревюта говорим за сравнение с S5  , което със сигурност не струва 350$...

 

Стечение на обстоятелствата  :nixweiss:

В един момент се оказах с твърде много телефони: GS5, M8, OPPO Find 7, OnePlus One и между другото един айфон 6.

А реално ги ползвам само с две сим карти!

Оставих само С5 и Опо-то заради страхотния дисплей и качество на изработката - прекрасен телефон, но в момента вече се чудя защо оставих най големия телефон от всички и то за втори телефон :hilezh:  

 

 

350$ (плюс евентуално мито и ДДС) са ужасно много за китайска пръчка с неясно каква изработка и вложени части. Може и да е много пъргава но да и забива връзката, да гъгне говорителя, да няма шумоподтискане и хиляда още "акота". Няма и възможност за допълнителна памет.

 

С5 се намира за 750лв което не е много по-скъпо и ще работи гарантирано.

 

Мечо, тази китайска пръчка е уникален телефон - както като изработка, така и като функции, хардуер, сензори и т.н. 

Определено ще ти хареса, ако успееш да го разгледаш някъде  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми помогне с мнение за Xperia M2!

Ще го подарявам на човек, който телефонира, пише смс, много рядко влиза в нета, рядко снима с телефон, пише 2 пъти на ден по Вайбър или Уотсапп и играе някакви леки игрички като - пасианси, тетрис и др. 

Не ми остава време да го погледна на живо а и искам да изненадам въпростния човек, тоест и тя не трябва да го вижда на живо. :steinigung:

Питането ми е следното:

Лагва ли?

Батерията как е?

Дисплея става ли?

Материалите и изработката как са?

Всяка друга информация и подробности ще са ми полезни.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

350$ (плюс евентуално мито и ДДС) са ужасно много за китайска пръчка с неясно каква изработка и вложени части. Може и да е много пъргава но да и забива връзката, да гъгне говорителя, да няма шумоподтискане и хиляда още "акота". Няма и възможност за допълнителна памет.

 

С5 се намира за 750лв което не е много по-скъпо и ще работи гарантирано.

 

ще прощаваш ама макар да не съм фен на андроид дивайсите съм преглеждал onone на колега и е мнооого далече от определението китайска пръчка, като изработка, дори като комплектовка кутийки ала бала се доближава опасно близо до htc/apple, изработката е в пъти по-добра от самсунг с4/с5 нЕма гъгнене на говорителя и хиляди ако-та, "пръчката" е в пъти по-телефон от всеки един самсунг и батерията му е чудовищна 3100mAh, първите дни го размазахме от тестове и батерията от 10 сутринта до 6 вечерта беше на 50% :zustimm:

 

 

 

не възхвалявам китайците, но с този са надминали себе си, особено пък с цената за 64ГБ модел.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...