Jump to content

Лайсни от А6 на 100 ( C4 купе )


AvaloH

Recommended Posts

Здравейте колеги . След доста смени на лайсните се замислих дали не е възможно да се монтират лайсни от А6 C4 на Ауди 100 С4 ? Някой дали е правил подобни опити и какви са разликите в двата вида лайсни ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Може- трябват ти щипките и още по около 8 дупки за закрепването на щипките.

Аз по- скоро бих си поръчал нови лайсните за 100- ца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде може да е поръчат нови за 100-ца ? В Бг не намерих никъде . Но си мисля че А6 нямат този проблем със ръждата и изгниването на вътрешната метална шина. Поне до сега не съм видял А6 със този проблем...

Редактирано от AvaloH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, стават. Моята кола е 100 С 4 и е с лайсни от А 6. Ако искаш ми се обади по телефона, за да ти обясня съвсем точно. Тел. ми номер е 0888 129 149 или 0893 697 828

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си сложих от А6 на 100-цата. Само се пилят горния ред щипки, всичко друго съвпада. Преди монтажа ги боядисах черен мат и си стоят много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Ще поръчам няколко комплекта от афтърмаркет производител. Ако ти се чака, под 50 евро ще излязат комплектите и средни, и долни. Ще поръчам по 2 комплекта за проба, ако са читави, ще взема още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиенерджи е купил от едни латвийци долни, но от тях се чудя да пазарувам ли, не преговарят и не искат да правят отстъпки за повече бройки, доставката за всеки комплект я смятат, ако правилно съм разбрал. Ще ги видя и аз на живо и ще преценя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислех за Ради, дано не ги е сложил, сега ще му пиша.

Виждал съм и в Английският и в немският от други продавачи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долните вече са на колата - почти. Гумени са с метален профил както си тябва, пасват идеално, но аз имам друг проблем с тях. Като сваляхме старите ги свалихме като идиоти и изкъртихме няколко щипки от оригиналните. Щипките, които идват в комплекта не стават!!! Лайсните обаче са идеални и пасват перфектно на оригиналните щипки. За съжаление аз събрах от старите щипки колкото за три лайсни и сега предна дясна врата седи без лайсна. Трябва да намеря 4 оригинални щипки за долни лайсни.

 

Ако ще сменяте долни лайсни ги издърпвайте в посока задницата на колата и така ще си запазите оригиналните щипки. Новите се нанизват в обратната посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други желаещи за лайсни има ли? Двата комплекта на латвийците ще заминат за вече желаещи АКБ мембъри :biggthumpup:

Ще поръчам и поне един комплект от друг търговец за проба, но идват по- скъпи (по ЕМС само шиб@ната доставка е 15 паунда до България, сумарно ще се доближат до 100 лв).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай доставката да е през габко - ще е излезе много по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, два комплекта ще излязат по около 36 паунда, другите по 42 паунда (покупна цена + доставка до БГ).

Единия комплект е за Ради_Б4, другия за познат, който не пише във форума, ако колегата Fitil4o иска, стават 3 комплекта. Над 2 бройки в един пакет не искат да пращат, понеже минавали в друга тарифа за доставка, съотвено не може да се спести от доставка много. Ще викна двата 'евтини' комплекта, от другия търговец ще поръчам като се съберат поне 2- 3- ма желаещи, да ползваме символичната отстъпка от доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам-тия латвийци за Б4-ки лайсни не правят ли?Щото аз веднага се включвам в поръчката с един комплект!

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

in fact I have a huge selection of goods at AUDI and others cars, you only need to write to me what asking (lucking) your colleagues,

and I will prepare the price list, photos and full description

best regards

 

Това ми каза на питанки ще има ли нова доставка на лайсни за Ц4, че при него са на много добра цена. Ще му пиша и за Б4- ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано ги има в асортимента му,че сума ти време ги търся и все не мога да събера цял запазен  комплект втора ръка/с триста зора намерих за 3 от вратите/!

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други желаещи за лайсни има ли? Двата комплекта на латвийците ще заминат за вече желаещи АКБ мембъри :biggthumpup:

Ще поръчам и поне един комплект от друг търговец за проба, но идват по- скъпи (по ЕМС само шиб@ната доставка е 15 паунда до България, сумарно ще се доближат до 100 лв).

Аз също имам нужда от комплект лайсни. Долни и горни. Ако има за A6 предпочитам тях, ако не и за 100-а става.

Има ли възможност да се включа в масовата поръчка?

 

Редакция: Впрочем, някой купувал ли си е фарове за A6/C4 от латвийците и ако да, може ли да каже мнение за качеството?

Става дума за тези:

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...