Jump to content

Джанти за А5


galeksiev

Recommended Posts

Не знам дали е тук мястото на темата, моля някой да я премести ако не е. Харесал съм тези джанти Link цената много ме блазни и качеството не изглежда лошо. Проблема е, че съм от София, а продавача от Шумен. Дали ще има проблем по съвместимостта, централния отвор и тн. и има ли възможност да ги платя и да не станат? Колата е А5 8Т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали гледаш цената написана отдолу в описанието, а не тази горе дето е 12 лв...

"18'' цола R8 Style джанти за AUDI-A4-A5-A6-A7-A8-R8 Диаметър: 18 Болтове: 5 цена: 1, 100 ЛЕВА "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, добре колега, извинявай, аз си викам да гледаш другата цена отгоре... :hilezh:

Иначе, за джантите, ако на твойта кола болтовете са 5х112 би трябвало да станат съвсем спокойно. Все пак са за Ауди. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си сигурен в съвместимостта, поискай от продавача, оригиналния номер на джантите, за препоръчване е да го снима. Постни го тук и ще го проверим в ЕТКАта за какво става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз защо ли си мисля,че на А5 главината е 63,3blink.gifИначе 245/40 са гуминетките на твойта кола,но и на 45 би трябвало да взезнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

66.6 е стандарта за главина на А5 и А4 Б8... от описанието на продавача не е ясно какъв е размера на централния отвор

Щом са оригинални джантите да даде парт номер по Ауди и проверката ще стане много лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това НЕ са оригинални джанти и аз лично никога не бих купил неоригинални такива джанти oще повече за тежка кола като А5 :zustimm:/>

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това НЕ са оригинални джанти и аз лично никога не бих купил неоригинални такива джанти oще повече за тежка кола като А5 :zustimm:/>/>

Че А5 е тежка така ли? По TUV е 1600? Иначе сигурно ли е, че не са оригинални?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това НЕ са оригинални джанти и аз лично никога не бих купил неоригинални такива джанти oще повече за тежка кола като А5 :zustimm:/>/>

+1 :zustimm:

Най-малкото, ако бяха оригинални, едната щеше да струва, колкото цената искана от продавача за 4-те!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че А5 е тежка така ли? По TUV е 1600? Иначе сигурно ли е, че не са оригинални?

приятелю 1600кг кола е предостатъчно тежка за неоригинални джанти и то със гума на 40, за да ги направи на буки и то по бързо от колкото предполагаш....

има неоригинални и неоригинални джанти ....тези обаче не са от хубавите неоригинални :)/>освен това едни неоригинални джанти тежат поне с 30% повече от едни оригинални....

в ибей .ко.юк ги има и за 390паунда

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Гумите ми са 245/45, харесах ги, заради визията най- вече. Явно няма да ги взимам, но никога не ми е минавало през акъла, че някой може да направи джанта за 5 карания.

Благодаря за съветите!

Редактирано от galeksiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...