Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Мишо ще ми налее съответния софтуер :)

 

Само да не ти сложи чип за намаляване на разхода че ше стане още по-голема вървела и нема ти отива на S-ките.  :hilezh:

Абе ти да не сложи чип наистина ?

 

Сметай щом и този харпун ше се чипва. Само ти останА сток.  :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... карай си малолитражката и свиркай :)

 

Така както го казваш, некой непредубеден спортен наблюдател ще помисли че ти караш поне 6,0мотор.  :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо гледам, че си се дъвчете с Иво, това си е ваша работа, но да знаеш, че никак не си прав за 1.8Т -то. Това е уникален мотор като всичко. Да се сравнява с 2.0 ТДИ е несериозно. Знаеш и аз карам 2.0 ТДИ, вярно комън рейл, но не мога да ти опиша колко ми липсва 1.8Т-то.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм свалял моторчетата, но не съм ги сменял. Лесно се сменят, но корите трябва да се свалят внимателно. Ако ще сменяш копчето за огледалата поне го направи наведнъж. И провери дали ще станат въобще новите моторчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си го кара със здраве ама няма едно смислено мнение последната година. Ако ще и десет литров двигател да си купи, пука ми на шапката.

 

 

Ти кажи моторчетата за стъклата от 4G стават ли за 4F защото работят много по-бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора за какво се хвалите с коли, които са взети на кредит? :)

Това към кой беше ? Каква е връзката с хваленето и кредита ? Като е нещо е на кредит да не би да ти го подаряват ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с нищо не се хваля пък и как реши, че е на кредит колата :) Опитвам се малко технически разговор да завъртим, нещо на тема 4F ама като гледам тука е по-интересно да се коментира на шпека по-тихо ли му работи на газ мотора, над 200 ли кара, личните драми нa фалиралия и на зъбодоктора "хумора" като от супершоу невада...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с нищо не се хваля пък и как реши, че е на кредит колата :) Опитвам се малко технически разговор да завъртим, нещо на тема 4F ама като гледам тука е по-интересно да се коментира на шпека по-тихо ли му работи на газ мотора, над 200 ли кара, личните драми не фалиралия и на зъбодоктора "хумора" като от супершоу невада...

Не сме виновни, че караме бензинки и не гледаме всеки ден  с ваг-а за дюзите и т. н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Опитвам се малко технически разговор да завъртим, нещо на тема 4F ама като гледам тука е по-интересно да се коментира на шпека по-тихо ли му работи на газ мотора, над 200 ли кара, личните драми не фалиралия и на зъбодоктора "хумора" като от супершоу невада...

 

Не е така ве, аз като чуя за некой от твоите проблеми, като например последния със скоростта на стъклата, ми се насълзяват очите и морално съм с теб, докато го решиш, след което живота ми се вижда много по-хубав.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си карал жял живот на баща ти жигулата няма как да ти правят впечатления такива неща като стъклата, ама като нямаш какво да кажеш си прави по-тиха терапийка. Пак добре, че е пет часа и не си сръбнал от домашняка, че става тъжна работата след десет часа като те чете човек  :bdaysmile:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4F просто се вдигат и свалят бавно - на пет коли пробвах, не е развалено моторчето. Кодинг търсих - няма. На 4G се движат два пъти по-бързо. Ще хвана Jass да ми извади нормерата от етка-та и да сравня по чертежите дали стават и ще взема да си купя едното да си го сменя да видя дали ще работи и как :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито си гледам дюзите, нито нищо, само наливан нафта по 2 лева, че ми е скъпо по 2.61лв. Преди 3 месеца натегнах дюзите на 225 градуса, погледнах, че на загряло е +0.80 на 3ти цилиндър, на другите 0.10 и това е. Давам постоянно газ, нито ме е страх, че ще гръмне мотора, нито пък кутията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...