Боб

Време ли е за летните гуми ?

Recommended Posts

Зимата си отива.Ура,кога е правилно да се сложат летните гуми ?

Аз мисля да ги слагам към края на месеца.

Аз вече ги сложих с оглед на това,че дневните температури надхвърлят 10 градуса.

През нощта оставям колата в общата част на подземния гараж,а там определено през нощта темп. не пада под 5 градуса :)

За мен - най-рано в началото на април. rolleyes.gif

:zustimm:/> Edited by DZVER

Усещам, че гъзарията натиска тея с железняците и пластмасовите капаци, ама... Утрините тук са... Студени, все още. :)

Що се еВаваш така бре hilezh.gif

Вярно,че при вас е доста по-студено,но тук в Пловдив тая година зима не разбрах да има smile.gif

Edited by Kutrov

Кутров,

Виж сега,

ще разбера разумен довод от вида - карам много през деня и температурите се въртят около 15° С.

Ама при положение, че има скрежец по колите и термометърчето показва -4° C, просто е ясно какво тресе собствениците на пет метра от которите си... smile.gif

Така е баце прав си не споря bia.gif

Здравейте и от мен,да не отварям нова тема,какво ще кажете за летни гуми СПОРТИВА 205/60/15 ,благодаря предварително! :)

Аз пък не съм махал летните ... от едната :hilezh: На другата не махам зимните :rolleyes:

Здравейте и от мен,да не отварям нова тема,какво ще кажете за летни гуми СПОРТИВА 205/60/15 ,благодаря предварително! :)/>

Стават кат за два-три сезона,но не очаквай чудеса от тях.

Айде, време е да налазват форумните философи с теориите за летните гуми на мокро на темератури около и над 0° С... smile.gif

Началото на април е идеалното време, тамън ще има километрични опашки.

Аз също ги планирам за началото на април да ги сменя. На личните си имам по два комплекта с джанти и чудесен двор дето цял ден ако искам мога да си ги сменям :hilezh:. А на бащата на колата си има ваучер за смяна и да се спасява когато иска.

На мен лично в тая обстановка хич не ми е кеф да ги карам зимните защото са на един сезон но гледам времето има някакви изблици да застудява та и чак леки снежинки да прехвърчат. Затова и не бързам, обикновено слагам зимните края на октомври и ги свалям началото на април.

Летни гуми когато сутрин е 10*с,а по обяд 18*с.Не бързайте,сняг вали и през Април.

Като спрат парното- тогава е за летни гуми.

Който няма парно, на какво да разчита :lol:

Чакаш да ти свършат дървата и въглищата или да ти спре тока hilezh.gif

Edited by VBI
Цитиране на предходен пост!

Ще кажат по "Eр малък TV". Когато го пускат или спират е основна тема във вечерните новини.

Ако карате със зимни гуми до средата на април,това означава през година да купувате зимни гуми...Всеки сам си преценява кога да ги смени.Аз вече съм с летните.

моите са на 3 зими и като гледам ще ги сменя заради старост, а не поради износване

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.