Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Браво!  :zustimm:  Радвам се, че се получи ;)



Хахаха благодаря колега за индекса е случаен даже незнам до колко км е 

 

Само до 300, ще ти стигнат мисля ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли дали малко повече информация относно ръчките на вратите, с какво е направено да свети така? През деня вижда ли се, ако може и някоя снимка да видя през деня дали се забелязва :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводските LED, които са част от светлинния пакет. Фабрично са си там при тези, които имат екстрата от завода. И аз, и сега и колегата си ретрофитнахме пакета. През деня не светят, а и няма как да се виждат на светло. Хвърлят лека червена светлина на дръжките на тъмно, така както осветлението над пепелника/рафта, което се вижда на снимките на колегата и което също е част от светлинния пакет.

Назад в темата съм писал на няколко места за пакета и какво що.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички останали светли тези станаха най-трудно,и то най-вече заради изрязването на самата дупка.Аз използвах дремел и след това леко го запилих и пак не стана перфектно...Все пак съм много доволен че се получи всичко:)Сега умувам какви апликации да сложа в интериора:махагон или пиано лак?Това ще е следващата модификация,на която също ще постна снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пояснение за venkYYY: за да се види въобще лентата, човек трябва да се наведе и да погледне специално. При нормално седене в колата LED лентичката не се вижда, а светлината е активна само при фарове, а и се забелязва само на тъмно. Иначе би вадила очи на тъмно, което би било отвратително. В действителност на тъмно свети точно толкова колкото да изпълва леко с червена светлина дръжките без да се натрапва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за информацията! И съвет към Ивелин, по-добре прави черен пиано лак, би било много по-красиво.. махагона според мен отива на големите коли като А8, Мерцедеси разни и т.н. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета,вече даже купих пиано лак елементи:)За махагона страшно много ми харесва но на бежов салон,а моята е с тъмен...Все пак за в бъдеще може и да ги сменя нз какво ще ми хрумне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей fifipaldi :) Елементите ги купих от колегата more от една кола на части.Снимки ще постна утре понеже вечерта ще ги взема.Между другото има вариант да не ми хареса как стоят и да ти ги продам след това,така че ще ти пиша ако реша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм решил още дали да правя подобни интервенции, интересно ми е просто как изглеждат точно и как ще стане. Ще чакам да постнеш снимки :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах ти за тези ли говореше. Мойте са си такива фабрично. Аз мисля нещо за барчето около подкалътника и средната конзола, но не знам точно какво да бъде.  Така и така си разглобявал тази част, самия подлакътник на вратата отделна част ли е? И сваля ли се или е запоен или как там се казва за кората на вратата :).

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност се сваля защото съм виждал да се продава като резервна част.Бях видял една s-line където съмият подлакътник на кората беше облицован в кожа.А за захващането предполагам ще е с еврейска както другите елементи на вратата:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да говоря само за Sportback - там подлакътника/дръжката се сваля и е захваната отвътре на поне 10-ина еврейски звезди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги / Ivelin88, Moonland / има ли значение за светлиния пакет в корите на вратите дали ще се активира преди или след инсталацията на частите? Тъй като ходих да го активират преди да го вържа към веригата /по описанието на Moonland което ми прати още зимата/,но когато го вързах миналата седмица нещо не иска да светне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не би трябвало да има извън това, че трупа грешки като няма нищо вързано... Убеден ли си, че си ги вързал правилно и, че са активирани правилно!? Ако нямаш никой с кабел под ръка да погледне, пробвай да откачиш акумулатора за 5 мин и виж дали ще тръгнат после. Кои точно плафони сложи, всичките 3 ли? Ивелин дори писа, че тези в дръжките са тръгнали без каквато и да е кодировка при него. Пиши ми ако искаш на лично кое точно си свързал и как - на кои пинове. За светодиодните има значение +/- !

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...