Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

:)

Колата миналата година се качва на дино, когато маднес правиха чипа. Сега може пак, ако се регулира софта по някакъв начин.

За мен г-тека достатъчно засича времето за 400 м, по това може много да се ориентираш къде ти е колата в класацията, колко можеш да я караш и тн :)

Не целя и не мога да си позволя сериозен силов тунинг, за сега искам максимално да отпуша колата и да и помогна да диша и да върви :) 

Догодина може и да сложа някой по- голям охлюв и дюзи, но няма да е сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

само с едно по голямо турбо + тези доработки които си направила колата ще стане някъде към 200 210 коня (зависи с кои дюзи си) естествено след турбото и нов мап. а самото турбо може да е хибрид излиза да се направи към 4 стотака

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

тряя ти хибридно турбо направено от твоето ако то е здраво, преден кулер, 63мм генерация и софтуер. Турбото беше около 800лв преправянето, предния кулер кит правен по колата е около 1000лв генерацията и тя толкова, софтуера за този сетъп е 500лв. Долу горе това ти е нужно за тези коне

800+1000+1000+500=3300

 

Това е отговора на въпроса "Коко ще струва да стане 200кс. към TST-racing.

Горе долу същия беше и отговора на Ifidik

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охооо чакай малко тст то келеша и миро и особено келеша д много добър но цените му са малко извънземни, ифидика пък с по добри цени ползва бразелски софтуери готови дето са ги правили хора хладилни техници ..... общо взето хибридното турбо при ифидика е около 400 кинта, софтуера му е и той 400 кинта (може спокойно да се направи другаде за 300 тина) и каква е тая генерация 1000 лв от нераждавейка ли е цялата? да кажем 200 тина лв за една права тръба на 60 тина мм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, водосточна тръба за генерация за 200 кинта... Ако си от Перник със сигурност ще ползваш и намаление, може и 150 да стане и то в комплект с лепенки за задния капак и страничните стъкла.

Мечта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кулер кит правен по колата с 63 мм нали ви казах колко струва... не са 1000 лв ама изобщо.. да не се пресилват.

май се сменят двата колектора с по- големи, за турбото са ми казвали на мен пък около 1200 лв за преправяне.. а има готови за по 500 ;)

И генерацията не е 1000 лв ама айде :) Който както иска.. но нещата могат да се правят и не с фантастични цифроци и пак да са хубави :)

eто го на светло

10170924_659928960720971_132714658638567

Редактирано от Шуши
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това казвам ама някой хора изкараха такива нещата че все едно на автомивката я дигат и от долу я мият да лъсне генерацията че е от 1000. Мн е хубава иначе точно като мойта само дето не съм 4х4. на тези фейслифтовите аудита им е болка стоковия кулер заради халогени едно друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ужас е. Е сега бях в крафт-а, предлагат ми генерация от еска за 130лв с монтажа. . Някак си не е вододточна тръба и носи много коне. . Но няма за е моят вариянт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

130 лв е адски добра цена в сравнение, с продавачите из форума които предлагат за по 400-600 лв....

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бърз въпрос , че съм безидеен.Много моля кажете ми какво да правя с 1,9 тди фаселифт 130 с тоя кулер , попринцип си капе , а не сълзи .Сега ще лециклираме турбината и си мисля,че тряба да спре или поне само да си сълзи.Сериозно обмислям да не вдигам конете и да не я правя по-мощна или поне близката година и приемам съвети с удоволствие.Благодаря и се извинявам , ако има нещо :) и

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах точно какъв е въпроса и какво общо има с темата за модификации, но и аз обмислям изключително сериозно да не вдигам конете и да не я правя по-мощна, щото не виждам смисъл, а и си харесвам колата и ми е нужна в движение. Ако това по някакъв начин отговаря на въпроса ти ако въобще имаше въпрос... Добре :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз. Най-накря успях да си активирам осветлението в корите на вратите.С което си разширих светлиният пакет на колата :lol: Благодаря на колегата Moonland за съдействието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра работа! Честито!! За едни са само лампички, но само ценител на детайлите може да оцени подобни екстри, а аз като такъв чудесно знам какъв кеф носи като си я направиш ;) Само чакай да дойде тъмната зима и ще имаш вторичен оргазъм ;):gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много искам да си сложа пълен светлинен пакет, но по електрото хич ме няма. Дали има някои майстор, който да предлага материали и работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Wolfgar не е много сложно,прото трябва да си набавиш частите/нови или може от някоя ударена,плафоните за корите на А3-8P; А4-B6 ,B7;  А6-C5 ,4F са един размер/.Моонланд доста подробно обяснение ми даде на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...