Jump to content

Помощ за спукано стъкло


PankoV

Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

Моля , ако някой може да помогне с мнение и препоръка.

В събота ми се пукна предното стъкло от хвръкнал тираджийски болт. Пукнатините тръгват от долен ляв ъгъл и вървят на около 20 см по тъкната част на стъклото от долу, какти и три лъча към шофьорската греда на тавана. Така като гледам са само по външния пласт , и няма шупли.

 

Разбрах , че има някаква технология за подлепване с полимери и запечатване на стъкло без да се сменя та моля , някой ако знае да каже дали си струва и дали е здраво залепването и евентуално да препоръча майстор за София, който да го направи. Или ако не дали може да се смени с употребявано такова от морга  и евентуално някакъв сервиз за столицата който си заслужава.

 

Ще съм благодарен ако пишат запознати по темата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро един познат мина през тази процедура и само информативно мога да кажа че е добре да се направи вазможно най-скоро за да не влезе мрасотия в пукнатините и после да си личи.Около 12 лв. е на см. но това за Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пукнатината е голяма няма смисъл от залепване.Иначе аз лепих моето преди 2 години и не си личи изобщо,но беше снежинка колкото 10ст монета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е 20 см по 12 лв... по добре си сложи един чисто нов джам от КОбрите.. към 300 лева беше с монтажа аз като сменях.. Пилкингтън е моето или нещо подобно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

има ли каско МПС-то?Ако има се обади, да ти съдействам и да заведем щетата,ако ли не  http://spukanostaklo.com/?page_id=39  изпращал съм клиенти там и резултатите са му добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклото неможе да се лепи според посочения майстор ;( Така ,че минавам на втори план подмяна с употребявано, ако някой знае дали е допустимо и дали става ще съм благодарен за съвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали втора употреба е добре. Само ако е запазено. Като знам моето колко е наранено от камъчета няма смисъл, ако слагаш такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от къде ще намериш запазено стъкло втора ръка.Аз си смених моето оригинално (абсолютно здраво) с ново,само защото беше надрано и ме дразнеше.Няма по-голям кеф от новото стъкло.

Слагай чисто ново и си ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ли не  http://spukanostaklo.com/?page_id=39  изпращал съм клиенти там и резултатите са му добри.

Днес ходих до там защото имах една цъканка около сантиметър още откакто съм взел колата и доста ме дразнеше. Макар че е стара се запълни перфектно (преди съм ходил и на други места и мога да сравня) и сега от шофьорското място се вижда само едно мехурче от милиметър - два :). Много е удобно и това че човека бачка в Събота и може да звъннеш да видиш колко е натоварен преди да тръгнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

По повод спуканите стъкла.Вчера ми хвръкна едно камъче от някъде и на др, ден пукнатина около 10см.Отидох при това момче:

Светослав Обретенов,тел:0885 800927

Всичко е точно и препоръчвам при подобни проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...