Jump to content

Recommended Posts

Колеги само не разбирам,защо се палите-на всеки автомобила е добър.Тука е важно да се помогне на човека да знае,че купувайки Ауди цените ще бъдат други/ама не сега да го отказвам от моята любима марка автомобил/.Колата дали бензин или дизел ще бъде,ако е дроб-ще се наливат пари в нея и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Шпекел, в моя б4 кош има 2 пъти повече нови части отколкото в  двете ти коли от рециклирани материали! :taunt:

Е баце разбирам да не си пускал снимки на всички боклуци втора ръка дето си взел. Иначе си говори, че по новите коли са по гадни и си карай б4-ката. Ама само се праиш щото като се качи в една б8-ца и на нацапа гащите. Нормално де, има минимална разлика ама б4-ката печели че е по евтина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не бери грижа за моите гащи, мисли за твоите щот салона ти е оакан от некъде и не е от мен! ;)

 

ПП б4-ката е по-евтина, ма не от твоите две коли взети заедно. :badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз... и не съжалявам ;) и пръдня съм му сложил...

 

Това което казах на Шпека, беше само за него, нали си имаме приказка. Не е целяло обида към теб или някой друг. Всеки си кара колата както намери за добре.  :rolleyes:

Само тва с газта леко ме изненадва при 1,8Т. Виж при Шпека с 4,2 донякъде го разбирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен ми е ясно, че цените ще са по различни от на Бравото :) Но някак с моята съпруга сме си харесали такова ауди за семейна кола и за това гледам да се информирам долу горе за какви цени става въпрос при обслужването. Инъче определено искам да е дизел и с ръчни скорости... незнам колегата по-горе защо не харесва такава комбинация. Инъче съм склонен и на Б6-ца ако изкочи читава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Инъче съм склонен и на Б6-ца ако изкочи читава...

 

Вече си станаха на години и няма да е лесно да изскочи такава. Но може пък да имаш късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IVO и салама аз лично не виждам вие по какъв повод си давате мнението в тази тема,тя е за кола ДИЗЕЛ.Карайте си там газовите еФтиняци и оставете хората с правилното гориво да си говорят.

 

Invisibl3 аз лично до момента от Б6 съм доволен и откъм динамика,разход,пространство:с 1 дете сме и ни е напълно достатъчна.Обслужването не е кой знае колко по-голяма сума от сходен автомобил друга марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IVO и салама аз лично не виждам вие по какъв повод си давате мнението в тази тема,тя е за кола ДИЗЕЛ.Карайте си там газовите еФтиняци...

 

Аз съм с еФтиняк ама не на газ и повода е че карам В7. Като идеята е да се вземе тва в най-добро състояние. Пък дори и с правилното гориво да е.  :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации тогава за избора да си караш колата на бензин,но това,че си "антидизелист" те прави отрицателно ПРЕДУБЕДЕН към типа мотор,което води до предубедени и неточни съвети към автора на темата.Логично идва въпроса отново:защо даваш мнение по въпроса с дизелите?

Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и дизел съм карал. По-различен, ама все пак дизел. А и автора започна темата с питане за цени на поддръжка. А ти колкото и непредубеден да си, би трябвало да знаеш кое е с по-скъпа поддръжка и повече потенциални проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,при теб май чувството за мярка е ампутирано и затова ще ти кажа в прав текст - това че си покарал малко дизел не те прави специалист по темата дизел,и това,че си дал пари за обслужването на 1-2 автомобила не те прави мерло за информация.По повод на потенциалните проблеми - не си мисли,че бензиновите мотори са най-доброто човешко постижение ever.Даже за да се намали разхода на въпросните моторчета навлиза и при тях поставянето на един куп скъпи и проблемни възли,но за щастие на хората като теб,ще усетите този тънък момент след няколко години като 2ра употреба тук в БГ.

И накрая пак ти казвам - не си безпристрастен по темата и затова е по-добре да не говориш за неща,които не разбираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждаш, че си от най добрите разбирачи. Светни ни за големите проблеми дето ни чакат с бензините. И горе долу кажи месеца в който ще се случат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен ми е ясно, че цените ще са по различни от на Бравото :) Но някак с моята съпруга сме си харесали такова ауди за семейна кола и за това гледам да се информирам долу горе за какви цени става въпрос при обслужването. Инъче определено искам да е дизел и с ръчни скорости... незнам колегата по-горе защо не харесва такава комбинация. Инъче съм склонен и на Б6-ца ако изкочи читава...

Имай предвид, че частите в сайта, който гледаш не са най-подходящите за потенциалната ти Б7ца. Казвам ти това защото ако решиш да я поддържаш както трябва ще ти дойде 30тина % разлика, към по-скъпо.В тези пък случаи веднъж даваш пари и си спокоен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да мен това ме интересуваше доколко тези цени са реални. А в сравнение с Б6-цата как стоят нещата. От познати знам, че цените са долу горе идентични.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря ти още веднъж. Ще те намеря в Скайп като се прибера :)

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което казах на Шпека, беше само за него, нали си имаме приказка. Не е целяло обида към теб или някой друг. Всеки си кара колата както намери за добре.  :rolleyes:

Само тва с газта леко ме изненадва при 1,8Т. Виж при Шпека с 4,2 донякъде го разбирам.

No insult taken :) И аз се изненадах колко ми ипотеката на месец и затова минах на газ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баххх, мамамууу..... аз как съм се прееебал с мойта 2.0ка.... бахти мъртвеца....неее вРъвИИИ хич.... ама хич!!!Тези от ауди са луди да пускат дизелов мАтор на техен казан трЕбЕ да все бенЦинки
Лятото спирам на някоя отбивка пускам климатроника изстудявам купето, гася клима... и тръгвам. Това го правя за да имам кончета да се стрелакам, стопли ли се вътре  пак така.
Тъй сега:

Карал съм и ауди на газ (инжекцион) Б5ца супер икономично кенефче  беше и ме яд, че си го продадох. Сега карам с нафта и мога да кажа,че за един месец,едни и същи километри ми излизат 50 кинта по-скъпо , но кефа си е 50 пъти повече ;) нищо, че е 2.0 тди.  Ако карах 3.0 кефа щеше да е 70 пъти по-голям, но щеше да ми струва 130 пъти повече.
ЕЕЕ много ме яд.

За колегата дето търси казанче от Ауди ако навърта над 20к км годишно да си вземе дизелаК, ако е под 20к км бенЦ.  

И ако слушаш тези тримката убавци -  кола нЕма да си купиш и/или ще изпаднеш в ситуация на един друг пич от форума с "линейка" ;) 4Фъ, или ще се ориентираш пак към Фичо Италиано ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече читави? Тия коли имат разлика в цената от 50% в зависимост от моторизацията и екстрите... съответно и втора ръка разликите може да са големи в зависимост от екстрите и пробега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Така е прав си ... ще поогледам на живо няколко и ще преценям :)

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...