Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

За BOSE са различни пиновете.

 

Моя модул пък въобще не е описан в този сайт, на крематора също:

-------------------------------------------------------------------------------
Address 07: Control Head        Labels: 4F0-910-7xx-07-H.lbl
   Part No SW: 4F1 910 732 D    HW: 4E0 035 729 
   Component: Interfacebox    H43 5570  

 

Очевидно има още някакво хардуерно различие, освен надписа на бутона MEDIA и CD/TV, и въпреки, че AUX излиза като опция в скритото меню и при двете, не излиза като сорс на по-старото.

 

Май нещата няма да се получат както станаха с таблото, или...? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Трябва да проучим внимателно какви са разликите. Наливането на софтуера не е проблем, проблем е да не останем без MMI след процедурата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадеш номера на Control Head unit-a ти? Нещо такова трябва да е:

 

Address 07: Control Head Labels: 4F0-910-7xx-07-H.lbl
Part No SW: 4F1 910 732 D HW: 4E0 035 729
Component: Interfacebox H43 5570

 

 

Но с друга буквичка на края 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаден е ако си вържиш 10 годишната нокия за кабела от 30 стотинки. Купи си качествен кабел, купи си качествено жакче не от 0.26 от викиват а от музикален магазин, направи си спойките както трябва, вържи си айфончето или айподчето и пак да коментираме звука :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да няма спойки, нали трябва да си направиш изхода. Аз си купих качествен кабел от един магазин за музикални инструменти на петте кюшета 100% мед, хубава изолация и тн. Единия край пак го спояваш в пиновете, нищо, че щракват, а другия в аукс буксата която ще влиза в телефона или в женска ако ще ползваш още един кабел от женския изход то самия плейър/телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б8цата не знам къде влиза и излиза, но не ме кефи. Бях си купил някакъв кабел, евтин, нямаше никакъв друг. След това си взех доста скъп, много по-добре изглеждащ, от читаво място и си връзвам точно айфончето и айподчето и не ме кефи. Явно критериите са различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изходът от стерео буксата е с аналогов сигнал и за това не е качествен. Същото важи както ви казва Райно и за AUX-а.

Който иска, да заповяда да сравни звука от един и същи източник на едно и също парче - например с iPod през цифровия му изход и през жака за слушалките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изходът от стерео буксата е с аналогов сигнал и за това не е качествен. Същото важи както ви казва Райно и за AUX-а.

Който иска, да заповяда да сравни звука от един и същи източник на едно и също парче - например с iPod през цифровия му изход и през жака за слушалките.

Ти нали денсион 500 си беше взел, от ибей ли, че тука го нямат в момента. И това което ме интересува, може ли да се стриймва музика през БТ-то от айфоня, ако си пробвал.

те колите не са 2013 ;)

Но се добавят едни допълнения в оптичния кръг дето са точно  2013. И има всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Изходът от стерео буксата е с аналогов сигнал и за това не е качествен." - кажи сега изхода на айфона в който си включвам слушалките и е аналогов вади ли качествен звук според теб :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На B8 цата е същото като при 4F и изглежда Райно го е играл тоя филм. Райно, ти фабрично ли го имаше изведен?

Да, фабрично. Озвучението е Bang & Olufsen ако има значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти ако сравняваш звука от един оригинален диск с някаква мп3ка от телефона в аукса естествено, че ще има разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдохме си на думата.Даже не е задължително да е оригинален диска, разликата пак е достатъчна за да не използвам AUX- a.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си от виенската филхармония с финото ухо научено на Брамс само Унгарски Танци 4 и 6 :) Ние тука говорим за сваляне на Килата и Лора Караджова от датата на телефона боц и да има радост за простолюдието  :badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора сваляте си хубави мп3-ки блъскате си чейнджъра и си свирите.. къв е проблема... AUX-а винаги ще е по-гаден от сд-то.

 

Райно, чакам да ми отговориш и да ти потвърдя после нещата.

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, 2013 да пиша дискове. То за това хората си мислят, че само ретро слушам, защото от 94та не съм записвал диск :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...