Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

andrei_S40 може да я погледна кората, имам известен брой нови щипки, ако е оттам ще я оправиме. Обади се утре 2-3 следобяда да я видиме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този модел джанта има ли го оригинален във вариант 17" или всичко, което се продава в този размер е реплика?!

 

y2c7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sag го боли извънредно големия колко точно му гори колата. Не мога да разбера защо толкова се вглеждате в моята кола, но ви благодаря за загрижеността към портфейла и резервоара ми.

Може би е защото има правилния брой цилиндри и кардан – все неща, които ви липсват? Не знам... Ако наистина сте такива пичове, елате ми заредете колата до горе 2-3 пъти, ще ви споменавам с добро, евала.



А и за да не съм голослвен - но подчертавам, че темата за разхода нито съм я отворил аз, нито ще участвам в нея - от край време със 100 лв минавам 330-350 км чисто градско.

Понеже дребните душици не могат да смятат добре, ще ви подчертая че разход +/- 2/100 при означава само 20-30 км разлика, т.е. нищо съществено. С това за мен темата е приключена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ми липсва кардана или двата цилиндъра. Карал съм куатро и не съм възхитен много от отворените дифове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата от земята до небето е нищожна ли ....все си мисля , че А шестица дето не е поне 3.0 и да е куатро е все едно макет на А6 , да  отвън прилича също на като на А6, но някак нищо общо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам в града, живея на големи булеварди, зимата не нося зимнина от село, щото нямам село. Улиците в София, където живея се чистят постоянно. Ски не карам, кола на предно ми стига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доста пътувам, преди имах A6 c5 2.5 tdi с предно (навъртях и няколко стотин... на иначе уж гадния двигател), сега с с новата кола за година каране мога да кажа, че разликата между quattroи предно е ОГРОМНА... карал съм на приятели колите (quattro, x-drive, awd, 4wd и подобни), но когато  имаш quattro и караш постоянно можеш да натрупаш по-богати впечатления, и не мога да разбера защо само за зимата говорите, преимуществата на quattro са при всякакви ситуации, участъци и настилки :} 

Не че има нещо лошо да имаш кола само с предно, аз когато имах старата никога не съм плюл по хората с quattro, винаги съм знаел, че е по-доброто!

Аз нямам село, а бих искал да имам, щях да се радвам, ако имах някое селце с кофти пътища сгушено някъде в планината:}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос от мен - VCDS изкарва ли грешка при наличието на изгоряла свещ? Това във връзка с темата за тресенето сутрин при първо палене, която един колега повдигна малко по-назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, набива грешка в 01 Engine и си казва коя точно даже.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI pinned this topic
  • VBI unpinned this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...