Jump to content

Кожен салон


sagiboy

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен ми похвалиха един тапицер , който се намира до рибната борса , но за сега нямам време да отскоча да говоря с него !

И аз се интересувам за претапициране на волан , скоростен лост , подлакътник и малка част по седалката !

Колега ако ти трябва по-точно инфо за това къде се намира ми звънни и ще ти обясня!

0897 81 94 49 - Кристиян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай с тапицерите,преди има 2.0 ТДИ и първия ми син осра отзад салона с един джобен нож :)...и корите на вратите също:резултата беше нова кожа отзад +кори-едно че първия път не стана,но при скандал(щото стоеше като неизпънат чаршав) установих че и двете задни кори вече пукат и скърцат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти го :http://www.avtotapicer-varna.com/

лично съм го пробвал и съм много доволен от изработката,както и от цените.

В галерията на Ауди е снимана моята шестица/сега я видях :hilezh: /.

Редактирано от superiore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От боядисване има смисъл само ако искаш да разкараш колата. След една година иначе пак избелява. Боядисват се целите седалки, не само избелялото и струва бая пари. Може да ползваш търсачката на форума, има бая резултати с разни хора, които предлагат услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен единственото спасение беше боядисване,но не исках спрейове и подобни защото не са дълготрайни.Намерих нужния майстор който ми оправи проблема, но той отива да работи в Германия.Така че не знам дали ще може да помага занапред.Технологията която използва е същата която използват  за автомобилните кожи.Боите са италиански и гаранцията е същата като оригиналаната боя на салона.Аз съм много доволен от резулата.Ето ви сайт - http://tufi-design.com.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Някой може ли да каже със сигурност, дали салона от комби става на седан и обратното? А от фейслифта?

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си от седан кожа и алкантара спортен, като на itolev само да измисля как да го пренеса, ще взема на някой колега джипа или комбито. Имам и още едини въпрос, понеже обичам всичко да е супер чисто, платнения салон го изпрах веднага като взех колата, ама тоя какво да го правя, има ли някой из София да му го оставя да го изпере/почисти и обработи с препарати за да се задъжи кожата еластична?

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона от S6 се събра в моята кола. Само корите на вратите и централната конзола не влязоха.

Буташ задните седалки да паднат после слагаш предните през багажника, като предваротелно си ги разпънал до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Христо казах ти че с моят седан си извозих сам салона без да му стане драскотинка. Отделно аз не съобразих че мога да махна мойте задни седалки и да си ги оставя в гаража. Така директно можех да поставя на тяхно място новите задни седалки. Така щях да побера и корите на вратите и средната конзола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам ти, че нямам проблем с носенето на седалките :) Кажи с какво я почсити кожата и алкантарата защто не искам да ги слагам преди да са изпрани. Предполагам толев ще каже и той е маняк по чистотата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Порше комплекта е към 70 лв - 2 шишета: едно за почистване и едно за подхранване. Едното заминава бая по-бързо, но поне за 2-3 минавания ще стигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...