Jump to content

Audi S3 8L Monster Performance


Recommended Posts

  • Отговори 127
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз цяла зима си карам на маслен радоатор. Големия кръг на водата изобщо не отваря. Хем тая зима не беше студена. Та затова коментирам.

При това съм с маслен термостат и пикливо радиаторче

Редактирано от Ngoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни му и го питай Евгени +359 89 4525206

Звънни му и го питай Евгени +359 89 4525206

Хах, на Евгени съм му звънял преди 3 години и след отношението, което получих като човек, който се обажда с работа и с пари за даване, не бих му звъннал отново дори и срещу заплащане... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колко е разстоянието между турбината и преградата зад нея, ако раздадеш цялата газ няма ли да почне да се опира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След доста проблеми и настройки до 1.5бар резултатът е 12.6 , за Сливен ще я мапнеме за 600++ и квото сабя покаже !!https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=A97geAberPk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре върви дзвера.

По клипчето правиш 200 по километраж за 14 и нещо сек. Какви коне е колата като прави клипа, ако не е тайна, и това 12,6 на 400 м с каква терминална е?

Бургаската астра турбо(на Андрей) и тя правеше 200 за 15 сек, като беше 440 коня...

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Нямам графика но предполагам между 400 и 450кс, 12.6 е с 1.85 60ft 190km, като нагоре ако ти прави впечатление губи леко сила щот турбото е на 3 болта, 4 се отви и изчезна а треа се свали студената част за да се сложи нов, това ще стане преди надуването на високо налягане, ще видимe на Сливен!

Редактирано от kircheto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре, щом и още повер ще има, още по-добре. Успех на Сливен. Да не отидеш с някои големи джантоци на състезанието, слагай най-малките които влизат...предполагам го знаеш това, но за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво

Много се радвам за колата

Само безаварийно

Мерси Цецоо, първите дни не беше безавариййно маднес полуоската се скърши от 3 старт на грапавото , преди това халдекс помпата умря и тн но всичко е отстранено,   чакам Евгени и надуваме на 2бар 2.3макс на дино за Сливен!

 

Нико с АМЕ Мотроник съм, за това и табото още свети като елха но Владко ще го прави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...