Jump to content

Recommended Posts

днес го видях на магистралата .... задмина ме като Диана експрес гара Бусманци ;)

колата е невероятна с невероятна агресия и визия в тъмнината ... както преди години ангелските очи на БМВ бяха нещо страхотно, така са и сега фаровете и дизайна на R8 ! ;):flehan:;)

0,1020,709068,00.jpg

0,1020,709083,00.jpg

0,1020,709080,00.jpg

0,1020,709074,00.jpg

0,1020,709077,00.jpg

0,1020,292173,00.jpg

73915d20e362c436713632ccefbbaee5_1.jpg

0,1020,292162,00.jpg

нека модератора изчисти темаата ... не и е тук мястото ... пък сега видях че има такава в главния форум. Просто исках да изразя кефа си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЕРНИК РАДОМИР

КАК КЪДЕ

:flehan::);)

Там ги карат като джигулки , нал тъй ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука първо се плюе, после се мисли и накрая се вика евалата :dance:

Ми то това е нормалния ред бре... С уста пълна със слюнка дали ще викаш първо евала? :(:(:( А мисленето е преходна, а не основна операция. :(:(:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(:(

пише Куба а и ника му ааааах Че Гевара е жив!!!!!! :(:(

а бре то тва ауди излезнало ли е вече?? :bia:

Da kolega izleznalo e i az go vidqh pokrai Nurnberg minaliq pat kato se prebirah :( Be6e tamno sivo i prosto izla4vaneto na kolata e unikalno :( Sorry za latinicata ama pak sam v germania i neznam kak se pi6e na balgarski

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aбре мислех си да не минавам отам нооо ето пак са ме видели :bia::(:(

aбре мислех си да не минавам отам нооо ето пак са ме видели :(:(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че имам нещо против да сте видяли колата, но тя излиза в производство след 6 месецаа . Та незнам как ги правите тия работи??? За справки който не ми вярва давам линк да се убедите . Четете края на последния абзац там пише кога излиза колата и ще е лимитирана версия . Ето и линк http://www.nameri.bg/portal/index.php/avto.../comments/14165

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си, че колата излиза след 6 месеца, но всяко нещо си има изключение. Така е и с колите - винаги има по няколко коли, които са произведени по-рано от обявената дата, а пък и не си мисли, че завода спи и нищо не произвежда до преди въпросната дата. Докато живеех в Германия видях RS4 и Q7 4-5 месеца по-ран от обявената дата за излизане на бял свят, така че повярвай на колегата CheGevara, че не лъже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може!!! Но тъй като съм работил в автомобилната индустрия около 3 години и даже съм имал честа да се разхождам из завода на АУДИ в Унгария където произвеждаха ауди ТТ и горе долу смея да твърдя че съм запознат , та може да видиш колата преди да е представена от официялния представител на Ауди за България, но не и преди Ауди да я пуснат в продажби, а и още по ми е трудно да повярвам че това ще се случи на български път. Но както и да е дано пък наистина колегата е имал късмета и удоволствието да види това чудовище на живо . На мен лично мисля, че ще ми спре дъха :()))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, който я е видял е в Германия :( В Осло навремето в магазина на Бмв се въртяха едни холограми с Х5 с надписи Coming soon и няква дата, която беше след 3 месеца, а в същото време видях две по улиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

:birthday: Евала за дизайна! Отдавна спортна кола (на дизайн) не ми е допадала толкова! :hilezh:

Ето и маняшки сайт за R8: http://microsites.audi.com/audir8/html/index.php :rotcol::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен сайт. Особено раздела с екстрите. Вече имам нов wallpaper и screensaver и нова тема на телефона :hilezh:

Визията на колата е просто уникална! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на тоя R8, Ако му сложат двигателя от R10...оooooххххххх :P ще стане КОЛАТА НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА!!! :huh::dance:;) Отзад да пише едно скромно "V12 TDI" :P;):dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах по МТВ някакъв рапър се хвалеше че понеже е акционер в компанията са му продали нов модел джип на линкълн 10 месеца преди официалната премиера............... оферта като за акционери...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...