Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Защо?Питам, понеже аз смених моето наскоро и да разбера много ли съм се прецакал :D

никое афтърмаркет няма да функционира както фабричното,няма да гасне след изваждане на ключа,няма да показва на фис дисплея,няма да ти свирят задните колонки,ако имаш командване от волана също няма да работи

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

и колоните всички ли свирят =) ?

 

Да, даже с оригиналното, нямам идея защо, но буфера не свиреше.Вече 2-ма човека освен мен разбира се потвърдиха, че свири много по-добре от преди.Но за да свирят всички колони се наложи закупуването на някаква "кутийка" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свири само предната линия при мен, но вади в пъти по-хубав звук. Затова и исках да разкарам оригиналния ауди концерт,мислех за дигитален чейнджър,но 200лв...

barbutko Каква кутийка ? Откъде ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плеъра е Jvc kd-x200.Човека, който ми го монтира ми обясни, че трябва някаква като платка мисля че го обясни.В нея влизат кабелите от колата, и от нея излизат други, които се свързват с тези на плеъра.30 лв ми взе за нея, като ми обясни, че ако отида да си я купя от еди къде си(не искам да правя анти-реклама) щяла да струва 50 лв.На 100% мога да гарантирам, че звука е в пъти по хубав и изчистен, а баса като удари имам чувството, че багажника е пълен с музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но дисплея е тъмен, не ти работи управлението на мултиволана, разваля се фабричния вид.. не знам - хубаво е че си доволен, но аз не съм за такава подмяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Нямам мултиволан, но на старата имах и тогава същия този човек, ми каза че трябва някакъв модул, който струваше 50-60 лв и ще ми работи и мултиволана.Единствено ме беше яд, че на FIS-a не ми показва какво свири и е черен.Но пък ми беше дошло до гуша за всяка нова песен да записвам нов диск :(

 

Едит: Ето за този модул говоря :

http://www.4shared.com/download/yFDRpkzIce/IMAG1157.jpg

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и затова вместо да купуваш ново радио, трябваше да вземеш екскарлинк за 200лв, щеше да ти свири и работи всичко и да слушаш музика от усб или карта памет =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Бяха ми дали екскарлинк, но нямам къде да го включа на моето цд :(

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм против подменяната и запазването на оригиналния вид, но 200 лв. за това... при наличието,че имам хубав плеър. Пък и след като го пуснах и видях каква е разликата във звука вече не поглеждам за екскарлинк .

Ето го и нужното устройство показано в клипа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да се изкажа ли негативно за Екскарлинка ?  НИКОГА повече няма да сложа такова в колата си .... готино е като екстра и лесно но ... ако имате двоен дин Нави Рнс-е с карта памет и си свиркайте ... заеби тия китайчета дето пръщат  с оборотите на колата! В Б5-цата след като сложих навито нямах босе но звука беше НЕвероятен така че  на Б7-цата (имам Босе) пак ще сложа нави - хем нави хем мп3 от карта с памет! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пръщят, защото си взел боклук, аз бях с ANYCARLINK-USB-SD-AUX-169лв.

и един път  не е пръщяло забило или тн

и тука не е алтернативата да ползваш нави за 1000лв

то е ясно, че с нави е по-добре, ама едното е 170, другото е 1000.

по-добре според мен аникарлинк за горните пари и запазване на фабричните екстри, отколкото афтермаркет касетофон за толкова пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги парното ми спря да работи , духа само студено ...

Не бях е карал 6 дена , днес я запалих загря си нормално в студа ,но нещо неще да духа топло

Преди това си работише парното и съм нямал проблеми

Възможно ли е клапите да са блокирали от студа ?

И къде стоят клапите на Б7 някой знае ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да Боби  - същата работа само че 240 лв платих през 2010-та ! Все едно ... верно е че разликата е огромна в парите но ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На б7 има едни моторчета под жабката които се предават.Погледни и вентилатора дали върти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата Barbutko,новото CD хваща ли чисто радиочестотите?

Сложих усилвател на антената, защото беше ад, но сега хваща всички радиа без никакъв проблем.

Единствено от всичко малко ми хвана яд, защото си взех сд-то за 99лв, после дадо 15 за монтаж, 30 за модула да свирят всички колони, и накрая 12 за усилвателя на антената. Но в крайна сметка съм адско доволен от звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо?Питам, понеже аз смених моето наскоро и да разбера много ли съм се прецакал :D

Щом ти харесва.Те колегите споменаха нещата основните,като замениш заводското радио,какво става.Аз не го бих заменил на моята.Преди на В6-цата бях с Pioneer,всичко беше много добре,но седеше грозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...