Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

100-тина лева и си с нов таван.

За Стара Загора става дума.

При Б6 и Б7 става така-увисва ти на главата в един момент,но се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте. Паркирах си нямаше ме 20-тина минути и при запалването ми светна AIRBAG. Карах 3-4 км до вкъщи откачих акумулатора за 2-3 часа и след като го свързах при запалването светна и за ESP-то. Някакви идеи? Random event ли е или направо да ходя на VAG? Същия ден беша на автомивка.

post-80625-0-03161700-1405269519_thumb.j

Редактирано от bob4estia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ESP-то не се притеснявай, ще изгасне. В ръководството на потребителя пише, че след откачане на акумулатора тая лампа светва просто така предупредително. За AIRBAG-a незнам каква може да е причината!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP-като минеш 20 метра,демек като се завъртят колелата,ще изгасне лампата на таблото.

AIRBAG-кабел,букса.Закачай я на диагностика.Виж и датчиците в седалките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да се пробият отвори за фаромиещо на предна броня на В6? Отбелязани ли са местата като за датчици за парктроник да кажем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли капачки  машинки  пръскалки казанче за чистачки с помпата ?
след това познат с кит и много време да ги нагласиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само пръскалки нямам. Освен монтажа и ел. свързването какво друго настройване е необходимо? Под познат с кит, какво имаш предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, онзи ден смених дебитомер, тъй като даваше грешки и май е заминал. Направи ми впечатление, че самата мрежа на единия отвор е покрита със сажди, които падат като потъркам с пръст. Самите сажди обаче са мазни. Имате ли идея това от какво се получава?

Редактирано от thaddeus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само пръскалки нямам. Освен монтажа и ел. свързването какво друго настройване е необходимо? Под познат с кит, какво имаш предвид?

не вярвам да има оригинални отвори за пръскалките така че ще има рязане китосване и боядисване ...казанчето за чистачките е по-голямо и има втора помпа за пръскалата ! И мисля че пръскалките са най-важните неща + казанчето и маркучите! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте. Карам ауди 1.9 тди 2006 год. имам следния проблем като дам малко повече газ оборотите като се качат над 2к почва да предръпва и то доста силно и при смяна на скоростите като натисна съединителя се чува едно "ххррррр-кане"..... и като карам на 2-3та ако не дам газ мога да изскарам от скорост без съединител....все едно съм го натиснал... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Това с Хррррр-кането ми е интересно и на мен, че от няколко дена се заслушах и аз.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето има цяла тема за хъркането: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=156807 Лично мое мнение е да се вкарвате във филми - много колеги са сменяли, какво ли не и не са го оправили. Има много интересно мнение там на @vladi_di, който говори за издухана гарнитура на колекторите...Имам б6 в момента и си хърка, предната и тя беше такава и пак хъркаше - просто не му обръщам внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е днес след като измих колата видях , че е ожулена (някой опитен шофьор) на предния ляв калник и не се е отворил airbag-a , та ми е интересно при какво положение се отваря за да знам дали въобще работи , при много силен удар или на някакво определено място... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........и майстора ще ти вземе 50лв,по-добре още толкова и нова

Реших проблема с нова машинка :)

45 лв оригинална от Пасат... Повечето машинки на ФВ групата са еднакви, само трябва да се уцели с точния преходник! ;)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Идея си нямам, имаше го на щампа върху частта но не го записах :(

Производство на Хела е мисля ...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е днес след като измих колата видях , че е ожулена (някой опитен шофьор) на предния ляв калник и не се е отворил airbag-a , та ми е интересно при какво положение се отваря за да знам дали въобще работи , при много силен удар или на някакво определено място... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа еърбеците се отварят при скорост 30 km/h, или малко над 30 km/h.По твоята логика почти всяка кола трябва да е с гърмели еърбеци :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...