Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги как се сваля топката за скоростите ,че моята се скъса .

 маншона се изкарва с пластмасата около него и като го обърнеш наопаки ще видиш че самата топка е захваната отвътре със метална скоба - махаш скобата и топката е отделена от маншона .... сменяш и по обратния път сглобяваш! Няма да можеш мисля да ползваш същата скоба така че варианта ти остава нова или свинско опашле :)

Eто и видео нагледно 

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стелките са харни,ама тоя жълтия кабел за удължител ли е?

Оригинални ли са и какви пари излизат при теб на острова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

£62 лири само предни две , а кабела е жълт защото беше 110V "safety First " е тука на острова ! Ама аз си го направих на удължител 220 ;)

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре!

Питам,че и аз ще се изръсвам за нови текстилни,поне да изкарат две лета.

 

п.с.-Дисковете са мотамо. :zustimm:

Моите не се предават за момента,да ги сменям и аз,защото въртя и други МПС-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маншона се изкарва с пластмасата около него и като го обърнеш наопаки ще видиш че самата топка е захваната отвътре със метална скоба - махаш скобата и топката е отделена от маншона .... сменяш и по обратния път сглобяваш! Няма да можеш мисля да ползваш същата скоба така че варианта ти остава нова или свинско опашле :)

Eто и видео нагледно

Мерси колега.

Ако може и един линк към видеото, мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме ли колеги с Б7-ца коята е с ДРЛ различен от оригинала и ако да - ползвал ли е някой такива залъгалки - не е метална и се надявам че няма да грее много и да стопи фара :D 
някой мнение ?


http://www.ebay.co.uk/itm/P21W-BA15s-1156-LED-Bulb-Error-Warning-Free-Decoder-Canceller-Load-Resistors-/400927290684?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5d5920f53c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да дупча фара или капачката за да я карам надале ... Или я има или майната им на все китайчета [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние говорихме за резостора Бобо ... Имах такива на халогенните фарки заради дългите и като ги продавах видях че се бяха запоили във фара [emoji23] иначе крушката не ми пречи да си грее

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за резиСтора:)

Ако добре те рязбирам искаш диодна ламба, трябва му резистор, който не е малък и грее, затова се изкарва навън. Аз като търсих не намерих такива дет да не ми стопят капачката летоска, ако съопротивлението е вътре

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е изхвърлил вакуумите на 1.8Т и да кара без рециркулационна помпа и всички безумни клапани и тръбички? Гледам в аудизине че хората са го правили и даже са намерили цаката на всичките грешки дето светват на екрана след интервенцията.

Питам щото почва да ми писва от дребни проблеми и misfire всеки път като тръгна на дълго пътуване и да ме напускат един по един някакви безумни пластмасови клапани и тръбички десетгодишни и добре изпечени в коша при мотора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някаква идея от където мога да си купя оригинален плъзгач ( водач ) за задно ел. стъкло ? И каква ли е цената му ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е замисли се, оригинален - от официално представителство, "Юнитрейд", Райно (ново), автоморга (употребявано).

Цената - контакти в нета море, след което вдигане на слушалката и запитване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам стикери ауди клуб, но колегата който отговаря за това не ме отрази особенно, някой друг да му се занимава да ми прати няколко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...