Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето май как се активира лампичката на таблото за късите светлини

http://ankk-vagcom.com/a4-b7-afficher-temoin-veilleuses-sur-le-compteur/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го вчера това ама не бях много сигурен то ли беше ! Радвам се че си се оправил колега !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги спешно питане. Модул за автопилота ,лоста за  автопилота , лоста за бордовия компютър и може би и мулти волан  от Б7 стават ли на Б6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi B6 Multi-Function Steering Wheel Retrofit

 

В събота извършихме точно този ретрофит на приятел. Rewire-нахме буксата на AirBag-а по учебник и като приключихме и закачихме акумулатора, грешки в AirBag модула нямаше. Дано и не му се налага на живо да разбере как реагира при реални условия.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi B6 Multi-Function Steering Wheel Retrofit

 

В събота извършихме точно този ретрофит на приятел. Rewire-нахме буксата на AirBag-а по учебник и като приключихме и закачихме акумулатора, грешки в AirBag модула нямаше. Дано и не му се налага на живо да разбере как реагира при реални условия.

 

"Проверено!" Не се отваря! Не и както трябва да се отвори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предупредил съм го.

Интересното е, че AirBag модулът видя и двата патрона в новия волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност единствения правилен начин е да се монтират също централа и пътнически еърбег от В7 с нужното окабеляване, което принципно не е невъзможно, нито чак толкова сложно за реализация.

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му предам. Няма да му е проблем предполагам да ги изкобе и тях. Аз само му ги монтирах и вписах (дееба и ABS-a, бях забравил при B6/B7 колко шибано беше при смяна на Stering модул).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закупих си салон с отопление и надуване. Дадоха ми управлението на климатроника с него и буксите, но за съжаление кабелите към климатроника са изрязани, тъй като нямаше как да се отдели всичко. Има такъв сет в куфатек и ибей - примерно това. На мен реално ми трябват само контактите, с които завършват кабелите. Ето за това говорим - http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-S4-A4-B6-B7-8E-Seat-Heater-heated-seats-adapter-cable-harness-set-/171959810644Знаете ли някой електронен магазин в България, където бих могъл да намеря такива контакти. Всичко останало съм го осигурил плюс схемата за свързване.

Редактирано от digunan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,може ли един въпрос относно лост за борд комп. .Днес си купих лостче от Б7 4Е0 953 503 C и искам да разбера дали всичко е ок .

Старото ми си мисля ,че към мен пръска вода на предните прозорци ,от мен на задните а сега този лост все едно превключва нещо между тези положения :) ...

И когато е в най-долно положение може да се мърда още на долу както когато се пръска вода .

Всичко ок ли е ,че да не го монтирам напразно само :) .

Извинявам се ако ми е глупав въпроса ,просто не съм имал кола с борд комп. до сега  :blush:

И другото което ме интересува ,че не ми работи зумера в таблото ,каква колонка да си търся 8 ома 0.5-1w така ли ?

Редактирано от rAz1eL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старото ми си мисля ,че към мен пръска вода на предните прозорци ,от мен на задните а сега този лост все едно превключва нещо между тези положения :) ...

1. Дръпваш към теб - Пръскаш вода на предния джам

2. Положение на покой 

3. Един път на зад - Пускаш задната чистачка

4. Буташ още на зад - Пръскаш вода на задния джам

 

 

И когато е в най-долно положение може да се мърда още на долу както когато се пръска вода .

Еднократен такт на предната чистачка. Много е удобен, когато само ръми.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи всичко е ок благодаря ти  :flehan:

И само последно ,когато сменям лоста трябва да откача акумулатора нали ?

Редактирано от rAz1eL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да попитам - някой сблъсквал ли се е с проблема - Isofix на седалки без такива ? Решение ?  Могат ли да се монтират и ако да нещо сложно ли  е ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням планките, за които се закача детското столче са монтирани на купето, на седалката има само емблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз монтирах преди 2-3 седмици планки, взех ги от морга, лява и дясна. Монтират се с два болта М8х27 (оригиналните), но понеже не намериха болтовете в моргата, купих М8х30. За монтажа сваляш седалката (с издърпване на горе), после облегалките трябва да паднат на около 45 градуса напред и ще видиш двете дупки на купето.

Редактирано от Andy3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Облегалките не падат, но може да махнеш седалката. Ще видиш или дупките за болтовете или тиксо, с което са прикрити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...