Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

нагледно

IMG_0801.jpg

понякога няма как да го видиш отгоре Мишо

еми аз вече си запазих час в Ауди утре те ще ги проверят и ще видим какво да направим хем ще проверят и на скоростите !  Ако се наложи направо ги сменям да ми е мирна главата ! 

мерси за снимката 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, задна дясна и от няколко дни предна дясна врата не ми ми отчитат дали са отворени, както и не ми светят лампичките отстрани на вратите. Идеи, защото аз съм озадачен, кабели намествах да не са се прегънали но уви не става. Интересното е , че предната понякога г прави понякога не и немога да хвана при какви условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е , че предната понякога г прави понякога не и немога да хвана при какви условия.

Колега и аз съм така (явно е често срещано), или е от слаба връзка в буксите във вратите (към бравите) или самите микроключета (микрети) в бравите се е*ават. И аз още не съм намерил време...

Редактирано от @nTon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, задна дясна и от няколко дни предна дясна врата не ми ми отчитат дали са отворени, както и не ми светят лампичките отстрани на вратите. Идеи, защото аз съм озадачен, кабели намествах да не са се прегънали но уви не става. Интересното е , че предната понякога г прави понякога не и немога да хвана при какви условия.

Пукат се спойките в бравите и почват да работят когато си искат.Разглобаваш презапояваш и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся си основа за подлакътник http://prntscr.com/670fyn

, ако някой скоро си е купувал такъв за Б6/Б7 в комплект с основата и последната е останала излишна, нека драсне едно ЛС. да се разберем за цена.Сори за спама, не вървеше да отварям нова тема само за това.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се мъчих да си оправя слабото радио (в крайна сметка успях) гръмнах страничния еърбег,е не знаех,че това ми ти чудо трещи иии сега естествено свети лампичката на таблото.Лошо май защото си мисля,че няма да може да се премахне тая грешка само с Вагком.Някакви мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се мъчих да си оправя слабото радио (в крайна сметка успях) гръмнах страничния еърбег,е не знаех,че това ми ти чудо трещи иии сега естествено свети лампичката на таблото.Лошо май защото си мисля,че няма да може да се премахне тая грешка само с Вагком.Някакви мнения?

Ужас, как се случи това, какво общо има радиото с еърбега  :stupid: .Сподели да няма и други изненадани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш съпротивление.....

По добре да си смени еърбега.Никога незнаеш къде и какво може да се случи ,а за б6 не са нищо скъпо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е от Б6 ... Независимо че са 1:1 релсите седалките имат разлика във външния вид ! Ако търсиш от Б7 е по-лесно да намериш пълен комплет черно табло пластмаси и барче заедно със салон отколкото хубава кожа от Б7 в твоя цвят !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този наистина е хубава цена но е жълт според мен, а и щом казвате ,че от б6 не става... да търся черен ми се струва много галимация"кори ,волан,табло и т.н."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, привет, имам едно питане, тъй като търсих, но нещо не успях да намеря точно мнение в тема като за моя случай.

Колата е Б6 2001 AVJ 150к.с. без куатро, вчера докато я прибирах в гаража, чух някакво подчукване от предницата.Стопирах на место и изключих от скорост и изчезна, след натискане на съед., звукът леко се появи и вече при опит да вкарам 1-ва почна по силно да се чува. Определям звука като прещракване-подчукване и в главата ми излиза картинка на полу-разпаднал се лагер...Тази сутрин - същото. След мръдване 2 метра назад изчезна и после няколко опита назад-напред не се появи. Така описание по картинка е трудно да се каже, но ако някой има мнение, нека сподели. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя си е перфектен но много се цапа а кожата ще я подържам по лесно.

говори ми - моят е с два цвята и посредата е бял ....  :hilezh:  цапа се даже и само да го чистиш :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай са да не си се похвалил поече с explosiv-ъТ :-D

Ена ватенка на седалката върши чудесна работа

По темата.. От два деня не мога си отворя багажника на седана...

Най лошото е че мисля май има кисело мляко вътре...

Некви идей?

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах.. Днес също.. Нц...

Нещо се прецака май яко..

Сега се сещам че падат седалките и после ше пробвам да се намъкна от там.. Поне да видя има ли нещо втасало :D

Освен да ида на ключар, друго не се сещам

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...