Jump to content

Емблема Ауди за стелка


Nooky

Recommended Posts

Здравейте,

 

След зимния период забелязах че стелката ми на Аудито, се е протрила и скъсала точно на десния крак, който подава газ.

Имам такова питане дали може да се намери от някъде парче с логото на Ауди, което да зашия отгоре.

 

Най ще е добре едно продълговато парче с 4-те кръгчета, аз така си го преставям, ама не знам дали се правят подобни неща и от къде да си намеря.

Ако някой е намирал подобно нещо, моля да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си едни нови стелки отпред и не се излагай. Ако оригиналните са ти скъпи има и неоригинални. И каквито и да вземеш - зимно време не се кара с текстилни стелки, така че добави и едни гумени за следващата зима! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глупости! www.avtosklad.bg имат стелки за наще коли, на тяь си пише ауди а3, пасват перфектно и 4 год не са ми мръднали! около 60 лв бяха,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има всякакви стелки за по 20 до 60 лева неоригинал. Иначе 'фъргаш едни 100 лева и забравяш за случая (Толкова г/д струват оригинални) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Гумените само предните са 75, толкова ли е голяма разликата между гумени и текстилни? На мен ми трябва само шофьорска, че останалите 3 са ми като нови, но не виждам как ще намеря само нея. Май ще трябва и 2-те да сменям.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, текстилните са по-скъпи. Има и разновидности на стандартните (пак оригинални), които са абсолютен кич поне за мен (бял/червен кант, надписи, а/у) - те са още по-скъпи.

 

Продават се сами като комплект предни или комплект задни, поединично не.

И в моя план влиза смяна на предните текстилни преди лятото. Не че са толкова зле, но шоф. е малко поотъпкана на петата и дясната също има една забележка... като ще е,  да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не си купите като тези, за които спомена Шуши, не виждам смисъл да се дават същите пари и то само за 2? :wall: 

И аз съм с такива гумени, откакто купих колата. В нета даже могат да се намерят и малко по-евтино отколкото тук,но това е без значение. А самите стелки са немски, марката е Petex или нещо такова, пасват отлично, не смърдят като тези от 20 лева. Даже имат и "отвори" за закопчалките, копчетата за захващане се прехвърлят без проблем от оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едни текстилни ама се протриха и ми замина хубавия надпис "Ауди" :hilezh:

Ще гледам да ги сменя с по-качествени като има пара..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lowforce - Шуши говореше за гумени стелки. Те (поне за мен) са зимни и не могат да заместят текстилните. А конкретно пък при гумените няма по-добри от оригиналните като форма поне при A3 8P (дискутирано е в темата за A3 8P).

Аз лично сменям стелките обикновено заедно с гумите - зимни гуми --> гумени стелки; летни гуми --> текстилни стелки.

Не излиза по-скъпо така, тъй като съкращаваш амортизационния период и на двете на половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако правя компромис по-скоро ще е за текстилните не за гумените. Гумени си взех 4 оригинални и съм страшно доволен. Лягат си точно на местата а и са доста стилни. Имал съм на предишни коли такива от 20-50 лв и стават на кокал, почват да се пречкат по педалите абе кофти е :). Сигурно има и добри де, сега гледам са пуснали някакви по 60-70 лв. може и да не са лоши. Тези за които говори Moonland  с надписите се водят премиум серия и са над 200 лв наистина. И на мен не ми харесват те. Ако не намеря само 1 оригинална шофьорска до лятото най-вероятно ще си взема 2-те предни и това е. Лошото е, че лично аз пазарувам от ebay.co.uk а там са с десен волан... иначе изпадат.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако правя компромис по-скоро ще е за текстилните не за гумените. Гумени си взех 4 оригинални и съм страшно доволен. Лягат си точно на местата а и са доста стилни.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=96170&p=2150623

:gut: Нямат алтернатива просто по визия, практичност и качество! 

 

Тези за които говори Moonland  с надписите се водят премиум серия и са над 200 лв наистина. И на мен не ми харесват те.

 

Именно. Не съм сигурен дали и за 20лв бих ги взел или пак бих дал 120 за "обикновените"  :D Кичииинг  :rock:

m4gWxCFPmYtOmCCPp9F199A.jpg 8P1061270PMNO.jpg

Ако не намеря само 1 оригинална шофьорска до лятото най-вероятно ще си взема 2-те предни и това е. Лошото е, че лично аз пазарувам от ebay.co.uk а там са с десен волан... иначе изпадат.

 

ebay.de, ebay.fr ... - там са с правилен волан ;) Но не знам кой би продал стелки втора ръка, но в прилично състояние пък и по единично...

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глупости! www.avtosklad.bg имат стелки за наще коли, на тяь си пише ауди а3, пасват перфектно и 4 год не са ми мръднали! около 60 лв бяха,,,

Мокетените са пълна пародия от към качество. След първото пране са за боклука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Въх, че аз съм с такива оригинални и нямат грешка. Ползвам ги за целогодишни :gruebel:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с мокетни за 70лв, не от автосклад ми подобен сайт с много и всякакви стелки, които паснаха като фабрични, ползвам ги и сега, защото зимата я нямаше иначе щях да си взема гумени. За почти година и доста пранета не са мръднали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, очевидно всеки влак си има пътник!! :D :D

Прочете ли въобще постовете или гледаш само картинките?

От Ауди и струват около 200лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мокетените са пълна пародия от към качество. След първото пране са за боклука.

 

аз говорех за гумени.. мокетени пари да ми дават- не слагам :) Гумените са си супер, както каза и lowforce по- горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ebay.de, ebay.fr ... - там са с правилен волан ;) Но не знам кой би продал стелки втора ръка, но в прилично състояние пък и по единично...

Изпадат от време на време по 1 от този тип. Хайде тази е леко кочинка, но и по-добри съм виждал. За .de и .fr не знам. Аз пазарувам от Англия (главно дрехи, обувки и тн) с фирма посредник. Трябва да проуча нещата за .de как са. Доставят ли директно до тук и какви са цените и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...