Jump to content

Проект: Подмладяване


Лорис

Recommended Posts

Здравейте колеги,  собственик съм на една страшна 80ката Б3, запазена е, дърпа но искам малко да я освежа. Мисля, да започна естественно с джанти, но мисълта ми е да я направя така че  да не изглежда толкова ретро. Не искам да правя "селски" тунинг. тъй че приемам всякакви идей, за освежаване, подновяване на, сменяне на предна маска с друга от някое ауди, бронии и т.н

 

 

ПОЗДРАВИ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палеативните грижи за тези коли винаги са добре дошли за тях, но както и от личен опит съм се убедил, крайният резултат е... винаги в една посока. Успех в начинанието.

Тия коли специално хич не носят на непремерен тунинг, мисли по-скоро за възстановяване в оригиналното й състояние. Аз най-ги приемам в сток вариант.

Иначе освен горния опит, ето нещо подобноо:

 

audi%2090%20avant.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая червената е хубава  :flehan:  Можеш да сложиш предни калници от Б4 - по-широки са им веждите, отзад може да пробваш само веждите от калници от Б4, оригинален спойлер за багажника. Имам един пластмасов афтърмаркет за 80-90 B3 със всички крепежи само трябва да си го боядисаш. Така изглежда:

 

7212804c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предна и задна Kamei броня,странични прагове същата серия,оригинален заден спойлер,вежди на калниците.Става с много приятна и агресивна (до колкото е възможно) визия :)

 

ПП: моята е така,но без страничните прагове и вежди:

1238284_10200654535868371_1636703526_n.j

1512738_10201312036825484_2007028055_n.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата Ради.Според мен най-доброто,което можеш да направиш е да я запазиш в оригиналния си вид.Лично аз винаги съм смятал,че една хубава боя и големи хубави джанти са най-добрият тунинг за една кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало едно "Т" в заглавието на темата ,а по същество -изчистена ,джанти ,подходящи брони и хубав салон .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортно окачване дава добра визия, но предполагам комфорта ще отсъства тотално. Както казаха колегите по-горе: нова боя, хубави джанти, оригинални (или близки до тях) спойлери за модела.....всичко друго ще стои съмнително или грозно. Спортната генерация може да е малко излишна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми на 90-ката махна гумените уплътнители в долния край на вратите отвън , понеже се бяха пораздули , раздърпали , китна , боядиса , сложи прагове тип БМВ М3 и резултата беше уау. Точно процедура за подмладяване - по-новите коли ако се вгледаш нямат такива гумени уплътнения отвън и всичко е в цвета на купето , включително праговете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някакви снимки можеш ли да дадеш колега,че търся и аз някакви прагове,но не мога да реша какви :-)

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60 mm пружини + джанти 15 -ки или 16 - ки, минимум 205 широки (по - широки не знам дали могат и да се сложат без да опира някъде, аз поне затова карам с размер 205/50/15)

В моя случай аз съм на 35mm и пак ми се види висока, искам да накарам гумите да влезнат в калниците, но ще стане прекалено ниска и ще e невъзможно да се кара.

5a8d740e2990104b92056314585ee054_920x0.j

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента нямам снимки на 90-ката но ето една снимка от интернет друга направена по същия начин - премахнати са грозните гумени лайстни , сложени са декоративни прагове , същите , като на бмв м3 и са боядисани в цвета на колата :

49155.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...