Jump to content

1.8 T разход


Paho

Recommended Posts

Пич, стига си търси с кой да се заяждаш по форума. Ясно е , че четеш постовете така, както ти изнася :D .

На твоя приятел , дет си му карал колата му кажи да иде и да си я оправи, щото 10/100 при 120-130 км./ч. извънградско - наистина си е бая разход , явно колата наистина има проблем.

мога ти кажа само, че моята талига с тази скорост с 4 човека и включен климатроник ми дава 7.5/100 бензин и под 9/100 газ. така че ти си прави извода :shock:

Айде със здраве ;)

Момчето не е лошо ве, ма се поизсилва понякога. :bia:

п.п. Ама се е научил да носи на хранене. :lol: В славните му дни досега да ни е запукал с ритници, докаТ мърдаме. :hilezh:

audi a6 2.5 dizel ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

'diters'

Хубаво ваште коли харчат под 9 газ с скорости 0от 120 -130 както ти писа.

Само къде видя че се заяждам???

Карах такава бензин и мога да ти кажа че моята а6 дизел е по безшумна отвътре .по комфортна .и по малко харчи

А вървят почти еднакво .(изключвам че а4 е по лека )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вървят почти еднакво .(изключвам че а4 е по лека )

Това почти еднакво е много относително. Почти еднакво вървят само по инерция. При каране съм ти казвал и друг път - връзват ти ушите на панделка под братата. Забравил си май. :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това почти еднакво е много относително. Почти еднакво вървят само по инерция. При каране съм ти казвал и друг път - връзват ти ушите на панделка под братата. Забравил си май. :shock:

ВИЖ кво първо ходи се наспи едно хубаво че да не ме бъркаш че съм карал Хлопели и съм ти надувал главата с тях .

Второ ти казах повече а4 1.8 Тръц ко не ми го хвали .

Трето не си мисли че 1.8 тръц е по бърз о т мене (говорим за еднакви купета ) ,защото е проверено пред свидетели как наказвам 1.8 тръц ко

Никога не съм твърдял - четвърто - че 2.5 е ракета . докато ти от 1.8 тръц правиш изстребител .А4 напрово ме уби от път до Пловдив

Я ходи се наспи първо ....................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гроздето е кисело... :shock:

Сюриозно ли ве?!??! Ай сифон :bia:

1.8Т е добър двигател - спор няма. Върви, тих е, няма вибраций, пъргав. Но не и икономичен! Дава приличен разход, но под 10, при това ГАЗ, градско - ша ма извиняваш! Всъщност може. В 3h сутринта по Цариградско от плиска до Орлов Мост :lol:

PS: Не ви ли липсва темата "Дизел или Бензин ...." :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8Т е добър двигател - спор няма. Върви, тих е, няма вибраций...

Как ве, А6 дизела каза че от вибрации главата му станала квадратна. :shock:

Между другото днес за около 40 км. в софето, при много прилично каране 9,2/100. :bia: Ма щот голЕма част са си на село и в софето е чудно. Нема задръствания абе рай. :lol:

А по другия въпрос - да липсва ни. :hilezh:

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ве, А6 дизела каза че от вибрации главата му станала квадратна. :shock:

А по другия въпрос - да липсва ни. :bia:

За разлика от теб съм обективен .

Ще ти кажа че не съм казвал че двигателя вибрира - даже никак .Но при скорости от 120 км е ШУМЕН - демек се чува как работи .

Докато при мен с тази скорост почти не се чува .

Ходи се наспи .Пак те съветвам. Че пак ще започнеш да пишеш как за Хлопели съм ти надувал главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'diters'

...Само къде видя че се заяждам???

Отг.:

В посочените по-долу твои постове:

Колега как така става от всички аудита А4 твоята е наи икономична

Маи нещо на делаверка от твоя страна ми мирише

'audi A3 1.8T'

Hahahhahahahahah и отново хахахахахахахха...

...Само твоита маи наистина харчи в зависимост от това къде се намира слънцето .

ХАХАХАХАХАХАХАХАХ :shock:

'audi A3 1.8T'

Подобен ироничен отговор очаквах от теб

Този път надмина и себе си по грубост ....

И като твърдиш нещо , гледай после да не го опровергаваш ...

Щото аз не разбрах сега ... Карал ли с 4-цилиндрови мотори или само си слушал за тях ? :bia: :

Виж аз 4 цилиндрови друндулети не съм карал но повече вярвам на другите колеги с 1.8 т които реално пишат колко и м харчи ...
Значи имах НЕ късмета за пръв път да карам кола под 2.5 и се качих на въпросното 1.8 т София - Пловдив -София.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'diters'

Добре де и къде видя че обидета са към теб .

Или ти си новия защитник на колегата ИВо ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от теб съм обективен .

Ще ти кажа че не съм казвал че двигателя вибрира - даже никак .Но при скорости от 120 км е ШУМЕН - демек се чува как работи .

Докато при мен с тази скорост почти не се чува .

Значи твоя дизел е без аналог по безшумност. Кво спане ве, ти така ме развесели, че сън не ме лови.

Я рАзкажи за безшумния дизел, да се посмеем още. :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'audi A3 1.8T'

Ако ми говориш за тракането мога да ти заява че го няма .Колата ми силно трака сутрин при палене и още около 2-3 минути след това .

Прис корости от около 120 ти гарантирам че отвътре а6 дизел е по безшумно от а4 бензин .

п.с. Въпреки това пак те съветвам да поспиш - да не вземеш пак да ме почнеш с Хлопелите - които ........съм ти надувал главата :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'diters'

Добре де и къде видя че обидета са към теб .

Или ти си новия защитник на колегата ИВо ????

А ти къде видя, да съм писъл, че обиждаш мен?

Правила на форума:

...

4 Не трябва да има обидни квалификации, отправени към други потребители. Няма да се толерират и мнения, в които под привидно нормален тон лъха подигравателно отношение...

Не съм защитник на никой, но понякога прекаляваш в заяжданията си :shock:

ПП: Нищо лично :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'diters'

Океи няма проблем .

Щом искаш така да играеме .

Как ще изкоментираш например този малък пост на колегата ауди а3 1.8

Цитирам --- Така че ,ако мога така да се изразя, поста ти е наивен, да не казвам глупав.

А кво викаш .Нищо .

И аз така си помислих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'diters'

Океи няма проблем .

Щом искаш така да играеме .

Как ще изкоментираш например този малък пост на колегата ауди а3 1.8

Цитирам --- Така че ,ако мога така да се изразя, поста ти е наивен, да не казвам глупав.

А кво викаш .Нищо .

И аз така си помислих

приказката "каквото повикало - такова се обадило " знаеш ли я? :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще изкоментираш например този малък пост на колегата ауди а3 1.8

Цитирам --- Така че ,ако мога така да се изразя, поста ти е наивен, да не казвам глупав.

Аре не се оправдавай, а рАзкажи за безшумния дизел. Аве ти да не караш дизелака с ушанка ве? :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'audi A3 1.8T'

Ако ми говориш за тракането мога да ти заява че го няма .Колата ми силно трака сутрин при палене и още около 2-3 минути след това .

Прис корости от около 120 ти гарантирам че отвътре а6 дизел е по безшумно от а4 бензин .

п.с. Въпреки това пак те съветвам да поспиш - да не вземеш пак да ме почнеш с Хлопелите - които ........съм ти надувал главата :shock:

Е тука ти отговорих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, вече като видя тема със заглавие: "Колко харчи....." или "Разход на...." знам какво ще стане след третия пост. Нищо лошо няма в малко веселба, но някои колеги го възприемат като покана за упражнения по изящна словесност, и други "поетични" занимания. Моля престанете с заяждането и личните нападки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюриозно ли ве?!??! Ай сифон :hilezh:

1.8Т е добър двигател - спор няма. Върви, тих е, няма вибраций, пъргав. Но не и икономичен! Дава приличен разход, но под 10, при това ГАЗ, градско - ша ма извиняваш! Всъщност може. В 3h сутринта по Цариградско от плиска до Орлов Мост :hilezh:

PS: Не ви ли липсва темата "Дизел или Бензин ...." :hilezh:

Не съм споменавал, че карам на газ :flehan:

И не виждам нищо икономично в разход 10/100

Ама аре хубу ако това ще ти оправи съня мога ти кажа, че харчи повече :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как може да питаш "Колко ти харчи?".Ми то това зависи от един милион неща.Няма кола дето секи път да ти даде еднакъв разход на 100км.Няма човек да я кара по еднакъв начин тая кола, няма еднакъв бензин даже.За разликата от кола до кола и от двигател до двигател да не говориме.А кой как кара съвсем.На един му дава 5 на дръг 15, единия кара 40 км по инерция, другия го лови секи светофар...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...