Jump to content

Audi S6 plus


verter

Recommended Posts

Audi S6 plus

4.2 32V V8

326к.с. при 6500об/мин

400Нм при 4000об/мин

0-100км/ч - 5.6 с

Максимална скорост - 250км/ч

Една наистина впечатляваща кола :hilezh:

s6plus.sized.jpg

s6_2.sized.jpg

s6_3.sized.jpg

S6Plus_Joakim_1.sized.jpg

DSC00030.sized.jpg

DSC00048.sized.jpg

DSC00050.sized.jpg

DSC00049.sized.jpg

DSC00047.sized.jpg

DSC00042.sized.jpg

DSC00021.sized.jpg

DSC00044.sized.jpg

DSC00033.sized.jpg

DSC00034.sized.jpg

DSC00036.sized.jpg

DSC00037.sized.jpg

DSC00038.sized.jpg

fredspeed.sized.jpg

side2.sized.jpg

side9.sized.jpgside10.sized.jpg

side6.sized.jpgside7.sized.jpg

side8.sized.jpgside11.sized.jpg

Незнам как ще спите, но ако имате поне малко проблеми в тази насока, то вие сте истински ауди фенове :hilezh:

Audi S6 plus

4.2 32V V8

326к.с. при 6500об/мин

400Нм при 4000об/мин

0-100км/ч - 5.6 с

Максимална скорост - 250км/ч

Ето я и конкуренцията по това време, яките машини, ехххх какви времена......

Mercedes 500 E

5.0 V8

320к.с. при 5600об/мин

470Нм при 3900об/мин

0-100км/ч - 6.1с.

5051003.001.1L.jpg

BMW M5

3.8 6 цил.редови

340к.с при 6900об/мин

400Нм при 4750об/мин

0-100км/ч - 5.9 с

e34_m5.jpg

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::hilezh: тази червената като на Любо/Audi_V6/ само че черна!!!! :hilezh:

синята много съвременна визия!!! :D

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няква old school носталгия ни е обзела, тая кола е уникална от къде и да я гледаш не можеш да си кажеш е те тва не е като хората изпипана е от-до. :hilezh::hilezh:

И Бавареца е бати куклата на такова съм се возил върви фрапантно :hilezh:

Единствено Мерцедеса не мъ радва, дървен е как и да го гледаш хем Чочонката по принцип ми харесва.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,изкефи ме тотално :hilezh::D:D

Кольо-о-о, а синьото не е ли като мойто???? :hilezh::hilezh:

Редактирано от BADJO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi S6 Plus е произведено само 1500 пъти. Разработено е съвместно с Порше. Предлага се само Авант и ако не се лъжа само син цвят, какъвто е на снимките. Лично аз съм виждал две такива до момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....а синиото е като на Баджо :hilezh::hilezh::D

някои обърна ли внимание на снимката на която е вдигнало 270,моментния разход колко е :hilezh::D някви си 36.5 аи :D

стрелката на резервоара е малко над половината а са изминати 99 км :D:D / тва при идеални условия/

а аз си мислех че моита гори!! :D:D

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много зарадваха тези снимки тази сутрин!

трябва да си призная, че ако не бях седнал щях да пада(просто ми се разтрепераха краката от гледаката).

браво на verter за перфектната публикация! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедеса и БМВ-то пасти да ядът,ама бая има да ядът! по външност не могат да стъпят и на малкото пръстче на Ауди-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е убииствена.За първи път чувам за тази лимитирана серия "плюс' .Има ли още изненадки ? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе, това не е най-сполучливата снимка на Дебеланкото, която съм виждал,ама ае, нали сме в АУДИ форум.

Иначе С-овицата е свирепа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е кола, която бих карал с удоволствие в следващите 10 години без да се замисля за смяна с друга! да не говорим, че има фенове дето независимо, че си купуват други автомобили с-ката си седи в гаража! невероятна машина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си призная откровено, не бих се спрял на тази кола. С други думи, не ми харесва. А и тези сини апликации вътре, абе въобще, за мен цвета на АУДИ е червен или неутрален, но не и син. Е там разни Пасати и подобни да си ги слагат.

Но виж, следващата 6-ца, а-ла Вертер, там вече нещата стоят другояче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разработено е съвместно с Порше

Глупак! Порше не са пипали... quattro GmBH са го разработвали изцяло. Ама добре, че колегата nobody_lbg да ме открехне в грешката. :bia:B)

22.7сек. до 200км/ч е МНОГО бързо, особено за тези години, които са го произвеждали!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си призная откровено, не бих се спрял на тази кола. С други думи, не ми харесва. А и тези сини апликации вътре, абе въобще, за мен цвета на АУДИ е червен или неутрален, но не и син.

Точно цвета е уникален! Вътре е много куцо, признавам, но ако си я поръвах от завода точно с този външен цвят бих я избрал... Имах едно време поне 2 години една RS2 с този цвят за wallpaper. :D

И аз като Рони не бих сменил такава кола, особено, ако я имам от нова... Незнам какво повече може да иска един човек от един автомобил :D

Конкуренцията наистина изглежда много зле, но мисля, че снимките са малко тенденциозно подбрани :bia: И все пак точно в тия модели Ауди са били светлинни години от конкуренцията, поне що се отнася до дизайн! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно цвета е уникален! Вътре е много куцо, признавам, ......

Аз конкретно за вътре говорех. А външно, ами аз съм традиционалист и сребърно е моят цвят.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е баш па тва да е с дървен интериор не съм съгласен, ама всеки си има мнение. В сравнение с А4-ката е класи над него.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...