Jump to content

Тайни(вградени) екстри в А6 С5


nestle_2o1o

Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти като човек разбиращ от електроника,  имаш ли мерак да се пробваш....пък ако успееш... Надушам ново хоби.

Иначе по това, което видях на клипа дава индикация за отворена врата. При старите модели това не е възможно. При по новите минава през KAN индикацията за отворена врата. Поне така съм чувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ColorMFA:

 

Цитат

 

совместимость и функционал

Данное устройство на сегодняшний день совместимо со следующими авто:

VW Golf IV, Bora, Jetta IV, Passat B5/B5+ от 2000 модельного года
Skoda Oktavia MK1, Fabia MK1, Superb MK1 от 2000 модельного года
Audi A6C5 (от 2000 модельного года, при условии установки приборной панели от 2001 модельного года), A3(S3)8L, A2, A4B6, A4B7 от 2001 модельного года

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го направиш, искам да видя резултата на живо как изглежда ;)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, loshdancho написа:

Ти като човек разбиращ от електроника,  имаш ли мерак да се пробваш....пък ако успееш... Надушам ново хоби.

Иначе по това, което видях на клипа дава индикация за отворена врата. При старите модели това не е възможно. При по новите минава през KAN индикацията за отворена врата. Поне така съм чувал.

Аз не разбирам от електроника, а от всичко :hilezh:

Индикация за врата имат всичките, на които дисплея им го позволява, не е свързано с КАН-шината. Ново хоби - едва ли, сменял съм фис, да си начеша крастата... Разликата в таблата е основно преди и след 2000, където буксите са различни и вторите поддържат частична КАН-комуникация между някои модули, лонг лайф сървис и др., но не и комуникация през ОБД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, то незнам дали е за тук, но започнаха студовете, а пък работя от скоро в една фирма, няма да споменавам за HVAC системи, та се чудех тая моята кола дали няма някаква печка, не може 1.9TDi да няма нещо като заготовка за страната Германия, защото за там е правена и там е студено. Та, четох си аз списъка с екстрите, които имам в колата, и опа какво да видя:  Heat accumulator system/additional heater 7E6 Electric auxiliary air heater.  Може би го знаете това, но аз да си кажа. Как тествах печката ли? Понеже сме си българи и караме на ECON кога може, задължително, слязах в колата докато е студена A6 C5 1.9TDi AFN, запалих изключих рециркулацията и ЕКОН-а(демек не светеха), дадох на топло и двете зони, и к'во да стане, след 30 секудни на място се усети разчупване, след минута вече хладко, на втората топличко, без включени консуматори естествено, знаете колко ампера трябват за тази печка. Мощността е 1000 вата без майтап, а аз после се чудих защо алтернатора ми е 120А от завода. :)  Дерзайте, и не си пускайте екона и рециркулацията никога, без причина. Така, че и TDi-то може да има бързо и евтино топло, ако не ви е страх от катаджии. :) 
 

Untitled.png

Редактирано от Trimontcium
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тоя бутон се включва когато се  паркира  "у центъто на Големо Село"... като я дигне паяка, да не им пищи на хората.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че ще питам пак за не чак до там скрити екстри но просто за мен са малко неясни.

Та за какво е очето на централното огледало към предният прозорец (не това към задния, за него се сетих сам след като не намерих лостче за преместване на огледалото:hilezh:) при условие, че нямам датчик за дъжд (в смисъл автоматични чистачки) .

Има ли нещо общо с  регулиране на интервала на чиастачките или е за нещо друго.

 

Редактирано от drido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

регулира осветлението на таблото, ако има насрещно слънце увеличава интензитета на осветлението на приборите, за да ги виждаш.

същият фото-диод го има и на таблото с приборите, пак със същата функция, ако светлината попада директно върху таблото с приборите.

 

 

Редактирано от Nikosaul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хмм защо си мисля че това е датчик за самото огледало. Ако навън е светло, огледалото не реагира на светлината светеща в него. Ако е тъмно и нещо свет е на датчика гледащ към шофьора и назад, задейства затъмняването :)

Изпратено от моят SM-N915FY с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
On 11/21/2016 at 4:08 AM, katsi86 said:

А сега де, това не е вградена екстра, но пък си заслужава да се види :hilezh:

 

On 11/21/2016 at 9:26 PM, loshdancho said:

Ужас, че стане....:steinigung:

Колеги, моята е с малкия фис и електронния автоматичен часовник, но 2000та година и нищо интересно не показва, освен, че дисплея през деня едва се вижда..., а откакто температурите паднаха под 15 градуса през октомври, забелязах, че моето табло има досаден проблем, да не пуска някаква маса за осветление, имобилайзер и не знам още какво, докато не се затопли над 15 градуса и колата работи само с топло табло :steinigung:

Което води до нуждата да си сменя таблото, логично искам новото табло да е с големия фис, а според това което виждам и с цветен дисплей и тази гъзарийка. 

 

Други желаещи има ли да се свържем с този руснак да проведем адекватна комуникация?

Новото табло за цветния дисплей - той ли ще го осигури или аз трябва да го сменя и той ще осигури само управлението - въобще какво продава на тази цена от 12 000 рубли...

Според инструкциите - трябва да си търся табло след 2001ва, което само plug 'n' play ли тръгва на моята кола, след пререгистриране или изолиране на имобилайзера...?!? Или там ще влезе в играта тази джаджа...:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...