Jump to content

А8 4.2 D3 бензин


Recommended Posts

Баси останАха ми очите в тази S8-ица на Овърдрайв....салона не ми е фаворит...но всичко останало...и цената народна баси...

 

По темичката - на мен най-много ми хареса преправяната А8-ца на С8-ца с двете различни лепенки ви тен и ви ейт  :hilezh:  Определено ако се разкарат циганиите и джантите и си я пипнеш Яворе, тая кола изглежда супер. Ако собственика е такъв къвто си го представям би подскочил като ощипана госпожица на оферта от 25к сега...дай му малко време..такива коли обикновено се продават трудно...търсенето не е като за масов потребител...ако е твойта ще те изчака :) Мисля до 1-2 седмици да го потърсиш...и да го почнеш отдалече....това онова за колата...цената има ли мегдан да върви надолу...Работил съм за голям дилър на коли и трябва да ти кажа, че и най-идиотската оферта(поне за мен) мойте мениджъри я приемаха като възможност за бизнес. Така че нека да постои обявата...виж обади се...и смело предлагай...аз лично знам, че правилото е универсално и гласи, че всяка цена(на кола де) спокойно може да я смяташ с 15% надолу...виждал съм го в действие...работи...така че 25к е ок като оферта...сега не мога да ти кажа колo колата ще си заслужава тази цена...друга тема..

 

Успех :)

 

p.s

сА видЕх че е 2005-та...аве 30 бимберици не са ли много за 10г кола ве? 

Редактирано от hristaki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 370
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Работил съм за голям дилър на коли и трябва да ти кажа, че и най-идиотската оферта(поне за мен) мойте мениджъри я приемаха като възможност за бизнес. 

 

българи ли бяха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази на Овърдрайв е с подозрително ниска цена, имайки предид че S8 Д3 стигат до 45-50 к.

Другото е че газ нанайси, а разходът при номрално градско каране е 24-25/100, т.е. 70 лв. на 100 км., което си е малко по-евтино от такси. Като сложим обаче и поддръжката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/11410277216066522

 

 Не разбрахте, че това е колата за него, само да може да счупи едни 5 бона от цената 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да провери дали макарите са фейкове. Че ако са истински отиде една лачена 4Ф-ка за смяна на накладките.

Яворе, това не е ли опция - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410716428952549&slink=7j8jiv

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да провери дали макарите са фейкове. Че ако са истински отиде една лачена 4Ф-ка за смяна на накладките.

 

Мога да хвана бас с теб за една бутилка B63, че са фейкове то си личи по смешния шрифт на надписите!

 

Някой от Габрово, да иде да я види тая кола да видим....... най-накрая и на живо ли е така като на снимки или не...

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зъбе, кат я земеш, искам броеницата  :respekt:

Стефан ше го излекува тоя тиграк ве, 5к за него са като лека сутрешна закуска  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Габрово, да иде да я види тая кола да видим....... най-накрая и на живо ли е така като на снимки или не...

Последно като ходих до Габрово за кола, продавача ми обясни как има крива гума, която на подемника се оказа заварян картер и полуоска :stupid: .

В обявата пише и газова уредба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да провери дали макарите са фейкове. Че ако са истински отиде една лачена 4Ф-ка за смяна на накладките.

Яворе, това не е ли опция - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410716428952549&slink=7j8jiv

Нищо общо с керамични спирачки, освен надписите ;)

Марто, ако не ми беше приятел , щях да те захраня мноо моШно, че само предлагаш некви нужници, при положение че имам много точно описан избор :hilezh:

А и ако си забравил, нека ти припомня че преди години ми пратИ едно палаво ЛС с една обява за двигател 2.2Т дето ми палнА чергата мноо бесно и се почнА с едни занимавки дето повечето знаят или помнят, така че спри преди да съм залетел пак към некви нередовни пОмисли.... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази габровската мога да я проуча и разгледам, ако искаш.... ама много ме съмнява да е читава.

По тия места, святсна кола не съм виждал да се продава скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази габровската мога да я проуча и разгледам, ако искаш.... ама много ме съмнява да е читава.

По тия места, святсна кола не съм виждал да се продава скоро.

Бих бил благодарен! :) Ако имаш възможност, ще съм ти задължен да погледнеш какво е положението всъщност...

А ако можеш да вземеш и VIN , направо ти пускам подарък в една каса по Еконт! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно как обсъждате и се съгласяваш да вземеш кола с 15000 по скъпа само да изглежда по-добре. Аз също съм замислил да взимам а8 4.2 бензин но като гледам ме устройват напълно добре тези по 16-19000 които са. Защо да дам 30000 за нея и да почна да обслужвам и поттягам като мисля да сам 16000 и още 10000 за подмяна на части обслужване и даже външни промени и да си карам кола която ми е сигурна и напълно нагодена. Пример е когато си взех а6 цата за 7000 веднага смених маслата, ремъци, филтри, дисковете на спирачките с накладки, носачите и тампоните им. Сложих си ксенон, босе и parrot bluetooth и си знаем че колата си ми е моя и сигурна. Така смятам и с а8цата да правя та тез по 15-20000 са ок според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам желание да давам 15 отгоре, вече писах че толкова пари няма да дам.

Колегата hivanov ми звънна вчера , той я е гледал и на първи впечатления колата е супер стегната и без забележки по външен вид.

Няма шанс тая кола да се купи за тези пари, единствено некъв бартер може да го налази и според мен цената е такава и заради това.

Иначе некак си....не ми се търсят част след част , за да я правя да изглежда по тоя начин.Иначе и аз съм си го мислил , колко би струвал тоя S8 вид и сигурно е около 10 000лв??Деа знам..? стопове 1500лв, брони 2-2500, заден капак 800, интериор поне 2-2500 с таблото и всичко, генерация поне 1500...? Пари са си , мамка му! :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах аз виках че разликата в парите не си заслужава ако очакваш да е по-здрава. А за външния вид си прав, сигурно е луда разправия и 10кила злато. Чудя му се и аз ако си взема дори и от тези по-старите където са без цялата решетка - трапеца отпред и да си я правя фейс аз ама май май не съм много навит. Страх ме е колко може да излезе и дали ще ми го нагодят да изглежда добре а бе поциганено. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тва с фейса, ако е само на предницата (понеже го гледах/смятах) трябват броня+решетка, фарове и преден капак от фейса.

При всички други случаи стои като подарено!Нема такъв провал!

А дали е здрава оная....само Господ знае :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да я вземеш за 26 и примерно да я барнеш тук там за макс 5000 и около 4000 заделени ако нещо непредвидено се обади то за 35000 ще имаш една от може би най-големите, красвиви тузарски и мощни коли с достатъчно удобства на пазара. 

Според мен си заслужава и не би трябвали да те притеснява. Ако се решиш стискам палци всичко да й е наред, и дълго време да не проявява нрав и да не иска ремонти

П.С. Без да говорим за тези след 2010 нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама той от 35 за Ска като иска да е по лачена ще стане 40 и обслужване и тва онова става 45-50 и пак скача на по нова и скъпа ... И кога спира като стигнем някоя панамерка или бентли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново темата оДлита в ебем ти посока, ся по отношение на парите :hilezh:

Кви 5 бона за обслужване, кви чудеса??? Начи, некои тука не знам как си ги плескате тия хиляди като кило домати, ама ....аз не съм от тия , дето така меткат по 5 бона за обслужване! И не ми е никак зор да си пушим цигарка пред Порше със сакоto и Ray-Ban/a, докато чакам да ми обслужат манията и да метнем тежко неколко хиЙ пари! Там не е за мене и не отивам, тва е положението!Наречете ме клош, ама по тия сервизи се правят коли до 5 години или в гаранция, после вече е за масони или за шанаджиЙ :hilezh: А аз не съм нито едното (за добро или за лошо)

И плюс тва съм циц :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за 5те хилки - обслужване на автомат скорости (към 1000), ремъци и масло двигател (1000), окачване и спирачки, накладки (1000), гумите са 1000 и ако трябва прехвърляне, регистрация, еко такса, гражданска и данък (1000). 



Това един колега го писа по друга тема - Гарнитурите които колегата описа с теча на маслото ми струваха 35-50лв  и вече 15 хиляди не съм видял и капчица.Останалото масло + филтри (3бр) и работа зависи от качеството на консумативите 600-800лв.Масло сега ще сменям на скоростна и ще ти пиша, ако още не си взел колко ми излиза.Ако мотора не е обслужван, ангренажа се сменява с всички елементи около него( помпа,ролки т.н- 6-7-8-9 елемента) - на първо четене около 700-900 лева частите и още 200-300 за работа, защото е доста гърч.Задни накладки и дискове смених TRW ако не се лъжа сложиха момчетата около 300-350 бяха комплектите.



Моето масло като го сменях беше май 9литра по 50 лева някаде + 250 лева филтър и още нещо където се сменяше с него и май работата дадох 150-200лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :respekt:

Стефан ше го излекува тоя тиграк ве, 5к за него са като лека сутрешна закуска  :hilezh:

Той продавача може да чете във форума и да гледа сеира сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...