Jump to content

Joretp

Recommended Posts

За тези пари едва ли програмата ще ти позволи много .. :) Но някой, ако я е купил и аз бих се радвал да сподели отзиви :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех този кабел и го тествах. Прочетох си грешките, изчистих ги, разгледах показанията на мотора, всичко си беше ок. Не изглежда да е много качествен, но за лична употреба върши работа. Човека го дава в пликче с диск, кабел и визитка. Той предложи и кабел, който изглеждаше доста по-добре, но беше на 80лв. и каза, че единствената разлика била, че чете до 2012г., а този до 2004. След малко по-дълга употреба ще мога да споделя и повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да пускам и аз нова тема,както и да е.Колеги споделете от къде сте си купили ваг кома,мисля и аз да си взема,но цените мн варират.гледам в олх има за по 20тина лева.На мен ми трябва за а4 б5 96год,и за windows 8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,Единственото което мога да кажа, че http://sklad66.com/cms/Interfeys-kabel-KKL-USB-s-prevklyuchvatel-za-MultiECUScan-i-dr.html е същия кабел като моя. само че го взех за 30лв. от първия линк. Само като го видиш ти лъха на Китай, но върши работа. Тоест за някакви основни работи :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с този китайскияLink. С регистрираната версия на Vag Com Lite. Даже го ползвам и за диагностика на газовата Тамона(с малки преработки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз си взех от склад 66,но нещо не става работата с драйверите,на windows 8.някой имал ли е такъв проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С win8 трябва да стартираш ос-а без проверките. Не помня точно как ставаше. От известно време пак съм на 7. Прочети за различните режими на бозата. Имаше и клипчета в youtube.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здр колеги,да използвам пак темата на колегата.Понеже вече си имам ваг,който си работи,но съм си начинаещ на тази програма и от няколко дена все се оглеждам да науча нещо,но никъде не видях на едно място пълна информация за програмата кое как се прави и кой канал за какво е и различните му там трикове с програмата.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е няма на едно място и аз събирам информация от нашия форум и от фолксваген форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...