Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Те за тва са им бета по десет години "продуктите" да може да кажат не ни се играе без да ги осъдят осемстотин път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно? Аз мислех че е симбиан. Моля по сериозно, ако има някой отзиви от сапунерката да сподели.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как по-сериозно? В тая тема всеки втори е по-хитър и оригинален и от Ицо вица. С3-то е прилично за цената си. За average потребител е чуден. Сестра ми е с такъв от няколко месеца и не се е оплакала от нищо.

Едит - прочетох в другата тема от кой ще се ползва и че е на добра цена. При тези условия дилема не би трябвало да има, а още утре младежа да е с нов телефон.

Редактирано от YKS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ми звънна момчета на което продадох Nexus 5-цата..... дисплея умрял ей така от нищото.....  :hilezh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси. Кво става с лолипопа? Тръпна в очакване. Тва ъпдейта на андроида му е като останалите неща. Ето, аз например извадих нексуса, забърсах му прахта, заредих, че не го бях пипвал от как излезе 4.нещоси.нещоси. И сега чакам. Ама никой не знае, кога, как, кой и защо ще получи лолипоп. :hilezh: Иначе инбокса са iOS е великолепен. Е така за красота, защото иначе е крайно безмислен.

 

 На дъщерята андроида е 70 лв с 15 лв такса, 4,5 инчов дисплей 2014 г. е модела.

 

И защо така от малки лоши навици им създаваш? ^_^

 

Те тва е перфетния телефон за детето. Трябва да е към 250 кинта. С договори сигурно и за 70 ще го дават.

 

http://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia535/

 

А и няма да играе толкова много, че няма толкова бози за WP.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради въпросният ъпдейт ли замря така темата, андроид феновете сигурно ъпдейтват, до 2-3 дни като си персонализират и настроят машинките пак ще се появят  :hilezh:

 

 

Пичове кво ново в ъпдейта ?  :lupe:

 

 

ps : сигурно ше кажете че съм сектант ама.....не бих казал че съм впечатлен, избирам iOS. Утре ще я разцъкам и на живо да видя как е.

 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ъпдейтва нищо. Ползваме си апаратите и си гледаме кефурата.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия андроиди почват да ги доближават максимално до истината... iOS... вижте колко сходства има между новия дизайн и дизайна на iOS... прозрачната лента в горния край при приложенията, калкулатора, опцията за набиране и прочие... Максимално приличат на Епълски без да засягат авторското право обаче :D Сега главните въпроси тревожещи всички заклети андроидаджии е кога ще има къстъм ромове за "близалката", за да става за "персонализиране" и дали вече може да се руутне. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с тия устройства това е драмата... Сега всеки производител ще трябва да разработи негово си изпълнение, което да работи добре с неговите си апарати. Разбира се не всички разполагат с толкова добри и бързи разработчици :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен за това са ми смешни ползвателите на не-нексус или ГП дивайси, като кажат, че били с андроид, щото не искали да ги ограничават буахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия андроиди почват да ги доближават максимално до истината... iOS... вижте колко сходства има между новия дизайн и дизайна на iOS... прозрачната лента в горния край при приложенията, калкулатора, опцията за набиране и прочие... Максимално приличат на Епълски без да засягат авторското право обаче ...

Остава и мултитаскинга да му орежат и съвсем ще стане като iOS  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти използваш ли го реално? Щото аз вкъщи на 40 инчов дисплей се въздържам да го правя, ама щом са те излъгали, че е удобно на 4 инчов дисплей... айде 5 инчов от мен да мине :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава и мултитаскинга да му орежат и съвсем ще стане като iOS  :hilezh:

 

Аааа, не. Мултитаскинга никой не може да го пипне. На секо ядро, по виртулна машина.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука нема дори двама човека, които реално да разбират как работи rollout-а на новите версии в Android. Ама си коментирате да не е без хич.

Страх ви е да не бъгне ? :hilezh:

Това да не ти е iOS 8? След една седмица да пускат 8.1, че са се накъкали здраво.

Иначе от кое да си впечатлен? От лагавия интерфейс? Или може би от функционалния десктоп с widgets, от който получавам каквато ми душа иска полезна и неполезна информация? Или от Google Now, чрез който мога да създам reminder да купя кисело мляко утре сутрин без дори да докосвам телефона? Или с готините транзишън анимации за всяка интеракция с OS-а? Чакай, сетих се! Сигурно от смешните икони, които години наред изглеждат по един и същ начин и не на последно място олигофренския кръгъл хардуерен бутон, който ми повишава кръвното с недомисленото си предназначение.

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...