Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Той едно и също си говори като някоя бабичка. В клипчето, което бях постнал ясно човека обяснява защо процесора на Епъл има възможността да е по-бърз. Което си прав sweep че никой не го бърка, защото съвременните андроид телефони са с доволно бързи процесори, така че да няма лаг, да вървят игрите и да не се задъхват с повечко приложения. Пък нека Епъл "подобряват" живота на спънки с неизключваемия блутут :hilezh:

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 1 час, ole написа:

защото съвременните андроид телефони са с доволно бързи процесори

Кои съвременни андроид телефони, тия от 1000$ или от 300$, каквито имате масово списващите в темата? Ако става въпрос за вторите, имам лоши новини за вас, особенно самсунеците за по 500-600 лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди ползвах А5 2015.Вярваш или не този телефон до ден днешен работи перфектно. Дай да поговорим, как работят ябълките за по 1000$ с новата уникална иос11? Кажи и за бионика...

Затънали сте в такива лайна, че нямате право да поствате в тая тема до Иос12 :hilezh:

То скоро няма да ви се показват клавиатурите и ще се нормализират нещата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам двама човека с J7(2016) и да ти кажа от нищо не се оплакват. Батериите карат по 2дена, лаг няма. Тва е телефон дето го даваха с договор за 300лв. Моя нов от гуугъл беше 350$, ще получава ъпдейти 3 години, лаг нямам, освен ако не сложа някоя бета.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, sweep написа:

 Дай да поговорим, как работят ябълките за по 1000$ с новата уникална иос11?

Нямам опит с 4 годишна 6-ца съм, която работи перфектно, за разлика от едногодишните Ж7 на децата. 

преди 16 минути, ole написа:

Имам двама човека с J7(2016) и да ти кажа от нищо не се оплакват.

Само където отварят затварят когато си поискат в джоба и лечение няма. Или по скоро има, но на мен не ми харесва телефона да изглежда така  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQU8qXq5ZoFpSXDKtQveEuuH0yZ0dZIggeZ7tdrflGlNYNrlD5x

Един съвет към недоволните от айфоните си и не само, като ви тормозят продайте ги. Да не сте мазохисти, че ги държите? 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли класифицира телефоните като лоши САМО поради тази причина? Моите хора не са се оплаквали от този феномен.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накарай ги да им звънне някой и да го отъркат в дрехата си. Вие ми сравнявате чипове, честоти, а най простото да водиш разговор по тоя телефон не може %$№%^$&^.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, martinich said:

, особенно самсунеците за по 500-600 лв. 

Ползвам самсунг а3/2017. Телефонът работи перфектно. GPS-а позиционира изключително бързо, покритието е перфектно (сравнено примерно с айфон 7/128) , батерията с лекота кара два дена (има режим и за една седмица). Водоустойчив, слот за карта, хардуерни бутони, минимална рамка, тънък и много, много ергономичен. Напълно използваем с една ръка.

Единствен минус - камерата. Няма светодиод за събития, но има AlwaysOn display. Като цяло в този размер не знам за по-добър телефон.

S7 е на практика перфектния 5" телефон....и се намира доста под 1000лв.

Телефоните не са в "екосистема" :), но не създават проблеми на собствениците си откъм съвместимост, за разлика от ай-ползвателите, които все нещо обясняват, когато не могат да направят елементарна прехвърляне на данни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето ако четеш темата за iPhone тук ще видиш че е супер проблемна с iOS11 :hilezh: за разлика от самсунга. А и 80 паунда разлика не са малко като ти обърнеш в лв.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което не пречи да е в пъти повече купуван от въпросния самсунек. Така е като не четат хората тук да се образоват кое е най доброто на пазара. :hilezh:

преди 3 минути, ole написа:

супер проблемна с iOS11

Апъл софта ще оправят, ама самсунг харда на ноут 7 кога?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си допър пу балгарски. :hilezh: Дай да те отърва от гнилата ябълка, срещу един пИрфектен Жъ7. 

ПП: Няма да те карам да доплащаш.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което не пречи да е в пъти повече купуван от въпросния самсунек. Така е като не четат хората тук да се образоват кое е най доброто на пазара. :hilezh:

Апъл софта ще оправят, ама самсунг харда на ноут 7 кога?

Въобще не е нужно да четат тук - https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2017/10/17/apple-ios-11-0-3-problems-ios-11-problem-iphone-battery-life/

А какъв ноут 7 говориш не разбрах. Тва е отдавна спряно от производство.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мани го мартинич, зомбиран епал фен, дето разбира от технологии колкото третокласник :hilezh: 

 

мислех да взимам едно Mi 5x, но се чудя дали да не изчакам redmi note 5, който се очаква да е с 18:9 съотношение, което супер много ми допадна. За сега много слухове с кой чипсет ще бъде, и ако е с сд660 ще го взема него, но ако си остане на сд625 и е доста по-скъп става труден избора ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че разни приятели с андроид реват из фейсбук, че телефоните им почнали да показват реклами на хоум скрийна. Каква е тая простития???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ги виждал на някои телефони, според мен е от определени приложения, ако ги има инсталирани. Най-вече всякакви видове оптимизатори, клийнъри и тем подобни. Телефонът от конкретната снимка има инсталирана такава програма. Супер дразнещо е, все едно ти се е заразил уиндоуса с нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, dimitrov788 написа:

според мен е от определени приложения, ако ги има инсталирани

Аз имам стандартните приложения, които идват с Андроид + скайп и ФБ месинджър. Никакви други. Няма антивирусни, клийнъри и т.н.

Редовно сутрин и вечер при отключване на екрана имам "Good Morning/Evening" с бутон за слайд, след който ми се появява някаква реклама.

Това се появи преди няколко месеца и смятам, че е свързано с ъпдейт на ОС. Сега като прочетох 

преди 18 минути, redalex написа:

Пускало реклама само като е на зарядно

май наистина се появява само на зарядно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Един_Луд написа:

Аз имам стандартните приложения, които идват с Андроид + скайп и ФБ месинджър. Никакви други. Няма антивирусни, клийнъри и т.н.

Редовно сутрин и вечер при отключване на екрана имам "Good Morning/Evening" с бутон за слайд, след който ми се появява някаква реклама.

Това се появи преди няколко месеца и смятам, че е свързано с ъпдейт на ОС. Сега като прочетох 

май наистина се появява само на зарядно.

Това го имаше на жена ми на S6-цата. След последния ъпдейт май изчезна. Ама в случая това не е точно изскачаща реклама.

Абе много пермишъни се дават на приложения, на които не са им необходими и правят каквото си искат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...