Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

6 minutes ago, tony7466 said:

Абе бъркаш ме. Лично имах 6+ докато не го забравих на колата и тръгнах :hilezh:.  

  

Теб те чакам да кажеш за бекона...

Иначе не говоря конкретно за теб, а за масовите писачи тук, с генерализациЙте "епъл феновете бла бла", "виж му рамта на тоя телефон" и от сорта нелепици...

 

Както казa @Audilina и аз не схващам защо в тая тема е пълно с хора, неползващи дадения телефон, но даващи акъл на тия дето са избрали да го ползват?!? ... или защо като има нов модел на айфон всякакви хора се сещат да коментират, а като има нов самсунг/хтц и тн има само тишина... :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Можеш спокойно да ми или да не ми отговориш - нито едното, нито другото ще промени фактите. Те са каквито са :)

Дори и да не ти харесват. Когато който и да е модел на който и да е производител достигне продажбите на iPhone, дори да е само благодарение на много по-ниската си цена - ще говорим отново. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, tony7466 said:

Бекона е само един. Свински! Другото е всичко друго,но не и бекон .:zustimm:

Хубаво е, че имаш мнение, но това, че ти си чувал само за свински не значи, че другите ги няма :bia:

 

 

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, купуваме това което ни изнася. Дали ми харесва или не е въпрос на много неща.  Нужда, възможност и така.  Факт е че съм виждал много скъсаняци с ябълки ,нямащи пари за кафе, но се правят на ...

 

Редактирано от tony7466
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, redalex said:

Хубаво е, че имаш мнение, но това, че ти си чувал само за свински не значи, че другите ги няма :bia:

 

 

 

Наздраве

Пости са,стига с тези мръвки :zustimm: и копия на бекон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 minutes ago, tony7466 said:

Факт е че съм виждал много скъсаняци с ябълки ,нямащи пари за кафе, но се правят на ...

Идват на интервю за работа,  вадят гнилоч на масата, и се почва с претенциите :hilezh:

 

Същата работа, като с 10+ годишните премиуми ;) Ама нали са премиуми :hilezh:

 

Но каквото и да ти е мнението, защо си мислиш, че има смисъл да го споделяш в тая тема? Каква би ти била целта? Защото освен съжаление, друго не постигаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, tony7466 написа:

Абе бъркаш ме. Лично имах 6+ докато не го забравих на колата и тръгнах :hilezh:.  

  

Може да пробваш и С8-цата, току виж оживяла. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/16/2017 at 4:58 PM, tony7466 said:

 докато не го забравих на колата и тръгнах 

  

Два телефона съм забравял така - един много добър S4- тунингованата версия - намерих го в близкия магазина с минали няколко коли през него и един Самсунг без стойност.

Е тоя втория излетял някъде на България и ми звъннаха едни момчета от НСО, че го намерили...та трябваше да купувам и бутилка:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/16/2017 at 16:25, HannoSLM написа:

Ти си мечта клиент, да дадеш една торба пари

A ти не си ли, с тоя златния айфон? Добре че от бързане да Го притежаваш не са ти дали розов. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Епъл фенбойс може ли да разясни какво значи, да не си сетъпнеш фейс ИД "както трябва" ? :hilezh:

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се забрани в форума да се влиза чрез телефони с андроид. То всички мнения против Apple се трият. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Мнения против Епъл - бол. Потребители, които някога са имали и ползвали епъл, но са се отказали и минали на Андроид - шепа. Изводите - всеки сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времената се менят, Джобс го няма вече. Предимствата и криейтива на епъл се стопяват. Все повече потребители ще заменят продуктите им и уникалната симбиоза между софтуер и хардуер.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали? 

http://www.techradar.com/news/iphone-x-isnt-out-yet-but-apple-iphone-sales-are-still-up

Tова че българина е скъсан чепик и му се иска тия скъпари да фалират, не означава че това се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се излагай бе човек, спри да квалифицираш хора, които не познаваш като скъсани. Особено да генерализираш, как видиш ли, българина, какъв бил.

Ако имаш, какво да кажеш по темата си добре дошъл.

 

това им е първия нов модел от три години, нормално е да се продава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Гейтс е скъсаняк най-страшен нали?

https://www.theverge.com/2017/9/26/16365424/bill-gates-android-phone-switch

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, sweep написа:

това им е първия нов модел от три години, нормално е да се продава...

А ти спри да пляпмаш глупости за компания, която всяка година продава все повече продукта си. 

https://www.statista.com/statistics/276306/global-apple-iphone-sales-since-fiscal-year-2007/

Това на намален интерес към айфона ли ти изглежда?

Дай да видим аналогичния гнусмас колко се е продавал. Оня гърмящия няма да го броим. :hilezh:

ПП: Днес отново не успях да се свържа с детето.. Няма такъв прост САМСУНГ J7. :wall:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...