Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

И аз съм с S6. Не е поп-ъп реклама, а все едно е сменен Home.

Не съм се разследвал подробности. Само знам, че ми се налага да кликна два пъти повече при отключване на телефона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 5 часа, redalex написа:

Пускало реклама само като е на зарядно.

Доста хора пишат, че и при тях е така - яко реклами.

b4e0f15140c6757830c58832e1e35d57.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

За това е виновен тоя паразит дето си е инсталирал човека - тва нещо с ram и boost now.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

самия факт, че ОС-а позволява подобно нещо е голям червен флаг, но няма да се учудя ако скоро гугъл почнат да продават лок скриина и да те прекъсват по време на разговори, за да ти кажат за новата страхотна оферта по ключови думи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах подобен булшит на Леновото когато дойде защото си беше с китайски Хемороид. И нямаше шанс да го махнеш и си се пускаше само без телефона да е на зарядно. След качване на "европейски" Хемороид нещата се оправиха и повече такива проблеми не съм имал.

 

Текущо също не са ми се появявали подобни шитни, аз общо взето ползвам само 4-5 приложения различни от вграденото. 

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В телефонът ти се промъква нещо което съвсеееем незабелижимо започва да ти разцъква ad-чета за евтини самолетни билети (дано не е Спас от Кочериново) на хоум скрийна...... меко казано epic fail по отношение на сигурността която андроид предлага.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промъква се е силно казано. По-скоро си го инсталираш сам. Аз що нямам такива грижи?

 

Android Ads on Lock Screen (Charging Lock Removal) Nov. 2017 Update

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тази тема порових и открих откъде са моите реклами :)

http://www.androidpolice.com/2017/03/29/peel-remote-app-upsets-users-ton-ads-lock-screen-overlays/

Peel Smart Remote било pre-loaded апп за S6 и производителите решили, че е е редно да печелят от реклами, след като е безплатно.

 

Уж го деактивирах и ще видим дали ще продължи с Добро утро/Добър вечер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заклетите айфон фенове прекаляват ... първо - някои хора им харесва как изглеждат иконите за обхват, батерия и т.н. Второ - ти сам избираш какво да свалиш от плей стора, така че тия реклами що не ми излизат на мен ? щото нямам нужда от търд парти аппс, които да ми управляват рам-а, имам си вградено такова приложение.

П.С. Телефонът ми не струва 2000 лв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва как изглежда часовника на лок скрийна след ъпдейт до андроид 7....но все пак намерих някаква извратена логика:

Нормално часовникът е на два реда (което е абсурдно), но при  поява на нотификейшън става на един ред.

 

Андроид има проста и ефективна система за контрол на приложенията:

всички "apps" и "services" са в един списък. При избор от този списък се отварят меню, от което се вижда колко ресурси използва приложението и до какви хардуерни ресурси има достъп. За всеки хардуерен ресурс има ОН/ОФФ бутон. Просто, ефективно, интуитивно и бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз часовника, честно казано, почти не го забелязвам/гледам, но и на мен ми се стори странно да го направят на 2 реда (това, ако не се лъжа Самсунг ?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайчетата май изпреварват и Apple, и Samsung по отношение на вградения в долната част на дисплея фингърпринт сензор:

http://www.techradar.com/news/this-phone-could-beat-apple-and-samsung-to-in-screen-fingerprint-scanning.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам, защо да не вярвам.

А на мен пък моето китайско бля-бля ми е също по-удобно от всеки намиращ се на пазара iPhone и Samsung.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hsBGYCn3HHEyJpu9a33nPT-650-80.gif

 

Винаги съм искал телефонът ми през 2017-та година отново да се отключва със скоростта с която го правеше първото ми 3G..... :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фингърпринта е вече в миналото. От тук натам всички ще се опитват да сложат аналог на фейс И.Д което ще им отнеме сигурно около 2 години. Естествено Самсунг до последно ще си оставят фингърпринта, защото философията им е да бъдат анти-айфона. Това че е на супер тъпа позиция не е проблем, щото важното е на хартия да пише, че го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аналог на кое бе мен?

Епъл са направили ужким някакво подобрение на Face recognition. Не са изобретили изцяло нов метод. Което фейс айди работи доста бъгаво, поне според повечето видеа в нета.

Супер тъпа е позицията на фингърпринта в айфон х...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фингър кое в айфон Х ? 

Да сравняваме faceID с жалкото подобие което самсунг предлага и може да го отключиш със снимка е меко казано несериозно. 

 

Дейба едно време андроид троловете бЕхте по креативни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, sweep написа:

Което фейс айди работи доста бъгаво, поне според повечето видеа в нета.

 

Аха, даже не според повечето, а според всички видеа....толкова е бъгаво, че за нищо не става. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааахти, извинявам се господа акционери. Гледах сума видеа, сравнения и тестове, в почти всеки клип имаше проблемни отключвания на тая неземна технология. Споделяш тука и си ибаааало чмааата, че има различно от припадания към тоя телефон.

 

Стига с това фейс айди, да по-добро е, много по-добро е, но хората си отключват телефона чрез лицето от доста време, това не е някаква уникална новост, просто е уникален начин да се приложи един отдавна измислен модел. 

 

 

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е уникално и няма до сега подобен продукт на пазара, с изключение на kinect за Xbox. Само че тук е много по малко, естествено.

 

Не само, че успешно замества тъч и.д, но и е по-добро, защото от теб нищо не се изисква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...